Kodas 92313
Gamintojas Beiersdorf

EUCERIN ANTI-PIGMENT, dėmių korektorius

Efektyviai sumažina tamsias dėmes ir apsaugo nuo pakartotinio jų atsiradimo. Vietiškai naudojamas aplikatorius su tiamidoliu leidžia tiksliai veikti mežesnes hiperpigmentacijos paveiktas sritis.

Melaninas – tai natūralus, odai spalvą suteikiantis pigmentas. Saulės šviesos poveikis, hormoniniai pokyčiai ir senėjimas gali lemti padidėjusią melanino gamybą ir sukelti hiperpigmentaciją. Hiperpigmentacija pasireiškia tamsiomis dėmėmis ir senatvinėmis dėmėmis (dar vadinamomis saulės dėmėmis), dėl kurių oda atrodo nelygi.

Eucerin® Anti-Pigment dėmių korektorius yra neriebus gelis su vietiškai naudojamu aplikatoriumi, kuris leidžia tiksliai padengti nedideles hiperpigmentacijos paveiktas sritis. Jo sudėtyje yra tiamidolio, kuris yra efektyvi ir patentuota sudedamoji dalis, mažinanti melanino gamybą ir veikianti pagrindinę hiperpigmentacijos priežastį. Klinikiniais ir dermatologiniais tyrimais patvirtinta, kad, naudojant tiesiai ant tamsių dėmių, jis jas sumažina ir apsaugo nuo pakartotinio atsiradimo. Pirmieji rezultatai pastebimi po dviejų savaičių, o naudojant reguliariai nuolat gerėja. Oda atrodo lygesnė. Individualūs rezultatai gali skirtis.

Klinikiniais ir dermatologiniais tyrimais patvirtinta: labai efektyvi ir puikiai odos toleruojama priemonė.

Naudokite vieną kartą per dieną (ryte arba vakare) ant gerai nuvalytos odos.
Gausiai užtepkite priemonės tiesiai ant tamsių dėmių.
Saugokite, kad nepatektų į akis.
Po jo naudokite tinkamą drėkinamąją priemonę.
Geriausiems rezultatams pasiekti naudokite su kitomis Eucerin® Anti-Pigment linijos priemonėmis.
Priemones, kurių sudėtyje yra tiamidolio, naudokite daugiausia keturis kartus per dieną.

Ingredients:Alcohol Denat,  Aqua,  Isobutylamido Thiazolyl Resorcinol,   Glucosylrutin,  Isoquercitrin,  Ammonium-Acryloyldimethyltaurate-VP-Copolymer; glicerinas.

Kilmės šalis: DE

Gamintojas: Beiersdorf

Atstovybė: NIVEA Polska Sp.z.o.o

Ant pakuotės nurodytas tikslus galiojimo terminas - galioja iki...

 EXP DATE (900d)