Kodas 92204
Gamintojas ETA

ETA SONETIC, ultragarsinis dantų šepetėlis, 3-10 m. vaikams, mėlynas

Geriausia dantų priežiūra

Revoliucinė dantų priežiūros technologija. Puikiai tinka naujų dantų prevencijai ir augimui.

Net patiems mažiausiems reikia kruopščios priežiūros, ypač norint užtikrinti, kad jų dantys tinkamai vystytųsi ir išaugtų į sveikus bei stiprius dantis.

ETA SONETIC yra tinkamas pasirinkimas jų tinkamam valymui. Šis dantų šepetėlis geriau nei įprasti dantų šepetėliai pašalina apnašas ir tarpdančių tarpus. Tai padeda išvengti dantų ėduonies, kalkėjimo ar dantenų uždegimo. Jis turi du valymo režimus: intensyvų ir švelnų valymą. Sveikos dantenos reiškia sveikus dantis.

Išmanus ir efektyvus dantų šepetėlis

Tai yra specialiai vaikams sukurtas dantų šepetėlis. Jis švelnus valant dantis ir dantenas. „MicroBUBBLES“ technologijos ir „MOVE +“ technologijos dėka jis gali išvalyti dantis iki 16 000 judesių per minutę, kad būtų veiksmingiau pašalintos apnašos ir bakterijos. Labai ilgas baterijos tarnavimo laikas, priklausomai nuo naudojamos baterijos. Naudojant kasdien, baterijos gali užtekti nuo 3 iki 7 mėnesių. Protingas 2 minučių laikmatis su 30 sekundžių intervalais tolygiai valo atskiras burnos ertmės dalis ir nurodo atskiras valymo stadijas. Idealiai tinka kasdieninei burnos higienai.

Dantų šepetėlis yra apšviestas, kad valymas būtų malonesnis jūsų vaikams.

Pilna įranga

Į pakuotę įeina dvi dantų šepetėlio galvutės. Viena yra skirta 3–6 metų vaikams, kita- 7–10 metų vaikams. Dantų šepetėlių galvutės yra aprūpintos aukštos kokybės minkštais „DuPont“ šereliais, skirtais jautriems vaikų dantims ir dantenoms. Rankena yra ergonomiškos formos, kad vaikai galėtų patogiai ją laikyti ir ji neišlįstų iš rankų. Visas produktas yra atsparus vandeniui, todėl gali sušlapti. Dantų šepetėlį maitina 1 AAA baterija, kuri pridedama pakuotėje.

Taikoma 2 metų garantija,  sugedus įrenginiui kreiptis: info@pardes.lt