Kodas 92175
Gamintojas Ecosh Life OU

ECOSH JUODASIS RIEŠUTMEDIS (Black Walnut), 500 mg, 90 kapsulių

ECOSH JUODASIS RIEŠUTMEDIS (Black Walnut), 90 kapsulių

Šiaurės Amerikos liaudies medicinoje itin vertinamas juodojo riešutmedžio ekstraktas gali padėti palaikyti virškinamojo trakto ir imuninės sistemos veiklą, padėti išvalyti organizmą.

Šiaurės Amerikos liaudies medicinoje juodasis riešutmedis vertinamas dėl jo sudėtyje esančių natūralių medžiagų poveikio. Augalo sudėtyje yra polifenolių, juglono, karoteno, vitaminų C, B1, B6, F, E, eterinio aliejaus, organinių rūgščių, taninų ir kitų medžiagų. Juodajame riešutmedyje vitamino C yra net 8 kartus daugiau nei juoduosiuose serbentuose ir 50 kartų daugiau nei citrusiniuose vaisiuose.

Dienos dozės sudėtis, 2 kapsulės:
Juodojo riešutmedžio lapų ekstraktas (Juglans nigra), 1000 mg

Sudėtis: Juodojo riešutmedžio (Juglans nigra) lapų ekstraktas, vegetarinė kapsulė (hidroksilpropilmetilceliuliozė).
Gaminio sudėtyje nėra kviečių, glitimo, miežių, sojų, kiaušinių, pieno ir pieno produktų, laktozės, sulfitų, salierų, žuvies, vėžiagyvių, želatinos, mielių pėdsakų. Be GMO. Tinka ir vegetarams. Be konservantų.

Vartojimas: suaugusiems vartoti po 1-2 kapsules per dieną valgio metu, laikantis gydytojo ar vaistininko rekomendacijų. Nevartoti ilgiau nei 2-3 savaites. Juodojo riešutmedžio nerekomenduojama vartoti nėščiosioms ir krūtimi maitinančioms moterims. Dėl alergijos riešutams ir jei vartojami kiti vaistai, būtina pasikonsultuoti su gydytoju ar vaistininku.

Produkto kiekis: 90 vegetarinių kapsulių, 500 mg kapsulė, grynasis kiekis 50g

Laikymas: Laikyti sausoje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje.

Įspėjimai: Svarbu neviršyti nustatytos rekomenduojamos dienos dozės. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Gamintojas: Ecosh Life OÜ, Kadaka tee 4, Talinas, Estija