Kodas 100693
Gamintojas Pierre Fabre

DUCRAY NEOPTIDE EXPERT, serumas nuo progresuojančio plaukų slinkimo, 2x50ml

Serumas skirtas mažinti lėtinio plaukų slinkimo priežastis moterims ir vyrams.

PRIEMONĖS NUO PLAUKŲ SLINKIMO EFEKTYVUMĄ PAJUTO 7 IŠ 10 ŽMONIŲ*. PARUOŠIA GALVOS ODĄ PLAUKŲ TRANSPLANTACIJAI.

DUCRAY inovacija:

- Tikrųjų margainių ekstraktas „Anchorane™“ yra patentuota** natūrali veiklioji medžiaga, skatinanti plaukų augimą. Ji veikia plauko šaknies ląsteles ir, turėdama tvirtinamųjų savybių, padeda joms išlikti galvos odoje. Be to, „Anchorane™“ suaktyvina natūralią keratino K75 gamybą, kad plaukai atrodytų stipresni, tankesni ir atsparesni.

- Dobilūnės – patentuota** natūrali veiklioji medžiaga, reguliuojanti plaukų augimo ciklą ir lėtinanti jų kritimą.

- „Mangalidone“ – medžiaga, kuri, derinama su masažu, skatina metabolinį aktyvumą ir plaukų įsitvirtinimą galvos odoje.

* Pasitenkinimo %. Naudojimo tyrimas, kuriame dalyvavo 137 subjektai, lėtinį plaukų slinkimą jaučiantys 3 mėnesius.

** Laukiama patento.

Lengvas ir nelipnus serumas. Suteikia plaukams paklusnumo ir padeda lengviau formuoti.

Naudojimas. Uždėkite purkštuką ant buteliuko ir prieš naudojimą pakratykite. Purkštuką naudokite su abiem buteliukais.

Esant plaukų slinkimui: kartą per dieną, 8 kartus papurškus gautą kiekį tepkite ant sausos arba šlapios galvos odos: po 2 papurškimus galvos viduryje, dešinėje ir kairėje pusėse, taip pat ant pakaušio. Pirštų galiukais įmasažuokite į galvos odą. Nuplauti nereikia.

Plaukų transplantacija: likus 15 dienų ir iki pat transplantacijos dienos tepkite 8 kartus papurškus gautą kiekį ant visos galvos sausos arba šlapios odos. Švelniai įmasažuokite į galvos odą. Praėjus 4 dienoms po procedūros, 8 kartus papurkškite ant marlės ir švelniai paspausdami tepkite sritį, kurioje buvo persodinti plaukai. Naudokite 15 dienų. Galvos odai visiškai sugijus, 8 kartus papurkšite ir gautą kiekį pirštais ištepkite paveiktą sritį. Švelniai pamasažuokite. Minimali kasdienė 9 mėnesių trukmės terapija.

Serumas specialiai išbandytas kaip papildoma priemonė greta vietinių procedūrų tose vietose, iš kurių buvo paimti transplantacijai ir implantuoti plaukai.

Galima naudoti vieną arba derinti su vietine medikamentine terapija. Sukurta siekiant iki minimumo sumažinti alerginių reakcijų tikimybę.

Įspėjimai: neįkvėpti. Vengti patekimo į akis. Nepurkšti tiesiai į akis. Naudoti tik gerai vėdinamoje patalpoje. Naudoti tik išoriškai. BE KVAPIŲJŲ MEDŽIAGŲ.

Ingredients: WATER (AQUA). ALCOHOL DENAT.. ISOPROPYL ALCOHOL. PEG-6. HEXYLENE GLYCOL. PENTYLENE GLYCOL. BUTYLENE GLYCOL. CITRIC ACID. LESPEDEZA CAPITATA FLOWER/LEAF/STEM EXTRACT. MANGANESE PCA. POLYACRYLATE-13. POLYISOBUTENE. POLYSORBATE 20. SILYBUM MARIANUM FRUIT EXTRACT. SODIUM DILAURAMIDOGLUTAMIDE LYSINE. SODIUM PHYTATE. SORBITAN ISOSTEARATE.

 

Galiojimo terminas: nurodytas ant pakuotės.

Gamintojas: Pierre Fabre

Platintojas: Berner Lietuva UAB

Kilmės šalis: Prancūzija