Kodas 91062
Gamintojas Sandoz d.d.

DRUNILER, 120 mg, plėvele dengtos tabletės, N28

Vaistinis preparatas. Receptinis. Kompensuojamas.
Veiklioji medžiaga:

Druniler 80 mg plėvele dengtos tabletės

Druniler 120 mg plėvele dengtos tabletės

Febuksostatas

 

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.

·                Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.

·                Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

·                Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos požymiai yra tokie patys kaip Jūsų).

·                Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.

 

Apie ką rašoma šiame lapelyje?

 

1.                   Kas yra Druniler ir kam jis vartojamas

2.                   Kas žinotina prieš vartojant Druniler

3.                   Kaip vartoti Druniler

4.                   Galimas šalutinis poveikis

5.                   Kaip laikyti Druniler

6.                   Pakuotės turinys ir kita informacija

 

 

1.                   Kas yra Druniler ir kam jis vartojamas

 

Druniler tablečių sudėtyje yra veikliosios medžiagos febuksostato; jomis gydoma nuo podagros, kuri yra susijusi su cheminės medžiagos, vadinamos šlapimo rūgštimi (uratu) pertekliumi organizme. Kai kuriems žmonėms šlapimo rūgšties kraujyje gali susikaupti tiek daug, kad ji negali išlikti tirpi. Tokiu atveju sąnarių srityje ir inkstuose gali susiformuoti uratų kristalai. Šie kristalai gali sukelti ūminį, stiprų skausmą, sąnarys gali parausti, tapti įkaitęs ir patinti (tai vadinama podagros priepuoliu). Jeigu būsena negydoma, sąnariuose ir aplink juos gali formuotis didesnės nuosėdos, vadinamieji podagriniai mazgeliai. Šie mazgeliai gali pažeisti sąnarius ir kaulus.

 

Druniler mažina šlapimo rūgšties kiekį. Kai dėl Druniler vartojimo palaikomas mažas šlapimo rūgšties kiekis, kristalų formavimasis sustoja ir ilgainiui simptomai susilpnėja. Jeigu ilgą laiką palaikomas pakankamai mažas šlapimo rūgšties kiekis, gali sumažėti ir podagriniai mazgeliai.

 

Druniler 120 mg

Druniler 120 mg plėvele dengtos tabletės taip pat vartojamos pernelyg dideliam šlapimo rūgšties kiekiui kraujyje, kuris gali susiformuoti pradėjus taikyti chemoterapiją nuo kraujo vėžio, gydyti ir jo profilaktikai. Taikant chemoterapiją, sunaikinamos vėžio ląstelės ir atitinkamai padidėja šlapimo rūgšties kiekis kraujyje, nebent užkertamas kelias šlapimo rūgšties formavimuisi.

 

Druniler yra skirtas suaugusiesiems.

 

 

2.                   Kas žinotina prieš vartojant Druniler

 

Druniler vartoti negalima:

·                jeigu yra alergija febuksostatui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje).

 

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pasitarkite su gydytoju, prieš pradėdami vartoti Druniler:

·                jeigu yra arba yra buvęs širdies nepakankamumas arba širdies problemų;

·                jeigu sergate arba sirgote inkstų liga ir (arba) buvo sunki alerginė reakcija vartojant alopurinolio (vaisto, vartojamo gydyti nuo podagros);

·                jeigu sergate arba sirgote kepenų liga arba buvo nenormalūs kepenų funkcijos tyrimų rezultatai;

·                jeigu Jums taikomas gydymas nuo padidėjusio šlapimo rūgšties kiekio dėl Lešo-Nyhano (Lesch-Nyhan) sindromo (retos paveldimos būklės, kurios metu būna per daug šlapimo rūgšties kraujyje);

·                jeigu yra skydliaukės problemų.

 

Jeigu Jums pasireiškia alerginės reakcijos į Druniler, nutraukite šio vaisto vartojimą (žr. 4 skyrių). Alerginių reakcijų simptomai gali būti:

·                išbėrimas, įskaitant sunkias jo formas (pvz., pūslės, mazgai, išbėrimas su odos atsisluoksniavimu);

·                niežulys;

·                galūnių arba veido patinimas;

·                kvėpavimo sunkumai;

·                karščiavimas su padidėjusiais limfmazgiais;

·                sunkios gyvybei pavojingos alerginės būsenos su kvėpavimo ir širdies sustojimu.

Jūsų gydytojas gali nuspręsti visam laikui nutraukti gydymą Druniler.

 

Retai gauta pranešimų apie gyvybei pavojingus odos išbėrimus (Stivenso- Džonsono [Stevens-Johnson] sindromas) febuksostato vartojimo metu, kurie iš pradžių atrodė kaip ant liemens atsiradusios į taikinį panašios rausvos odos dėmės arba apskriti lopai, dažnai su pūslele viduryje. Taip pat gali būti opelės burnoje, ryklėje, nosyje, ant lyties organų ir akių junginėje (raudonos ir pabrinkusios akys). Išbėrimas gali progresuoti į išplitusį odos pūslėjimąsi arba lupimąsi.

Jeigu Jums vartojant febuksostato išsivystė Stivenso-Džonsono (Stevens-Johnson) sindromas, turite niekada vėl nepradėti vartoti Druniler. Jeigu Jums atsirado išbėrimas ar išvardytų odos simptomų, nedelsiant kreipkitės į kreipkitės į gydytoją ir pasakykite jam, jog vartojate vaisto.

 

Jeigu Jus ištiko podagros priepuolis (ūmus, stiprus skausmas, sąnarys paraudęs, įkaitęs ir ištinęs), prieš pradedant gydymą Druniler palaukite, kol priepuolis nurims.

 

Kai kuriems žmonėms podagros priepuoliai paūmėja pradėjus vartoti vaistų, reguliuojančių šlapimo rūgšties kiekį. Priepuoliai ištinka ne visus, tačiau priepuolių galite patirti net ir taikant gydymą Druniler, ypač pirmosiomis gydymo savaitėmis arba mėnesiais. Labai svarbu toliau vartoti Druniler, net jeigu ir patiriate priepuolį, nes Druniler toliau mažina šlapimo rūgšties kiekį. Jeigu vartosite Druniler kasdien, per laiką podagros priepuoliai retės ir taps mažiau skausmingi.

 

Prireikus, gydytojas dažnai skirs kitų vaistų, padedančių lengvinti priepuolių simptomus (sąnario skausmą ir patinimą).

 

Pacientams, kuriems uratų kiekis yra labai didelis (pvz., pacientams, kuriems taikoma chemoterapija nuo vėžio), dėl gydymo šlapimo rūgšties kiekį mažinančiais vaistais, šlapimo takuose gali formuotis ksantino nuosėdos, galimai ir akmenys, nors tokių reiškinių febuksostatu gydomiems pacientams naviko lizės sindromo tyrime nenustatyta.

 

Jūsų gydytojas gali Jūsų paprašyti atlikti kraujo tyrimus, kad įsitikintų, jog kepenys dirba normaliai.

 

Vaikams ir paaugliams

Neduokite šio vaisto jaunesniems kaip 18 metų vaikams, nes jo saugumas ir veiksmingumas neištirtas.

 

Kiti vaistai ir Druniler

 

Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite savo gydytojui.

 

Ypač svarbu pasakyti gydytojui arba vaistininkui, jeigu vartojate vaistų, kurių sudėtyje yra bet kurios iš toliau išvardytų medžiagų, nes jos gali sąveikauti su Druniler ir gydytojas gali nuspręsti, kad reikia imtis tam tikrų priemonių. Pasakykite gydytojui ar vaistininkui, jeigu vartojate:

·                merkaptopurino (vartojamo gydyti nuo vėžio);

·                azatioprino (vartojamo imuniniam atsakui slopinti);

·                teofilino (vartojamo gydyti nuo astmos).

 

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Nėra žinoma, ar Druniler gali pakenkti negimusiam kūdikiui. Druniler turi būti nevartojamas nėštumo metu. Nėra žinoma, ar Druniler išskiriamas į moters pieną. Druniler turite nevartoti, jeigu žindote kūdikį ar planuojate tai daryti.

Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia arba planuojate pastoti, prieš vartodama šį vaistą pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

 

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Turite žinoti, kad vaisto vartojimo metu gali pasireikšti svaigulys, mieguistumas ir sąstingis arba dilgčiojimas, sumažėti vaizdo ryškumas. Jeigu tai pasireiškia, nevairuokite ir nevaldykite mechanizmų.

 

Druniler sudėtyje yra laktozės

Druniler tabletėse yra laktozės (cukraus rūšis). Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

 

Druniler sudėtyje yra natrio

Šio vaisto tabletėje yra mažiau kaip 1 mmol (23 mg) natrio, t. y. jis beveik neturi reikšmės.

 

 

3.                   Kaip vartoti Druniler

 

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

 

·                Rekomenduojama dozė yra viena tabletė kartą per parą. Kitoje lizdinės plokštelės pusėje pažymėtos savaitės dienos. Tai padės patikrinti, ar suvartojote atitinkamai dienai skirtą tabletę.

·                Tabletės vartojamos per burną, jų galima gerti valgio metu ar kitu laiku.

 

Gydymui nuo podagros

Druniler tiekiamas 80 mg tabletėmis arba 120 mg tabletėmis. Gydytojas paskyrė Jums tinkamiausio stiprumo tablečių.

 

Toliau vartokite Druniler kasdien, net jeigu patiriate podagros paūmėjimą arba priepuolį.

 

Druniler 120 mg:

Gydymui nuo didelio šlapimo rūgšties kiekio ir jo profilaktikai pacientams, kuriems taikoma chemoterapija nuo vėžio

Druniler tiekiamas 120 mg tabletėmis.

Pradėkite gerti Druniler tablečių 2 dienas prieš chemoterapijos pradžią ir tęskite vartojimą pagal savo gydytojo nurodymus. Dažniausiai gydymas yra trumpalaikis.

 

Ką daryti pavartojus per didelę Druniler dozę?

Jeigu atsitiktinai pavartojote vaisto daugiau, nei reikia, klauskite gydytojo, ką turite daryti, arba kreipkitės į artimiausios ligoninės skubios pagalbos skyrių.

 

Pamiršus pavartoti Druniler

Jeigu pamiršote išgerti Druniler dozę, išgerkite iš karto prisiminę, nebent jau laikas vartoti kitą dozę. Tokiu atveju tiesiog praleiskite pamirštąją dozę ir suvartokite kitą dozę įprastu metu. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti Druniler

Nenustokite vartoti Druniler be gydytojo nurodymo, net jeigu pasijutote geriau. Jeigu nustosite vartoti Druniler, šlapimo rūgšties kiekis gali pradėti didėti ir Jūsų simptomai pasunkės dėl susiformavusių naujų uratų kristalų Jūsų sąnariuose ir šalia jų bei inkstuose.

 

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

 

 

4.                   Galimas šalutinis poveikis

 

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

 

Nutraukite šio vaisto vartojimą ir nedelsiant kreipkitės į gydytoją arba vykite į artimiausią skubios pagalbos skyrių, jeigu pasireiškia retas (gali pasireikšti mažiau kaip 1 iš 1000 pacientų) šalutinis poveikis, nes tai gali būti sunki alerginė reakcija, tokia, kaip:

·                anafilaksinės reakcijos, padidėjęs jautrumas vaistams (žr. taip pat 2 skyrių „Įspėjimai ir atsargumo priemonės“);

·                gyvybei pavojingas pūslelinis išbėrimas odoje ir kūno ertmių paviršiuje (burnos ir lyties organų gleivinių pažeidimai), skausmingų opų burnoje ir (arba) lyties organų srityje susiformavimas, atsiradęs karščiavimas, gerklės skausmas ir nuovargis (Stivenso-Džonsono [Stevens-Johnson] sindromas / toksinė epidermio nekrolizė), arba padidėję limfmazgiai, kepenų padidėjimas, hepatitas (iki kepenų nepakankamumo), baltųjų kraujo kūnelių skaičiaus padidėjimas (reakcija į vaistą su eozinofilija ir sisteminiais simptomais - DRESS) (žr. 2 skyrių);

·                visame kūne išplitęs odos išbėrimas.

 

Dažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti mažiau kaip 1 iš 10 pacientų)

·                nenormalūs kepenų funkcijos tyrimų rezultatai;

·                viduriavimas;

·                galvos skausmas;

·                išbėrimas (įskaitant įvairių tipų išbėrimą; žr. žemiau aprašytuose poskyriuose „Nedažnas“ ir „Retas“);

·                pykinimas;

·                podagros simptomų sustiprėjimas;

·                vietinis patinimas dėl skysčių susilaikymo audiniuose (edema).

 

Toliau išvardytas kitas aukščiau neminėtas šalutinis poveikis.

 

Nedažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti mažiau kaip 1 iš 100 pacientų)

·                sumažėjęs apetitas, cukraus kiekio kraujyje pokyčiai (cukrinis diabetas), kurio požymis gali būti sustiprėjęs troškulys, padidėjęs riebalų kiekis kraujyje, svorio padidėjimas;

·                lytinio potraukio praradimas;

·                miego sutrikimai, mieguistumas;

·                svaigulys, sąstingis arba dilgčiojimas, jutimo susilpnėjimas arba pakitimas (hipestezija, hemiparezė arba parestezija), pakitęs arba susilpnėjęs skonio pojūtis, sumažėjęs uoslės jautrumas (hiposmija);

·                nenormalūs širdies veiklos rodmenys EKG, nereguliarus arba dažnas širdies ritmas, širdies plakimo jutimas (palpitacija);

·                karščio pylimas arba kaitimas (pvz., veido arba sprando paraudimas), kraujospūdžio padidėjimas, kraujavimas (hemoragijos pastebėtos tik pacientams, kuriems taikoma chemoterapija dėl kraujo ligų);

·                kosulys, kvėpavimo sutrikimai, nemalonus jausmas arba skausmas krūtinėje, nosies ir (arba) ryklės uždegimas (viršutinių kvėpavimo takų infekcija), bronchitas;

·                burnos džiūvimas, pilvo skausmas arba nemalonus jausmas pilve arba pilvo pūtimas, rėmuo arba virškinimo sutrikimai, vidurių užkietėjimas, padažnėjęs tuštinimasis, vėmimas, nemalonus pojūtis skrandyje;

·                niežėjimas, dilgėlinė, odos uždegimas, odos spalvos pakitimai, mažos raudonos arba purpurinės dėmelės odoje, plokščios raudonos dėmės odoje, plokščias raudonas odos plotas su smulkiais susiliejančiais guzais, išbėrimas, paraudimo plotai ir dėmės odoje, kitos odos būklės;

·                raumenų mėšlungis, raumenų silpnumas, raumenų arba sąnarių skausmas ar gėlimas, bursitas arba artritas (sąnarių uždegimas, dažnai pasireiškiantis skausmu, tinimu ir (arba) sustingimu), skausmas galūnėse, nugaros skausmas, raumenų spazmas;

·                kraujas šlapime, nenormaliai dažnas šlapinimasis, nenormalūs šlapimo tyrimo rezultatai (padidėjęs baltymų kiekis šlapime), susilpnėjusi inkstų funkcija;

·                nuovargis, skausmas arba nemalonus pojūtis krūtinėje;

·                tulžies pūslės arba latakų akmenligė;

·                padidėjęs skydliaukės funkciją stimuliuojančio hormono kiekis kraujyje (TSH);

·                kraujo cheminių rodmenų arba kraujo ląstelių, trombocitų kiekio pokyčiai (nenormalūs kraujo tyrimo rezultatai);

·                inkstų akmenligė;

·                erekcijos sutrikimai.

 

Retas šalutinis poveikis (gali pasireikšti mažiau kaip 1 iš 1000 pacientų)

·                raumenų pažeidimas – būklė, kuri retais atvejais gali būti sunki. Tai gali sukelti raumenų sutrikimus, ypač, jeigu tuo pačiu metu Jūs blogai jaučiatės ar yra aukšta temperatūra, juos gali sukelti raumenų irimas. Nedelsiant kreipkitės į savo gydytoją, jeigu jaučiate raumenų skausmą, jautrumą ar silpnumą;

·                smarkus gilesnių odos sluoksnių patinimas, ypač patinimas apie lūpas, akis, lyties organuose, rankose, kojose arba liežuvyje; dėl to gali staiga pasunkėti kvėpavimas;

·                stiprus karščiavimas su tymams būdingu išbėrimu, padidėję limfmazgiai, kepenų padidėjimas, hepatitas (iki kepenų nepakankamumo), baltųjų kraujo kūnelių kiekio kraujyje padidėjimas (leukocitozė, su eozinofilija ar be jos);

·                odos paraudimas (eritema), įvairaus pobūdžio odos bėrimai (pvz., su niežuliu, baltomis dėmėmis, pūslėmis, pūliais pripildytomis pūslėmis, odos atsisluoksniavimu, į tymus panašiu išbėrimu), išplitusi eritema, nekrozė, pūslinis odos ir gleivinės atsisluoksniavimas, sukeliantis eksfoliacinį išbėrimą ir galimą sepsį (Stivenso-Džonsono [Stevens-Johnson] sindromą / toksinę epidermio nekrolizę);

·                nervingumas;

·                troškulys;

·                ūžimas ausyse;

·                neryškus matymas, regėjimo pokyčiai;

·                plaukų slinkimas;

·                burnos išopėjimas;

·                kasos uždegimas: dažni simptomai – pilvo skausmas, pykinimas, vėmimas;

·                padidėjęs prakaitavimas;

·                svorio sumažėjimas, padidėjęs apetitas, apetito netekimas (anoreksija), nepasiduodantis gydymui;

·                raumenų arba sąnarių sąstingis;

·                mažas kraujo ląstelių (baltųjų ar raudonųjų) skaičius;

·                varymas šlapintis;

·                šlapimo kiekio pokyčiai arba sumažėjimas dėl inkstų uždegimo (tubulointersticinis nefritas);

·                kepenų uždegimas (hepatitas);

·                odos pageltimas (gelta);

·                kepenų pažeidimas;

·                padidėjęs kreatinfosfokinazės aktyvumas kraujyje (raumenų pakenkimo rodiklis).

 

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

 

 

5.                   Kaip laikyti Druniler

 

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

 

Ant dėžutės ir lizdinės plokštelės po „EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

 

Šiam vaistui specialių laikymo sąlygų nereikia.

 

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

 

 

6.       Pakuotės turinys ir kita informacija

 

Druniler sudėtis

·                Veiklioji medžiaga yra febuksostatas.

Druniler 80 mg plėvele dengtos tabletės

Kiekvienoje plėvele dengtoje tabletėje yra 80 mg febuksostato (hemihidrato pavidalu).

Druniler 120 mg plėvele dengtos tabletės

Kiekvienoje plėvele dengtoje tabletėje yra 120 mg febuksostato (hemihidrato pavidalu).

·                Pagalbinės medžiagos.
Tabletės branduolys
Laktozė monohidratas, mikrokristalinė celiuliozė (E460), hidroksipropilceliuliozė (E463), kroskarmeliozės natrio druska, koloidinis bevandenis silicio dioksidas (E551), magnio stearatas (E470b).

Tabletės plėvelė

Polivinilo alkoholis (E1203), talkas (E553b), titano dioksidas (E171), makrogolis 3350 (E1521), metakrilo rūgšties ir etilakrilato 1:1 kopolimeras (A tipo), geltonasis geležies oksidas (E172), natrio-vandenilio karbonatas (E500(ii)).

 

Druniler išvaizda ir kiekis pakuotėje

Druniler 80 mg plėvele dengtos tabletės

Gelsvos arba geltonos, plėvele dengtos, kapsulės formos, 16,5 mm x 7,0 mm dydžio tabletės, kurių vienoje pusėje įspausta „80“, o kita pusė lygi.

Druniler 120 mg plėvele dengtos tabletės

Gelsvos arba geltonos, plėvele dengtos, kapsulės formos, 18,5 mm x 9,0 mm dydžio tabletės, kurių vienoje pusėje įspausta „120“, o kita pusė lygi.

 

Druniler 80 mg ir 120 mg plėvele dengtos tabletės (tabletės) yra supakuotos aliuminio-OPA/aliuminio/PVC arba aliuminio/PVC/PE/PVDC lizdinėse plokštelėse

 

Druniler 80 mg ir 120 mg tiekiamos pakuotėmis, kurių kiekvienoje yra 14, 28, 42, 56, 84 arba 98 plėvele dengtos tabletės.

 

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

 

 

 

Registruotojas ir gamintojas

Registruotojas

Sandoz d.d.

Verovškova 57

SI-1000 Ljubljana

Slovėnija

 

Gamintojas

Rontis Hellas Medical and Pharmaceutical Products S.A.

P.O. Box 3012 Larisa Industrial Area

Larisa, 41004

Graikija

 

arba

 

Salutas Pharma GmbH

Otto-von-Guericke-Allee 1, Sachsen-Anhalt

39179 Barleben

Vokietija

 

arba

 

Lek Pharmaceuticals d.d.

Verovškova ulica 57

1526 Ljubljana

Slovėnija

 

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą.

 

Sandoz Pharmaceuticals d.d. filialas

Šeimyniškių 3A

LT-09312 Vilnius

Tel.: +370 5 2636037

Nemokama linija pacientams +370 800 00877

Faksas +370 5 2636 036

El. paštas: info.lithuania@sandoz.com

 

Šis vaistas EEE valstybėse narėse registruotas tokiais pavadinimais:

Bulgarija

Друнилер

Estija, Kroatija, Latvija, Lietuva, Lenkija, Vengrija

DRUNILER

 

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2019-11-08.

 

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/.