Kodas 100762
Gamintojas Dispotech Srl

DISPOGEL, šaldantis-šildantis kompresas, 14x24 cm, N1

Naudojamas šaltas ir šiltas. Šaltas rekomenduojamas esant migrenai, saulės smūgiui, po danties pašalinimo ir traumų, norint išvengti hematomų, norint sumažinti uždegimą ir patinimą. Šiltas rekomenduojamas esant reumatiniams susirgimams.

Kompresus galima naudoti daug kartų !

Šalčio kompreso naudojimas :

Įdėkite kompresą į šaldiklį 90 – 120 min. ir jis taps efektyviu šaldikliu. Įdėkite jį į medžiaginį maišelį ir pridėkite prie skaudamos vietos. Jei reikia, pakartokite procedūrą. Niekada nepraplėškite maišelio, nes turinys (karboksimetilceliuliozė ir propylen glikolis) gali sukelti pykinimą ir žarnyno sutrikimus. Nurijus kreiptis į gydytoją arba apsinuodijimų centrą. Nelaikyti šalia maisto, nelaikyti vaikams ir gyvūnams pasiekiamose vietose, toliau nuo ugnies ir šildymo prietaisų.

 

Šilto kompreso naudojimas:

Įdėkite kompresą 7 min. į užvirusį vandenį arba 1 min. 650W į mikrobangų krosnelę ir jis taps karštu maišeliu (efektyvia šildykle). Atsargiai išimkite ir įdėkite jį  į medžiaginį maišelį ar apvyniokite audeklu ir uždėkite ant reikiamos vietos. Išoriniam naudojimui. Šildo apie 30 minučių.

Nenaudokite, jei maišelis pažeistas.

Perspėjimai:

Neryti, nelaikyti šalia maisto, nelaikyti vaikams ir gyvūnams pasiekiamose vietose, laikyti toliau nuo ugnies ir šildymo prietaisų.

 

Tinka naudoti iki ( žiūrėti ant pakuotės).

Išskirtinis atstovas Baltijos šalyse:

UAB ,,FD group”, Dariaus ir Girėno g. 42A-302/1, LT-02189 Vilnius

www.fdg.lt