Kodas 88201
Gamintojas TAV veterinaria S.L.

DERMO NORM N100 (Tavet)

Pašarų papildas odai ir kailiui. Iš natūralių komponentų sudarytas Dermonorm pašarų papildas padeda palaikyti normalią odos funkciją dermatozių ir plaukų slinkimo metu.

DERMONORM – pašarų papildas odai ir kailiui. Iš natūralių komponentų sudarytas Dermonorm pašarų papildas padeda palaikyti normalią odos funkciją dermatozių ir plaukų slinkimo metu.

PASKIRTIS: Odos ligų atvejais, odai pleiskanojant ir lupantis, padidėjus šėrimuisi bei suprastėjus kailio būklei. Taip pat palengvina niežulio simptomus alerginės dermatopatijos atvejais, pagerina kailio būklę bei sumažina seborėją ir kailio slinkimą.

SAVYBĖS: Cinkas yra pagrindinis riebiųjų rūgščių biosintezės elementas, dalyvauja vitamino A apykaitoje, uždegiminiuose procesuose ir palaikant normalią imuninę sistemą. Jis taip pat veikia sinergetiškai su linoleicino rūgštimi epitelinio sluoksnio atkūrimo metu bei su vitaminu E (antioksidantu ir imunostimuliatoriumi) sumažina odos ligų atvejų skaičių.

Omega 3 riebiosios rūgštys sumažina odoje esantį uždegiminį procesą, slopindama arachidoninės rūgšties virtimą leukotrienais ir prostaglandinais, atsakingais dėl uždegimų ir niežulio jaučiamo odoje.

Biotinas – tai svarbų vaidmenį odos ir kailio formavimesi atliekantis vitaminas.

Metioninas ir kitos sieros aminorūgštys prisideda prie normalios plaukų regeneracijos ir blizgesio.

SUDĖTIS: Omega 3 riebiosios rūgštys, hidrolizuotos mielės, fruktooligosacharidai, magnio stearatas

ANALITINĖS SUDEDAMOSIOS DALYS (%): žalieji pelenai 16,50 %, žalieji baltymai 13,00 %, drėgnis 7,00 %, žalieji riebalai 2,4 %, fosforas 2,1 %, žalioji ląsteliena 1,5 %, natris 1,00 %.

PRIEDAI/kg. MAISTINIAI PRIEDAI. VITAMINAI: biotinas (3a880) 2,00 mg, vitaminas E (3a700) 6,50 mg. MIKROELEMENTAI: cinko metioninas (3b611) 95,00 mg, TECHNOLOGINIAI PRIEDAI: mikrokristalinė celiuliozė (E460).

PASKIRTIES GYVŪNAI: Šunys ir katės.

ŠĖRIMO REKOMENDACIJOS: Sušerti arba sutrinti ir sumaišyti su maistu. Šunims ir katėms rekomenduojama 1-2 tab/10 kg kūno svorio dienoje.

LAIKYMAS: Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, saugoti nuo šviesos.

PAKUOTĖ: 100 kramtomųjų tablečių plastikinėje dėžutėje.