Kodas 102478
Gamintojas Pleuran

DEFENDYL-IMUNOGLUKAN P4H D3 JUNIOR, 30 kramtomųjų tablečių

Defendyl-Imunoglukan P4H® D₃ kramtomosios tabletės yra maisto papildas imunitetui, skirtas ilgalaikiam vartojimui. Jų sudėtyje yra IMG® (pleurano, išskirto iš gluosninės kreivabudės), cinko ir vitamino D₃.

Įspėjimai. Defendyl-Imunoglukan P4H® D₃ kramtomųjų tablečių negalima vartoti pacientams, kuriems persodinti organai. Pacientai, kuriems taikomas imunosupresinis gydymas. Nėščios ar krūtimi maitinančios moterys Defendyl-Imunoglukan P4H® D₃ kramtomąsias tabletes gali vartoti tik pasitarę su gydytoju.

- Cinkas ir vitaminas D padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą;

- Vitaminas D taip pat padeda palaikyti normalią dantų, kaulų ir raumenų būklę.

Rekomenduojama dozė. Defendyl-Imunoglukan P4H® D₃ kramtomosios tabletės tinka vyresniems nei 3 metų vaikams ir suaugusiesiems. Vaikams, sveriantiems iki 25 kg, reikia vartoti po 1 tabletę per dieną, o vaikams, sveriantiems daugiau kaip 25 kg – po 2 tabletes per dieną.

Tabletes vartoti tarp valgymų, lėtai kramtant arba ištirpinant burnoje. Galima jas vartoti ilgesnį laiką.

Pastabos. Neviršykite nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Per didelis suvartotas kiekis gali turėti vidurius laisvinantį poveikį. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Sudedamosios dalys: IMG® pleuranas (beta gliukanas) iš gluosninių kreivabudžių (Pleurotus ostreatus) grybų), cinko citratas (cinkas), lipnumą reguliuojanti medžiagos stearino rūgštis ir silicio dioksidas, aviečių kvapioji medžiaga, vitaminas D₃ (kolekalciferolis), saldikliai sukralozė ir D-manitolis, užpildas D-sorbitolis.
Laikymas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje!

Laikyti sausoje vietoje, 15–25 °C temperatūroje, saugoti nuo drėgmės ir tiesioginių saulės spindulių.

Platintojas: Medis, d.o.o., Brnčičeva 1, Ljubljana, Slovėnija. Medis.lt@medis.com

Mob. +370 687 35 006

Gamintojas: Pleuran, s.r.o., Nové Záhrady I č. 13/A, 821 05 Bratislava, Slovakija

www.defendyl.lt