Kodas 102479
Gamintojas Pleuran

DEFENDYL-IMUNOGLUKAN P4H D3, 30 kapsulių

Defendyl-Imunoglukan P4H® D3 kapsulės yra maisto papildas imunitetui, skirtas ilgalaikiam vartojimui. Sudėtyje yra IMG® pleurano (beta gliukano) iš gluosninių kreivabudžių (Pleurotus ostreatus) grybų), cinko, vitamino C ir vitamino D3.  Vitaminas C, vitaminas D ir cinkas padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.

Vitaminas C padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.

Sudedamosios dalys: IMG® pleuranas (beta gliukanas) iš gluosninių kreivabudžių (Pleurotus ostreatus) grybų),  vitaminas C (kalcio L-askorbatas), cinkas (cinko citratas), vitaminas D3 (kolekalciferolis), lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos, kapsulės apvalkalas  hidroksipropilmetilceliuliozė, dažiklis chlorofilinų vario kompleksas.

 

Sudedamoji dalis

1 kapsulė

IMG® pleuranas (beta gliukanas) iš gluosninių kreivabudžių (Pleurotus ostreatus) grybų)

100 mg (RMV* nenurodyta)

Vitaminas C

60 mg (75 % RMV*)

Vitaminas D3

20 μg (400 % RMV*)

Cinkas

5 mg (50 % RMV*)

* RMV – referencinė maistinė vertė

 

Rekomenduojama dozė. Defendyl-Imunoglukan P4H® D3 kapsulės tinka vyresniems nei 6 metų vaikams ir suaugusiesiems. Vartoti po 1 kapsulę per dieną, mažiausiai 2–3 mėnesius. Defendyl-Imunoglukan P4H® D3 kapsules galima vartoti nepertraukiamai 6 mėnesius. Nekramtyti kapsulių! Kapsules užgerti stikline vandens ir nuryti nekramčius ir nesusmulkinus. Kapsules reikia vartoti nevalgius ryte, bent pusvalandį prieš pusryčius, arba vakare prieš miegą.

Vartojimas. Defendyl-Imunoglukan P4H® D3 kapsulės yra maisto papildas, skirtas ilgalaikiam vartojimui. Sudėtyje yra IMG® pleurano (beta gliukano) iš gluosninių kreivabudžių (Pleurotus ostreatus) grybų), cinko, vitamino C ir vitamino D3.

Laikymas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje! Laikyti sausoje vietoje, 15–25 °C temperatūroje, saugoti nuo drėgmės ir tiesioginių saulės spindulių.

Įspėjimai. Neviršykite nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Defendyl-Imunoglukan P4H® D3 kapsulių negalima vartoti pacientams, kuriems persodinti organai. Pacientai, kuriems taikomas imunosupresinis gydymas, taip pat nėščios ar krūtimi maitinančios moterys Defendyl-Imunoglukan P4H® D3 kapsules gali vartoti tik pasitarę su gydytoju. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Platintojas: Medis, d.o.o., Brnčičeva 1, Ljubljana, Slovėnija. Medis.lt@medis.com

Mob. +370 687 35 006

Gamintojas: Pleuran, s.r.o., Nové Záhrady I č. 13/A, 821 05 Bratislava, Slovakija

www.defendyl.lt