Kodas 91299
Gamintojas Curaden Int.

CURASEPT ADS PERIO, skalavimo skystis su 0,12 % chlorheksidino + hialurono rūgštis + PVP-VA polimerai, 200 ml

Vienintelė pasaulyje patentuota ADS® sistema (Anti Discolouration System), stabdanti dantų spalvos kitimo procesą. Cheminė ADS® formulė užtikrina, kad chlorheksidinas ne tik efektyviai naikintų pavojingas bakterijas, neleistų susidaryti apnašoms, bet ir kad nesukeltų jokio įprastai šiai medžiagai būdingo šalutinio poveikio.

Hilaurono rūgštimi praturtinta sudėtis, leidžia burnos gleivinės žaizdelėms gyti ir regeneruotis kur kas sparčiau nei įprastai.

 

Curasept ADS Perio skalavimo skystis su 0,12 % chlorheksidino + Hialurono rūgštis + PVP-VA plimerai, 200 ml

  • Stiprus antibakterinis poveikis dėka didesnės chlorheksidino  koncentracijos;
  • Curasept ADS®  sistema išlaiko natūralų dantų baltumą;
  • Curasept ADS®  sistema neįtakoja skonio receptorių veiklos;
  • Be alkoholio sudėtyje, todėl neerzina ir nedirgina burnos gleivinės;
  • PVP-VA polimerais patobulinta 0,12 % chlorheksidino sudėtis;
  • PVP -VA polimerai prilimpa prie gleivinės, dantų bei dantenų, sudarydami apsauginę plėvelę , tad neleidžia bakterijoms ne tik užsilaikyti bet ir prikibti prie burnos audinių sienelių ir plisti;
  • Hialuriono rūgštimi praturtinta sudėtis skatina audinių regeneraciją, palaiko drėgmės balansą, skatina granuliacinio audinio formavimąsi;

 

Skalauti burnos ertmę su 10ml neskiesto skysčio du kartus per dieną po 60s.
Naudoti iki 30 dienų arba kaip paskyrė odontologas. Idealiai tinka po perio plastinių, regeneracinių ir kitų periodonto operacijų. Taip pat po profesionalios burnos higienos, esant gingivitui, periodontitui.
Subalansuotas greitesniam bei labiau apsaugančiam nuo bakterijų, žaizdų gijimo procesui.

 

Sudėtis: Išgrynintas vanduo, ksilitolis, propilenglikolis, hidrogenuotas ricinų aliejus, PVP / va kopolimeras (0,20%), askorbo rūgštis, natrio hialuronatas, chlorheksidino diglukonatas (0,12%), natrio benzoatas, aromatas, poloksameras 407, natrio druska metabisulfitas, natrio citratas, citrinų rūgštis, ci 42090, c.i. 17200.