Kodas 91302
Gamintojas Curaden Int., Šveicarija

CURASEPT ADS 212, skalavimo skystis su 0,12 % chlorheksidino, 200 ml

Vienintelė pasaulyje patentuota ADS® sistema (Anti Discolouration System), stabdanti dantų spalvos kitimo procesą. Cheminė ADS® formulė užtikrina, kad chlorheksidinas ne tik efektyviai naikintų pavojingas bakterijas, neleistų susidaryti apnašoms, bet ir kad nesukeltų jokio įprastai šiai medžiagai būdingo šalutinio poveikio.

 

Curasept ADS® 212 skalavimo skystis su 0,12 % chlorheksidino:

·         Stiprus antibakterinis poveikis dėka didesnės chlorheksidino  koncentracijos;

·         Curasept ADS® sistema išlaiko natūralų dantų baltumą;

·         Curasept ADS® sistema neįtakoja skonio receptorių veiklos;

·         Be alkoholio sudėtyje, todėl neerzina ir nedirgina burnos gleivinės;

·         Apsaugo dantenas ir skatina jų gijimą prieš ir po įprastų stomatologinių intervencijų;

·         Rekomenduojama naudoti kartu tiek burnos skalavimo skystį, tiek dantų pastą idealiam norimama rezulatatui pasiekti.

 

Skalauti burnos ertmę su 10ml neskiesto skysčio du kartus per dieną po 60s, taip pat 2 kartus per dieną valytis dantis ir su dantų pasta.
Naudoti iki 28 dienų arba kaip paskyrė odontologas.

Idealiai tinka žmonėms nešiojantiems ortodontinius įtaisus, protezus, turintiems implantų ar periodonto problemų. Padeda apsaugoti dantenas ir skatina jų gijimą prieš ir po stomatologinių intervencijų ar profesionalios burnos higienos.

 

Sudėtis: Vanduo, ksilitolis, Peg-40 hidrintas ricinos aliejus, propilenglikolis, poloksameras 407, askorbo rūgštis, natrio benzoatas, chlorheksidino diglukonatas, natrio metabisulfitas, natrio citratas, C.I. 42090.