Kodas 97197
Gamintojas GadotBiochemical Ltd.

COR 4 COMPLEX, 28 pakeliai

„COR4 Complex“ – maisto papildas širdžiai ir kraujotakos sistemai. Mineralai kalis ir magnis, vitaminas B1 ir augalinės kilmės medžiagos padeda palaikyti normalią širdies veiklą ir kraujospūdį, cholesterolio koncentraciją kraujyje, gerina kraujo kokybę ir kraujotaką.

 

Didžiausias gudobelių žiedų ekstrakto kiekis Lietuvoje1

1.     ŠIRDŽIAI. Gudobelė, pluoštinė bosvelija, ciberžolės ir tiaminas (vitaminas B1) padeda palaikyti normalią širdies veiklą.

2.     KRAUJOSPŪDŽIUI IR KRAUJAGYSLĖMS. Kalis padeda palaikyti normalų kraujospūdį. Dirvinis asiūklis padeda stiprinti kraujagysles, gerina kraujagyslių elastingumą

3.     CHOLESTEROLIUI. Pluoštinė bosvelija ir ciberžolė padeda palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje.

4.     KRAUJUI GERINTI. Ciberžolė padeda pagerinti kraujo kokybę ir kraujotaką.

 

Jei vartojate vaistus cholesteroliui mažinti, kartu nenaudokite šio produkto. Pasikonsultuokite su gydytoju, jei vartojant atsirado kokių sveikatos pokyčių.

Sudėtyje - tik aktyviosios medžiagos! Be saldiklių, konservantų, dažiklių ar stabilizatorių.

Sudedamosios dalys: magnio ir kalio citratas, pluoštinė bosvelija (lot. Boswellia serrata), vienapiesčių gudobelių žiedų ekstraktas (lot. Crataegus monogyna), monakolinas K iš raudonosiomis mielėmis fermentuotų ryžių miltelių (lot. Monascus purpureus), dažinių ciberžolių šakniastiebių ekstraktas (lot. Curcuma longa), dirvinių asiūklių ekstraktas (lot. Equisetum arvense), tiamino hidrochloridas (vitaminas B1). 

Grynasis kiekis 67,2 g ( 28 pakeliai x 2,4 g )

Pakelyje yra

Kiekis

% RMV*

Gudobelių žiedų ekstrakto

Kalio

Raudonosiomis mielėmis fermentuotų ryžių miltelių

-        iš kurių monakolino K

Dažinių ciberžolių šakniastiebių ekstrakto

Dirvinių asiūklio ekstrakto                               

Magnio

Pluoštinės bosvelijos

Tiamino (vitamino B1)

400 mg

300 mg

100 mg

2.99 mg

100 mg

100 mg

100 mg

100 mg

3,3 mg

-

15 %

-

-

-

-

26 %

-

300 %

*RMV – referencinė maistinė vertė procentais

Vartojimas: pakelio turinį suberkite į 200 ml vandens ar sulčių, gerai išmaišykite ir išgerkite. Vartokite 1 pakelį per dieną po valgio. 

Įspėjimai: neviršykite nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikykite vaikams nepasiekiamoje, sausoje vietoje ir ne aukštesnėje kaip +30 °C temperatūroje. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. 

 

1 Lyginant su Lietuvos rinkoje 2018-2020 m. platintais produktais, sudėtyje turinčiais gudobelių žiedų ekstrakto (tokių produktų sąrašas nustatytas pagal UAB „Sofdent“ 2018-2020 m. ataskaitą), Cor4 Complex maisto papilde yra daugiau gudobelių žiedų ekstrakto.

 

Gamintojas: „Gadot Biochemical Industries Ltd.“, P.O.B. 10636 Haifa, Izraelis.

Platintojas: UAB „Biofarmacija“, Taikos pr. 4A, Klaipėda, Lietuva, admin@biofarmacija.lt, +370 671 17 538, www.biofarmacija.eu