Kodas 97197
Gamintojas GadotBiochemical Ltd.

COR 4 COMPLEX, 28 pakeliai

 „COR4 complex“ – maisto papildas širdžiai ir kraujotakos sistemai. Sudėtyje esantys mineralai kalis ir magnis, vitaminas B1 ir augalinės kilmės medžiagos padeda palaikyti normalią širdies veiklą ir kraujospūdį, cholesterolio koncentraciją kraujyje, gerina kraujo kokybę ir kraujotaką.

 

Didžiausias monakolino K ir gudobelių žiedų ekstrakto kiekis1

ŠIRDŽIAI. Gudobelės, ciberžolės ir tiaminas (vitaminas B1) padeda palaikyti normalią širdies veiklą.

 

KRAUJOSPŪDŽIUI IR KRAUJAGYSLĖMS.
Kalis padeda palaikyti normalų kraujospūdį.
Dirvinis asiūklis padeda stiprinti kraujagysles, gerina kraujagyslių elastingumą.

 

CHOLESTEROLIUI. Monakolinas K ir ciberžolės padeda palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje.2

 

KRAUJUI GERINTI. Ciberžolės padeda pagerinti kraujo kokybę ir kraujotaką..

 

Vartojimas: pakelio turinį suberkite į 200 ml vandens ar sulčių, gerai išmaišykite ir išgerkite. Vartokite 1 pakelį per dieną po valgio. 

Įspėjimai:neviršykite nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikykite vaikams nepasiekiamoje, sausoje vietoje ir ne aukštesnėje kaip +30 °C temperatūroje. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. 

 

Maisto papildas

Grynasis kiekis 72,8 g ( 28 pakeliai x 2,6 g )

1 Didžiausias monakolino K ir gudobelių žiedų ekstrakto kiekis, lyginant su kitais panašiais produktais vaistinėse, remiantis įmonės „Softdent“ 2018–2019 m. atlikto tyrimo duomenis. 

2 Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 10 mg monakolino K iš raudonosiomis mielėmis fermentuotų ryžių gaminių.

Įspėjimai: Tik išoriniam naudojimui. Negyvosios jūros juodasis purvas yra stipri mineralinė medžiaga ir gali dirginti odą. Vengti asmenims su jautria ir alergiška oda. Prieš naudojant išbandykite vidinėje riešo pusėje. Prieš naudojimą, rekomenduojame pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Sudėtis: magnio ir kalio citratas, monakolinas K iš raudonosiomis mielėmis fermentuotų ryžių miltelių (lot. Monascus purpureus), vienapiesčių gudobelių žiedų ekstraktas (lot. Crataegus monogyna), dažinių ciberžolių šakniastiebių ekstraktas (lot. Curcuma longa), dirvinių asiūklių ekstraktas (lot. Equisetum arvense), tiamino hidrochloridas (vitaminas B1).