Kodas 102134
Gamintojas Pamex Pharmaceuticals

COMPLIFLORA BABY DROPS, 10 ml

Compliflora baby drops

Maisto papildas

Compliflora baby drops yra suspensijos pavidalo lašai. Jų sudėtyje yra gyvų pieno rūgšties bakterijų mikrokapsulių pavidalu, kurios  kolonizuojasi plonojoje ir storojoje žarnose: Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103, Bifidobacterium lactis BS01. Patentuota mikrokapsuliavimo technologija leidžia žymiai padidinti mikrokapsulėse esančių bakterijų gyvybingumą joms keliaujant virškinamuoju traktu. Lašai tinka kūdikiams, vaikams ir suaugusiesiems.

Sudedamosios dalys: MCT aliejus (vidutinio ilgio grandinių trigliceridai iš kokosų aliejaus), pieno rūgšties bakterijos: Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103 ir Bifidobacterium lactis BS01.

Vartojimo būdas: jei produktas buvo laikomas šaldytuve, reikia kelias minutes palaukti ir tik tada vartoti. Prieš vartojimą gerai suplakti, kad suspensija pasidarytų vienalytė. Lašus galima vartoti tiesiogiai (įlašinti į burną arba į šaukštelį) arba sumaišyti su šaltu ar drungnu skysčiu (pavyzdžiui, virintu vandeniu, pienu, sultimis ar jogurtu) ir duoti šaukšteliu. Produktą rekomenduojama vartoti valgio metu.     

Veikliosios medžiagos

Paros dozė 5 lašai

Paros dozė 10 lašų

Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103

Bifidobacterium lactis BS01

1 x 109 KSV *

1 x 109 KSV *

2 x 109 KSV*

2 x 109 KSV *

*KSV – kolonijas sudarantys vienetai.

Rekomenduojamas vartojimas:

kūdikiams ir vaikams iki 12 metų amžiaus - 5 lašai per dieną;

vaikams nuo 12 metų ir suaugusiesiems – 5 lašai du kartus per dieną.

Vienoje dozėje (5 lašai) yra 2 milijardai pieno rūgšties bakterijų: Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103 ir Bifidobacterium lactis BS01.

Svarbi informacija: žmonės, alergiški bet kuriai sudedamajai daliai, neturėtų vartoti šio produkto. Neviršykite nustatytos rekomenduojamos dozės. Vartojant dideliais kiekiais gali sukelti viduriavimą.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Laikant gali susidaryti nuosėdos, kurios neturi įtakos kokybei. Jos išnyksta prieš vartojimą buteliuką gerai supurčius.

Laikymo sąlygos: laikyti originalioje dėžutėje. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių, uždarytoje dėžutėje. Po atidarymo, produktą laikyti šaldytuve. Atidarius, lašus reikia suvartoti per 3 mėnesius. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Grynasis kiekis 10 ml 

Gamintojas:

Pamex Pharmaceuticals GmbH

In der Stelzbach1, 65618 Selters, Vokietija

Platintojas:

 UAB Sirowa Vilnius,

 Eišiškių pl. 8A, LT-02184 Vilnius