Kodas 99974
Gamintojas Corssacare Ltd

COLIEF INFANT DROPS laktazės lašai, 15 ml

Laktazės fermento lašai kūdikiams, naudojami siekiant sumažinti laktozės kiekį ir padėti sumažinti pilvo dieglių sukeliamą diskomfortą.

Kas yra „Colief Infant Drops“?

„Colief Infant Drops“ veiklioji medžiaga yra laktazės fermentas, natūraliai atsirandantis organizme.

 

Kas yra laktazė?

Piene, pieno produktuose, pradiniuose mišiniuose kūdikiams ir tolesnio maitinimo mišiniuose yra kompleksinis cukrus, vadinamas laktoze. Laktazė yra fermentas, kuris paprastai gaminamas žmogaus organizme ir skaido laktozę į gliukozę ir galaktozę, kad organizmas galėtų ją absorbuoti.

Laikinas laktozės netoleravimas.

Pirmaisiais gyvenimo mėnesiais kai kuriems kūdikiams gali būti sunku visiškai suvirškinti piene esančią laktozę. Tai gali sukelti net pilvo dieglius. „Colief Infant Drops“ padeda suskaidyti įprastame piene (motinos piene ar pieno mišinyje) esančią laktozę ir pienas tampa lengviau virškinamas.

Kaip veikia „Colief Infant“ lašai?

„Colief Infant“ lašai suskaido didžiąją dalį laktozės, esančios piene (motinos piene ar pieno mišinyje), todėl pienas tampa lengviau suvirškinamas.

 

Be alkoholio, konservantų, dažiklių, glitimo (gliuteno), cukraus, laktozės.

 

Sudedamosios dalys: vandeninis laktazės fermentas (Kluyveromyces lactis 4500 FCC NLU/g).

 

Naudojimu būdas:

„Colief Infant“ lašus galima lašinti į pieną (motinos pieną arba pieno mišinį) kiekvieną kartą, kai maitinate kūdikį, maždaug iki 3–4 mėnesių amžiaus. „Colief Infant“ lašų vartojimą reikia nutraukti palaipsniui: 1. Maitinimo metu sumažinkite lašelių skaičių perpus. 2. Lašus vartokite kas antrą maitinimą. 3. Galiausiai sumažinkite lašų vartojimą kartą per dieną, kol visiškai nustosite vartoti. Jei bet kuriame etape diskomforto požymiai pasikartoja, grįžkite prie ankstesnio dozavimo. Per 24 valandas neduokite daugiau kaip 64 lašų.

Išskirtinumai: Be alkoholio, konservantų, dažiklių, glitimo (gliuteno), cukraus, laktozės.

Gamintojas: Crosscare Ltd

Tiekėjas: UAB Oribalt Vilnius