Kodas 98172
Gamintojas Alpen Pharma GmbH

COLDISEPT NANOSILVER, NOSIES PURŠKALAS, 20 ml

 Naudojamas visais atvejais, kai pasireiškia nosies takų džiūvimas ir dirginimas, nepriklausomai nuo priežasties. Ypač tinka naudoti: - jeigu yra atrofinis rinitas; - jeigu yra infekcinis ar alerginis rinitas; - jeigu naudojama nosies gleivinės epitelį pažeidžiančių vaistų; - jeigu yra sinusitas; - jeigu būnama užterštame ore ar dulkėse; - jeigu būnama aplinkoje, kur yra labai didelė ar labai maža temperatūra; - senyviems žmonėms; - jeigu yra centrinio šildymo ar oro kondicionavimo sukeltas džiūvimas; - rūkant.

 

Sudtėtis: išgrynintas vanduo, sidabro nanokoloidinis tirpalas, (karagenų) ekstraktas, sorbitolis, glicerolis, mineralinės druskos (kalio divandenilio fosfatas, kalio chloridas, natrio chloridas, kalcio chlorido heksahidratas, magnio chlorido heksahidratas), natrio benzoatas, citrinos rūgštis.

 

NAUDOJIMAS IR DOZAVIMAS: naudokite priemonę 3-4 kartus per dieną, atsižvelgdami į individualų poreikį. Prieš pirmąjį naudojimą kelis kartus nuspauskite dozatorių. Aplikatorių įkiškite į nosies šnervę. Į kiekvieną šnervę išpurkškite 1-2 dozes