Kodas 98173
Gamintojas Alpen Pharma GmbH

COLDISEPT NANOSILVER, GERKLĖS PURŠKALAS, 20 ml

Medicinos priemonė purškalo forma yra naudojama bakterijų ir virusų infekcijos sukelto gerklės uždegimo gydymui papildyti. COLDISEPT nanoSILVER gerklės purškalas ant gerklės gleivinės sukuria apsauginį sluoksnį, kuris apsaugo nuo fizinių, cheminių ir biologinių veiksnių. COLDISEPT nanoSILVER gerklės purškalas padeda pašalinti nuolatinį nemalonų pojūtį, nes drėkina išdžiūvusią gerklės gleivinę ir todėl reikšmingai palengvina uždegimo simptomus, tokius kaip skausmas ir deginimas. Priemonė sudaro gelio sluoksnį, kuris burnos ir gerklės gleivinę apsaugo nuo bakterijų ir virusų. Priemonės sudėtyje esantis vandeninis natrio, kalio, kalcio ir magnio mineralinių druskų tirpalas išvalo gerklę, sumažina gerklės ir nosies gleivinės paburkimą bei padeda palaikyti sudirgintos gleivinės regeneraciją. Priemonėje yra sidabro nanodalelių, kurios riboja bakterijų augimą. Pipirmėčių aliejus padeda išvalyti nosies takus, palengvina kosulį ir sumažina kvėpavimo diskomfortą.

 

SUDEDAMOSIOS DALYS: išgrynintas vanduo, sidabro nanokoloidinis tirpalas, (karagenų) ekstraktas, sorbitolis, glicerolis, mineralinės druskos (kalio divandenilio fosfatas, kalio chloridas, natrio chloridas, kalcio chlorido heksahidratas, magnio chlorido heksahidratas), pipirmėčių aliejus, natrio benzoatas, citrinos rūgštis.

 

INDIKACIJOS COLDISEPT nanoSILVER gerklės purškalas veiksmingai papildo gydymą esant: - burnos ir gerklės gleivinės uždegimui; - tonzilių uždegimui; - būklei po tonzilių pašalinimo.

 

NAUDOJIMAS IR DOZAVIMAS: naudokite priemonę 3-4 kartus per dieną, atsižvelgdami į individualų poreikį. Prieš pirmąjį naudojimą kelis kartus nuspauskite dozatorių. Aplikatorių įkiškite kiek įmanoma giliau į burną ir nukreipkite į gerklę. Įpurkškite 3-4 dozes (paspauskite aplikatoriaus pompą).