Kodas 97306
Gamintojas Ahava Dead Sea Laboratories

CLINERAL BY AHAVA PSO, galvos odos šampūnas, 250 ml

Šampūnas, kurio pagrindą sudaro Negyvosios jūros mineralai, efektyviai išplauna galvos odą ir plaukus. Ramina ir drėkina galvos odą, mažina pleiskanojimą ir silpnina sudirginimą. Labai švelnios konsistencijos, lengvai kvepiantis aromatiniais aliejais.

 

 

 

Aktyvūs komponentai: Negyvosios jūros mineralų ekstraktas – 0,5%; šaltalankių (Hippophae Rhamnoides) aliejus, turintis raminamajį ir priešuždegiminį poveikį; citrinžolių aliejus (INCI: Cymbopogon schoenanthus) – galvos odos minkštintojas; cinkas –  žvynelius ir pleiskanas mažinanti veiklioji medžiaga; saulėgrąžų aliejus – augalinė, minkštinantį ir raminantį poveikį turinti medžiaga;  ABCD – dirginimą malšinantis ir priešuždegiminis kompleksas.

 

Naudojimas: Sudrėkinkite plaukus ir ištepkite šampunu galvos odą. Palikite 1-2 minutėms. Gerai išskalaukite. Tinkamas naudoti kasdien. Rekomenduojama naudoti kartu su Clineral PSO kremu-kauke galvos odai.

 

    Klinikinių bandymų rezultatai rodo, kad odos drėkinimas padidėjo 15%, žvynelių sumažėjo 20%, odos sudirginimas sumažejo 35%