Kodas 91147
Gamintojas Chemi-pharm

CHEMISEPT FG, kojų higienos priemonė grybelinių ligų prevencijai, 100 ml

CHEMISEPT FG

kojų higienos  priemonė  grybelinių susirgimų  profilaktikai

 

Beveik pas 30% Europos ir Skandinavijos gyventojų yra pastebimas susirgimas kojų grybeliu. Įprastai užkrėtimai įvyksta bendro naudojimo dušuose, kuriuose ant šlapių grindų yra daugybė grybelinių susirgimų sukėlėjų. Bendro naudojimo dušuose, baseinuose, sporto salėse ir viešbučiuose reikia vengti vaikščioti basomis. Apsiavus drėgna avalyne, susidaro labai palankios sąlygos kojų grybelio dauginimuisi. Apsikrėsti galima ir apsiaunant svetimą avalynę. 60-80% žmonių, kurie avi uždarą avalynę ištisą dieną, suserga kojų grybeliu. Todėl labai svarbu laiku atkreipti dėmesį į profilaktikos priemones prieš kojų grybelį.

Kojų grybeliniai susirgimai gali būti sukelti įvairių rūšių grybelių – tų, kurie egzistuoja žarnyne, genitalijų ir burnos ertmėje. Grybelių pernešėjai gali būti gyvūnai ir augalai. Grybeliniai kojų susirgimai padidina bendrą organizmo alergizaciją ir gali sukelti tokius alerginius susirgimus kaip astma, alerginė sloga, alerginis dermatitas ar odos uždegimas. Problema pasidarė ypač aktuali paskutiniais metais, kada pradėjome naudoti maisto produktus, kurių sudėtyje yra konservantai. Prognozuojama, kad per artimiausius 5 metus žmonių alergizacija padidės 3 kartus. Grybelinės kilmės ligos gali padidinti organizmo alergizacijos laipsnį beveik 5 kartus. Taip pat yra pastebėtas neigiamas grybelio poveikis į darbingumą.

 

CHEMISEPT FG – efektyvi kojų grybelio naikinimo ir profilaktikos priemonė. Preparatas pasižymi plačiomis fungicidinėmis ir baktericidinėmis savybėmis, naikina gram teigiamas ir gram neigiamas bakterijas, dezaktyvuoja virusus (HBV, HIV, Rota). Labai efektyvus prieš dermatofitinius, pelėsinius grybelius.

 

CHEMISEPT FG – tinkamas  naudoti  greitai  dezinfekcijai  alkoholiui atspariai  avalynei. Mažina  kojų  prakaitavimą  ir taip  išvengiame nemalonaus kvapo. Sudaro nepalankią aplinką odos ir nagų  grybeliniams  susirgimams  vystytis. Sudėtyje  esantys natūralūs aliejai  padeda atstatyti apsauginę odos  funkciją.

   Taikant    medikamentinį   nagų   grybelio   gydymą   6 mėn.  laikotarpyje  ir   po  gydymo   kurso, rekomenduojama  vakarais  dezinfekuoti  kojas  ir avalynę,  išpurškiant  CHEMISEPT FG   ant  kojų  ir į  avalynę, leidžiant  išdžiūti. Tai  ženkliai pagerina  kojų  grybelio išgydymą  ir  užkerta    kelią pakartotiniam užsikrėtimui.

 

NAUDOJIMAS

KOJŲ GRYBELIO PROFILAKTIKA:

  • Išpurkškite  ant kojų  ir leiskite  tirpalui išdžiūti. Ekspozicijos laikas -30 sekundžių.
  • Tinkamas naudoti kojų  apipurškimo  įrenginiuose. Purškimo įrenginio snapelis turi

 

Būti tokioje padėtyje,  kad  padengtų  visą  pėdos paviršių. Dozė-3 ml. Prietaisas   įrengiamas tokiame aukštyje, kad nemaišytų valyti  grindų.

 

·         Avalynės dezinfekcija.  3 ml priemonės išpurškiama į avalynę ir kontroliuojam,

kad visas vidinis  paviršius  būtų  padengtas.  Leiskite   išdžiūti.  Ši    procedūra rekomenduojama  vakarais. Taip pat rekomenduojama dezinfekuoti kojines.

 

 

KONTRAINDIKACIJOS:

Nepurkškite  arti akių. Alergija amonio dariniams.

 

SUDĖTIS

Etanolis 62%

Dvi skirtingos  amonio druskos

Natūralūs aliejai

pH 6,5-7,5

 

LAIKYMAS

Nenaudokite prie atviros ugnies  ar karštų paviršių. Laikykitės saugumo reikalavimų išnaudojimo

Instrukcijų naudodami alkoholio turintį dezinfektantą. Laikyti uždarytą.

 

 

Saugokitės, kad nepatektų į akis!

 

Produktas registruotas Sveikatos Priežiūros inspekcijoje naudojimui medicinoje.

 

Pakuotė

250 ml butelis su purkštuku

1l dozavimo butelis su arba be tvirtinimo mechanizmo

5 l  plastikinis bakelis

 

Biocidinius produktus nudokite saugiai. Prieš naudodami perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

 

Gamintojas

CHEMI-PHARM AS, Estija