Kodas 99824
Gamintojas Carma Laboratories

CARMEX TUBE STRAWBERRY, lūpų balzamas, braškių skonio, 10g.

 • Ramina ir drėkina
 • Maloniai vėsina, dilgčiuko efektas
 • Apsauga nuo saulės SPF 15
 • Drėkina sausas, suskeldėjusias lūpas
 • Apsaugo lūpas slidinėjant, bėgiojant, važiuojant dviračiu ir užsiimant bet kuriuo vandens sportu.
 • Tobulai tinka kaip pagrindas ir bazė lūpų makiažui

  Lūpų priežiūra su apsauga nuo saulės

  Carmex Strawberry Tube yra puikus lūpų pagalbininkas telpantis kišenėje. Apdovanojimus pelniusi produkto formulė mėgstama garsenybių ir vizažistų iš viso pasaulio. Sudėtyje yra kamparo, mentolio ir bičių vaško ir aišku Carmex dilgčiukas kurį jaučiame ir mylime.

  Carmex lūpų balzamas Amerikos rinkoje parduodamas nuo 1937 metų, jame yra tik aukščiausios kokybės sudedamosios dalys ir garantuojama skubi pagalba sausoms ir suskeldėjusioms lūpoms. Prekinis ženklas 23 metus iš eilės yra aukščiausiai įvertinamas bei rekomenduojamas JAV farmacininkų.*

  Carmex lūpų balzamas suteikia puikią apsaugą aktyviai sportuojantiems, pvz., Slidininkams, snieglentininkams, bėgikams, dviratininkams ir visiems vandens bei paplūdimio sportininkams. Vizažistai Carmex lūpų balzamą mėgsta naudoti kaip lūpų makiažo pagrindą, bei fiksatorių. Tai puiki priemonė – sveikoms, putlioms ir gražioms lūpoms.

  Skonis: Braškių

  *Pharmacy Times: Survey of Pharmacists’ OTC Recommendations (1999-2022)

  Naudojimas: Tepkite gausiai ir tolygiai kai tik prireikia. Nenaudoti jaunesniems nei 3 metų amžiaus vaikams.

  Ingredients: Petrolatum, Lanolin, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Aroma, Cera Alba, Cetyl Esters, Theobroma Cacao Seed Butter, Benzophenone-3, Paraffinum Liquidum, Camphor, Menthol, Vanillin.

Gamintojas: Carma Laboratories, Inc

Tiekėjas: Erdesa, UAB