Kodas 79441
Gamintojas Abbott Laboratories, JAV

BRUFEN, 800 mg, pailginto atpalaidavimo tabletės, N30

Vaistinis preparatas. Receptinis. Kompensuojamas.
Veiklioji medžiaga:

 

Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tabletės

ibuprofenas

 

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.

-          Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.

-          Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

-          Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos požymiai yra tokie patys kaip Jūsų).

-          Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.

 

Apie ką rašoma šiame lapelyje?

1.       Kas yra Brufen ir kam jis vartojamas

2.       Kas žinotina prieš vartojant Brufen

3.       Kaip vartoti Brufen

4.       Galimas šalutinis poveikis

5.       Kaip laikyti Brufen

6.       Pakuotės turinys ir kita informacija

 

 

1.       Kas yra Brufen ir kam jis vartojamas

 

Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tablečių sudėtyje yra veikliosios medžiagos ibuprofeno, šis vaistas priklauso nesteroidinių vaistų nuo uždegimo (NVNU) grupei. Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tabletės malšina skausmą, mažina temperatūrą ir uždegimą.

 

Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tabletės vartojamos suaugusiųjų ir paauglių (12–18 metų, sveriančių 40 kg ir daugiau) simptominiam skausmo ir uždegimo gydymui, sergant reumatinėmis ligomis (reumatoidiniu artritu ir osteoartritu).

 

 

2.       Kas žinotina prieš vartojant Brufen

 

Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tablečių vartoti negalima:

-          jeigu yra alergija ibuprofenui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);

-          jei Jums yra ar yra buvusi skrandžio ar dvylikapirštės žarnos opa ar pasikartojanti opa ar kraujavimas į skrandį ar žarnyną;

-          sergate sunkiomis kepenų ar inkstų ligomis;

-          jeigu Jums yra sunkus širdies nepakankamumas;

-          jei turite padidėjusį polinkį kraujuoti;

-          jeigu Jums anksčiau vartojant Brufen ar panašių vaistų (kitų NVNU) kada nors buvo  skrandžio ar žarnyno kraujavimas arba perforacija (plyšimas);

-          jeigu esate paskutiniame nėštumo trimestre;

-          jei Jums yra buvusios alerginės reakcijos (pvz., sunkumas kvėpuoti, nosies užgulimas, išbėrimas) pavartojus acetilsalicilo rūgšties ar kitų vaistų nuo uždegimo (NVNU).

 

Brufen nevartokite, jei bet kuri iš paminėtų sąlygų Jums tinka. Jei abejojate, pasitarkite su gydytoju ar vaistininku.

 

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

 

Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku prieš pradėdami vartoti Brufen:

-          jeigu sergate astma, lėtiniu rinitu (nuolat užsikimšusi ar varvanti nosis) ar alerginėmis ligomis, nes esant šioms būklėms, Brufen gali sukelti sunkumą kvėpuoti (dusulį), dilgėlinę ar sunkią alerginę reakciją;

-          jei Jums yra tam tikri imuninės sistemos sutrikimai (mišrus jungiamojo audinio sutrikimas ir sisteminė raudonoji vilkligė (SRV), imuninės sistemos būklės, paveikiančios jungiamąjį audinį ir sukeliančios sąnarių skausmą, odos pokyčius ir kitų organų sutrikimus), nes gali būti padidėjusi aseptinio meningito atsiradimo rizika;

-          jeigu sutrikusi Jūsų inkstų ar kepenų veikla;

-          jeigu Jums pasireiškia širdies problemų, įskaitant širdies nepakankamumą, krūtinės anginą (jaučiate skausmą krūtinėje) arba jeigu Jums buvo širdies priepuolis, atlikta širdies kraujagyslių jungčių suformavimo operacija, diagnozuota periferinių arterijų liga (prasta kraujotaka pėdose dėl susiaurėjusių ar užsikimšusių arterijų) arba buvo ištikęs bet kokios rūšies insultas (įskaitant mini insultą arba praeinantį smegenų išemijos priepuolį [PSIP]);

-          jeigu Jūsų kraujospūdis yra padidėjęs, sergate cukriniu diabetu, nustatytas didelis cholesterolio kiekis, buvo širdies liga sirgusių giminaičių arba giminaičių, kuriuos ištiko insultas, arba jeigu rūkote;

-          jeigu sergate uždegiminėmis žarnyno ligomis, buvusi skrandžio opa ar padidėjusi kraujavimo rizika;

-          jei esate netekęs skysčių, nes yra inkstų pažeidimo pavojus, ypač skysčių netekusiems vaikams, paaugliams ir senyviems žmonėms;

-          jei sergate infekcine liga – žr. poskyrį su antrašte „Infekcijos“ toliau.

Jei kuri nors sąlyga Jums tinka, prieš vartodami Brufen pasitarkite su gydytoju ar vaistininku.

 

 

Jei planuojate pastoti, Brufen nevartokite. Pirmiau pasitarkite su gydytoju. Taip pat žr. skyrių „Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas“.

 

Šis vaistas priklauso nesteroidinių vaistų nuo uždegimo (NVNU) grupei, kuri turi įtakos moters vaisingumui. Šio poveikio nelieka nustojus vartoti vaistą. Taip pat žr. skyrių „Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas“.

 

Mažiausia veiksminga dozė

Visada vartokite mažiausią galimą dozę trumpiausią gydymo laiką, kad būtų išvengta šalutinio poveikio reiškinių atsiradimo rizikos. Dažniausiai šalutinį poveikį sukelia vartojamos didesnės nei rekomenduojamos vaisto dozės. Tai taip pat reiškia, kad reikia vengti vartoti keletą NVNU tuo pačiu metu.

 

Jeigu skausmą malšinančius vaistus vartojate ilgą laiką, jie gali sukelti galvos skausmą, kurio negalima gydyti vartojant daugiau skausmą malšinančių vaistų. Jeigu manote, kad tai Jums tinka, pasitarkite su gydytoju ar vaistininku.

 

Širdies priepuolis ir insultas

Tokie skausmą ir uždegimą slopinantys vaistai, kaip ibuprofenas, ypač vartojami didelėmis dozėmis, gali būti susiję su nedideliu širdies priepuolio arba insulto rizikos padidėjimu. Neviršykite rekomenduojamos dozės ir gydymo trukmės.

 

Kraujavimas iš virškinimo trakto, opos ar prakiurimas

Pacientai, ypač senyvi, kurie yra turėję virškinimo sistemos problemų, turi kreiptis į gydytoją, jei pradėjus gydymą atsirastų virškinimo sistemos pažeidimo simptomų (ypač, jei buvo kraujavimas iš virškinimo trakto).

Pasireiškus kraujavimui iš virškinimo trakto ar opoms, gydymą Brufen reikia nutraukti ir pasitarti su gydytoju.

 

Odos reakcijos

Buvo gauta pranešimų apie su gydymu Brufen susijusias sunkias odos reakcijas. Jei pasireiškia išbėrimas, gleivinių pažeidimas, pūslės ar kitokie alergijos požymiai, turite nutraukti Brufen vartojimą ir nedelsiant kreiptis medicininės pagalbos, nes tai gali būti pirmieji labai sunkios odos reakcijos požymiai. Žr. 4 skyrių.

 

Infekcijos

Brufen gali paslėpti tokius infekcijų požymius kaip karščiavimas ir skausmas. Todėl gali būti, kad vartojant Brufen, gali būti vėluojama pradėti tinkamą gydymą, o dėl to gali padidėti komplikacijų rizika. Tokių atvejų nustatyta gydant bakterijų sukeltą pneumoniją ir su vėjaraupiais susijusias bakterines odos infekcijas. Jeigu vartojate šį vaistą sirgdami infekcine liga ir Jums pasireiškiantys infekcijos simptomai neišnyksta arba sunkėja, nedelsdami pasitarkite su gydytoju.

 

Jei sergate vėjaraupiais, rekomenduojama vengti vartoti šio vaisto.

 

Senyvi pacientai

Senyvus pacientus reikia įspėti, kad jiems yra padidėjusi šalutinių poveikių rizika, ypač kraujavimas iš virškinimo trakto, perforacija, kurie gali būti mirtini.

 

Vaikai ir paaugliai

Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tabletės netinkamos vartoti jaunesniems kaip 12 metų vaikams. Galima inkstų sutrikimo rizika dehidratuotiems paaugliams.

 

Kiti vaistai ir Brufen

Nevartokite skirtingų skausmą malšinančių vaistų vienu metu, nebent taip paskyrė gydytojas.

 

Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

 

Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo gali turėti įtakos kai kuriems kitiems vaistams arba gali būti jų veikiamas, įskaitant vaistus, skirtus gydyti / apsaugoti. Pavyzdžiui:

-          navikų ir imuninės sistemos ligų (metotreksatas);

-          maniakinės depresijos (litis);

-          nereguliaraus širdies ritmo (digoksinas);

-          skausmo (acetilsalicilo rūgštis);

-          tromboembolinius sutrikimus (vaistai, kurie yra antikoaguliantai, t. y. kraują skystinantys arba krešėjimą mažinantys, pvz., aspirinas / acetilsalicilo rūgštis, varfarinas, tiklopidinas);

-          depresijos (vaistai, vadinami SSRI - selektyvūs serotonino reabsorbcijos inhibitoriai);

-          aukštą kraujo spaudimą (vaistai, kurie mažina didelį kraujospūdį, pvz., AKF inhibitoriai, pvz., kaptoprilis, beta receptorius blokuojantys vaistai, pvz., atenololis, angiotenzino II receptorių blokatoriai, pvz., losartanas, šlapimą varantys vaistai);

-          nuo organų atmetimo pacientams, kuriems buvo persodinti organai (vaistai, kurie slopina imuninę sistemą, tokie kaip ciklosporinas ar takrolimuzas);

-          uždegimo (kortikosteroidai);

-          bakterinę infekciją (kai kurie antibiotikai, įskaitant aminoglikozidus);

-          grybelinių infekcijų (pvz., vorikonazolas ar flukonazolas);

-          cukrinio diabeto (sulfonilkarbamidai);

-          didelį cholesterolio kiekį (cholestiraminas);

-          (ŽIV) žmogaus imunodeficito viruso (zidovudinas);

-          dėl šių priežasčių Jus gydantis gydytojas turi žinoti apie visus vaistus, kuriuos Jūs vartojate.

 

Kai kurie kiti vaistai gali taip pat turėti įtakos gydymui Brufen arba gali būti jo veikiami. Todėl prieš vartodami Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tabletes su kitais vaistais visada pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

 

Brufen vartojimas su maistu, gėrimais ir alkoholiu

Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tabletes galima vartoti su maistu ar gėrimais. Jeigu Brufen vartojamas kartu su alkoholiu, gali pasunkėti šalutinis poveikis.

 

Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas

Jei Jūs esate nėščia, ar manote, kad galite būti nėščia, žindote kūdikį, prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

 

Nėščiosios neturėtų vartoti Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tablečių paskutinių trijų nėštumo mėnesių metu. Moterys, planuojančios pastoti ar pastojusios, taip pat neturėtų vartoti Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tablečių. Nėštumo metu Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tablečių galima vartoti, tik jei paskyrė gydytojas.

 

Ibuprofenas patenka į motinos pieną, tačiau nemanoma, kad gali turėti poveikio žindomam vaikui, jei vaisto vartojama trumpai.

Jei žindymo laikotarpiu tektų dažniau vartoti Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tablečių, pasikonsultuokite su gydytoju.

 

Ibuprofeno vartojimas gali turėti įtakos vaisingumui. Todėl šio vaisto vartojimas bandant pastoti ar atliekant nevaisingumo tyrimus yra nerekomenduojamas.

 

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Dėl šalutinio poveikio, tokio kaip regos sutrikimas, svaigulys ar mieguistumas, Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tabletės kai kuriems žmonėms gali veikti reakcijos greitį. Tai reikia žinoti, jei atliekamas budrumo reikalaujantis darbas, pvz., vairuojama. Šis poveikis labiau pasireiškia kartu vartojant alkoholio.

 

 

3.       Kaip vartoti Brufen

 

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

 

Reikia vartoti mažiausią veiksmingą dozę ir ją vartoti kuo trumpiau, kiek tai būtina simptomams palengvinti. Jeigu sergate infekcine liga ir Jums pasireiškiantys simptomai (pvz., karščiavimas ir skausmas) neišnyksta arba sunkėja, nedelsdami pasitarkite su gydytoju (žr. 2 skyrių).

 

Suaugusieji ir paaugliai, vyresni kaip 12 metų (sveriantys 40 kg ir daugiau)

Rekomenduojama dozė yra 2 tabletės kas vakarą (galima 1 tabletę ryte, 2 tabletes vakare). Didžiausia paros dozė yra 3 tabletės (2400 mg). Tam, kad išvengtumėte praeinančio deginimo pojūčio burnoje ar gerklėje, tabletę reikia nuryti visą, užgeriant bent jau puse stiklinės vandens.

Jei Jūsų skrandis jautrus, vartokite Brufen su maistu.

 

Jeigu Jūs sergate sunkia kepenų ar inkstų liga arba esate vyresnio amžiaus, gydytojas Jums paskirs mažiausią veiksmingą vaisto dozę.

 

Vartojimas vaikams

Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tablečių negalima vartoti jaunesniems nei 12 metų vaikams.

 

Ką daryti pavartojus per didelę Brufen dozę?

Jei išgėrėte didesnę nei Jums paskirta Brufen dozę, ar vaikas netyčia išgėrė vaisto, kreipkitės į gydytoją ar artimiausią ligoninę, kur įvertins galimą riziką ir patars, kaip toliau elgtis.

 

Perdozavimo simptomai gali pasireikšti pykinimu, skrandžio skausmu, vėmimu (gali būti su kraujo priemaiša), galvos skausmu, spengimu ausyse, sutrikimu ir nistagmu (bėgiojantis akių obuolių judesys). Vartojant dideles dozes galimas mieguistumas, skausmas krūtinės srityje, stiprus ir greitas širdies plakimas, sąmonės praradimas, traukuliai (dažniausiai vaikams), silpnumas ir svaigimas, kraujas šlapime, šalčio pojūtis kūne, kvėpavimo sutrikimai.

 

Pamiršus pavartoti Brufen

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

 

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

 

 

4.       Galimas šalutinis poveikis

 

Šis vaistas, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

 

Nutraukite Brufen vartojimą ir nedelsiant kreipkitės į gydytoją, jei pasireiškia toliau pateikti simptomai:

 

-          Angioneurozinė edema (nedažnas šalutinis poveikis), jos simptomai:

         veido, liežuvio ir gerklės sutinimas;

         sunkumas ryjant;

         dilgėlinė ar sunkumas kvėpuojant.

 

-       Infekcija, kurios simptomai, tokie kaip karščiavimas ir rimtas bendros būklės pablogėjimas, arba jeigu pasireiškia karščiavimas su vietinės infekcijos požymiais, tokiais kaip gerklės, ryklės, burnos skausmas ar šlapinimosi sutrikimai, nedelsdami kreipkitės į gydytoją. Brufen gali sumažinti baltųjų kraujo ląstelių kiekį  kraujyje (sukelti agranulocitozę) ir gali sumažėti atsparumas infekcijoms (nedažnas šalutinis poveikis). Svarbu informuoti gydytoją apie vartojamą vaistą.

 

-       Gauta pranešimų apie sunkius odos ir gleivinės pokyčius, pvz., epidermio nekrolizę ir (arba) daugiaformę raudonę (eritemą) (labai retas šalutinis poveikis). Be to, gali pasireikšti stipri odos reakcija, vadinama DRESS sindromu. DRESS simptomai gali būti tokie: odos išbėrimas, karščiavimas, padidėję limfmazgiai ir padidėjęs eozinofilų (baltųjų kraujo kūnelių rūšis) skaičius. Nutraukite Brufen vartojimą ir kreipkitės į gydytoją, jei atsirado bėrimas ar gleivinių pažeidimas. Sunkus bėrimas gali pasireikšti kaip pūslelės ant odos, ypač ant kojų, rankų, plaštakų ir pėdų, taip pat ant veido ir lūpų. Būklė gali dar labiau pasunkėti pūslėms didėjant ir plintant, gali imti luptis oda (toksinė epidermio nekrolizė). Taip pat gali pasireikšti sunki infekcija ir odos, poodinio audinio ir raumenų žuvimas (nekrozė).

 

-       Gydymo pradžioje kartu su karščiavimu pasireiškiantis raudonas, žvynuotas, išplitęs išbėrimas su poodiniais gumbeliais ir pūslelėmis, dažniausiai pažeidžiantis odos raukšles, liemenį ir viršutines galūnes (ūminė generalizuota egzanteminė pustuliozė). Dažnis nežinomas (negali būti apskaičiuotas pagal turimus duomenis). Taip pat žr. 2 skyrių.

 

Kitas galintis pasireikšti šalutinis poveikis:

 

Dažnas (gali pasireikšti 1 iš 100 žmonių):

-       Galvos skausmas, galvos svaigimas

-       Virškinimo trakto sutrikimai (virškinimo sutrikimas, viduriavimas, pykinimas, vėmimas, pilvo skausmas, pilvo pūtimas, vidurių užkietėjimas, juodos išmatos, kraujavimas iš skrandžio ir žarnyno, vėmimas krauju)

-       Nuovargis

-       Išbėrimas

 

Nedažnas (gali pasireikšti 1 iš 1000 žmonių):

-       Sloga

-       Padidėjęs jautrumas

-       Nemiga, nerimas

-       Regėjimo pakitimai, klausos sutrikimai

-       Bronchų spazmas, astma

-       Burnos gleivinės išopėjimas

-       Skrandžio opa, žarnyno opa, skrandžio opos prakiurimas, skrandžio gleivinės uždegimas

-       Hepatitas, gelta, sutrikusi kepenų funkcija

-       Niežulys, nedidelės odos ir gleivinių kraujosruvos

-       Jautrumas šviesai

-       Sutrikusi inkstų funkcija

-       Kraujo sudėties pakitimai

-       Anemija (raudonųjų kraujo ląstelių ar hemoglobino kiekio sumažėjimas, dėl kurio išbąla oda ir atsiranda silpnumas)

-       Mieguistumas

-       Dilgčiojimo pojūtis

-       Klausos praradimas

 

Retas (gali pasireikšti 1 iš 10000 žmonių):

-       Nebakterinis meningitas

-       Alerginės reakcijos

-       Depresija, sutrikimas

-       Sutrikusi rega, ūžesys (spengimas ausyse), svaigulys

-       Kepenų pažeidimas ir skysčių susilaikymas organizme

 

Labai retas (gali pasireikšti mažiau kaip 1 iš 10000 žmonių):

-       Kasos uždegimas, kepenų nepakankamumas

 

Dažnis nežinomas (negali būti apskaičiuotas pagal turimus duomenis):

-       Storosios žarnos opų pablogėjimas (kolitas) ir Krono (Crohn) liga (žarnyno liga)

-       Širdies nepakankamumas, širdies priepuolis, didelis kraujospūdis

 

Atkreipkite dėmesį, kad Brufen gali prailginti kraujavimo laiką.

 

Galima sunki odos infekcija sergant vėjaraupiais. Vartojant NVNU gali išsivystyti ar pasunkėti su infekcija susijęs uždegimas (pvz., tokios būklės, kaip nekrotizuojantis fascitas, pasireiškiantis smarkiu skausmu, karščiavimu, sutinusia ir karšta oda, odos lupimusi, nekroze). Jei vartojant ibuprofeną atsiranda odos infekcijos požymių ar jie pasunkėja, patariama nedelsiant kreiptis į gydytoją.

 

Tokie vaistai kaip Brufen gali nežymiai padidinti infarkto ar insulto riziką.

 

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT‑09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

 

 

5.       Kaip laikyti Brufen

 

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

 

Lizdinės plokštelės: Laikyti ne aukštesnėje kaip 25ºC temperatūroje.

Laikyti gamintojo pakuotėje, kad vaistas būtų apsaugotas nuo drėgmės.

 

Plastiko buteliukas: Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.

Buteliuką laikyti sandarų, kad vaistas būtų apsaugotas nuo drėgmės.

 

Ant dėžutės, buteliuko ir lizdinės plokštelės po „EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

 

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

 

 

6.       Pakuotės turinys ir kita informacija

 

Brufen sudėtis

 

-          Veiklioji medžiaga yra ibuprofenas. Vienoje pailginto atpalaidavimo tabletėje yra 800 mg ibuprofeno.

-          Pagalbinės medžiagos: ksantano lipai, povidonas, stearino rūgštis, koloidinis bevandenis silicio dioksidas, talkas, hipromeliozė, titano dioksidas (E 171).

 

Brufen išvaizda ir kiekis pakuotėje

 

Baltos spalvos, ovalios, plėvele dengtos pailginto atpalaidavimo tabletės.

 

30 tablečių (lizdinėje plokštelėje);

100 tablečių (plastikiniame buteliuke).

 

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

 

Registruotojas ir gamintojas

 

Registruotojas

Viatris Healthcare Limited,

Damastown Industrial Park, Mulhuddart, Dublin 15, DUBLIN, Airija

 

Gamintojas

FAMAR A.V.E. Anthoussa Plant

Anthoussa Avenue 7,

Anthoussa Attiki,

153 49 Graikija

 

arba

 

FAMAR A.V.E. Avlon Plant (49th km),

49th km National Road Athens-Lamia

Avlona Attiki,

190 11 Graikija

 

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą.

 

Mylan Healthcare UAB

Tel.:+370 52051288

 

 

Šis vaistas EEE valstybėse narėse registruotas tokiais pavadinimais:

 

Šalis

Pavadinimas

Bulgarija

Brufen Retard 800mg prolonged release tablets

Kipras

Brufedol 800 mg prolonged-release tablets

Estija

Brufen, 800 mg toimeainet prolongeeritult vabastavad tabletid

Graikija

Brufedol 800 mg prolonged-release tablets

Vengrija

Brufen 800 mg retard tabletta

Latvija

Brufen 800 mg ilgstošās darbības tabletes

Lietuva

Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tabletės

Rumunija

Brufen Retard 800 mg comprimate cu eliberare prelungită

Slovėnija

Brufen retard 800 mg tablete s podaljšanim sproščanjem

Švedija

Brufen Retard 800 mg depottabletter

 

 

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2022-10-15.

 

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/