Kodas 82885
Gamintojas Giovanardi

BRUCIAPORRI GIOVANARDI FILMOGEL, karpoms ir papilomoms naikinti skystis, sunaikinantis šaknį ir virusą, su mentele dozatoriumi dangtelyje, 12 ml

Karpoms ir papilomoms naikinti skystis - filmogel BRUCIAPORRI Giovanardi, sunaikinantis šaknį ir virusą, su mentele dozatoriumi dangtelyje 12 ml (51879)(604)

  

Ši medicininė priemonė yra tirštas skystis, skirtas pašalinti odos paviršinius pakitimus (karpas, papilomas), atskiriant juos nuo sveikos odos. Skystis – filmogel su elastinguoju kolodijumi sudaro plėvelę, po kuria veikia karpas ir papilomas naikinančios veikliosios medžiagos, užkertamas kelias išorinei infekcijai. Keratolitinės savybės lemia, jog salicilo rūgščiai sąveikaujant su pieno rūgštimi, yra ne tik pašalinama pati karpa, tačiau kartu su atlaisvintomis ląstelėmis pašalinamas ir sunaikinamas virusas.

 

Karpos atsiranda dėl HP virusų (žmogaus papilomos viruso), kuris pažeidžia epidermį, o šis pažeidimas pasireiškia gerybinio pobūdžio mėsinga atauga ant odos.

 

Šis skystis skirtas pašalinti odos pakitimus, tuo pačiu yra švelnus sveikai odai, padedantis kovoti su susiraukšlėjusia, karpuota oda. Vienas iš odos  pažeidimų yra plaštakos ir pėdų karpos.

 

BRUCIAPORRI Giovanardi yra priemonė su keratolitinėmis savybėmis, kurią tinkamai užtepus, ji padaro įdubą virš karpos ir taip ją pašalina.

 

Kolodijus – užtepus ant karpos ar papilomos greitai išgaruoja ir sudaro toje vietoje lanksčią plėvelę, po kuria išlieka karpą ar papilomą naikinančios medžiagos, kurios ilgą laiką kontaktuoja su epidermiu; užkerta kelią išorinei infekcijai, jei susidaro smulki žaisdelė; ricinos aliejus padidina kolodijaus elastingumą bei lankstumą, todėl apgaubia susidariusias raukšles ar įdubas; užtepus naują sluoksnį, apatinis sluosnis ištirpsta, kad patektų veikliosios medžiagos, o viršutinis saugo lyg „skystas pleistras“. Naudojamas elastingasis kolodijus, gaminamas pridėjus aliejaus, todėl jis yra atsparesnis ir prisitaiko prie odos raukšlių.

 

Salicilo rūgštis turi stiprų keratolitinį poveikį, selektyviai pertraukia gausias keratino baltymų grandines. Skatinamas hiperpigmentuotų keratinocitų naikinimas, tuo pačiu skatinant ląstelių atsinaujinimą. Turi bakteriocidinių ir sudirginimą mažinančių savybių.

 

Pieno rūgštis – organinė rūgštis, nutraukianti ryšius tarp keratinocitų, pasiekia net gilesnius epidermio sluoksnius.Naudojama kaip pH reguliatorius ir odos kondicionavimo medžiaga (minkština odą).

 

Ricinos aliejus – minkštinantis bei odos kondicionavimo medžiaga, turi drėkinančių savybių.

 

Naudojimas: tepti ryte ir vakare tik ant karpos ar papilomos, saugant aplinkinę odą. Leskite išdžiūti. Saugoti nuo drėgmės. Gydymą kartoti iki visiško karpos ar papilomos išnykimo. Aprašyta priemonė yra stikliniame indelyje (12 ml), taip pat turi iš plastiko pagamintą dozatorių, kurio dėka užtepti priemonę ant karpos yra paprasta ir lengva. Poveikis greitas, neskausmingas.

 

Sudėtis: kolodijus, eteris, salicilo rūgštis,pieno rūgštis, ricinos aliejus.

 

Priemonė paženklinta IIa CE medicininės klasės ženklu.

 

Gamintojas: Giovanardi Farmaceutici Italy

Importuotojas: UAB „Li & Ra”, Verdulių 40, Šiauliai, liirra@yahoo.com