Kodas 85038
Gamintojas Actavis Nordic, Danija

BRIEKA, 150 mg, kietosios kapsulės, N56

Vaistinis preparatas. Receptinis. Kompensuojamas.
Veiklioji medžiaga:

Brieka 75 mg kietosios kapsulės

Brieka 150 mg kietosios kapsulės

 

Pregabalinas

 

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.

-                 Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.

-                 Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

-        Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos požymiai yra tokie patys kaip Jūsų).

-                 Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.

 

Apie ką rašoma šiame lapelyje?

1.       Kas yra Brieka ir kam jis vartojamas

2.       Kas žinotina prieš vartojant Brieka

3.       Kaip vartoti Brieka

4.       Galimas šalutinis poveikis

5.       Kaip laikyti Brieka

6.       Pakuotės turinys ir kita informacija

 

 

1.       Kas yra Brieka ir kam jis vartojamas

 

Brieka priklauso vaistų, kurie vartojami suaugusiųjų epilepsijai, neuropatiniam skausmui ir generalizuoto nerimo sutrikimui (GNS) gydyti, grupei.

 

Periferinis ir centrinis neuropatinis skausmas: Brieka malšinami ilgai besitęsiantys skausmai,

kuriuos sukelia nervų pažeidimai. Neuropatinius skausmus gali sukelti įvairios ligos, pvz., diabetas ar

juosiančioji pūslelinė. Skausmas gali būti kaip karščio pojūtis, deginantis, tvinkčiojantis, diegiantis, veriantis, smarkus, spazminis, geliantis, dilgčiojantis, tirpimas, durstymas tarsi smeigtukais ar

adatėlėmis. Periferinis ir centrinis neuropatinis skausmas gali sukelti nuotaikos pakitimus, miego

sutrikimus, nuovargį ir daryti įtaką psichinei bei socialinei veiklai ir bendrajai gyvenimo kokybei.

 

Epilepsija: Brieka gydomi suaugę pacientai, sergantys įvairių formų epilepsija (daliniai priepuoliai [traukuliai], pereinantys arba nepereinantys į antrinę generalizaciją). Gydytojas Jums paskirs Brieka, jei taikomas gydymas buvo nepakankamai veiksmingas. Brieka turite vartoti kartu su jau vartojamais vaistais. Brieka neskiriamas vienas, o visada kartu su kitais vaistais nuo epilepsijos.

 

Generalizuoto nerimo sutrikimas: Brieka gydomas generalizuoto nerimo sutrikimas (GNS). GNS simptomai ‑ tai ilgą laiką trunkantys sunkiai valdomas didelis susirūpinimas ir nerimas. Dėl GNS pacientas gali būti nerimastingas arba jaustis įsitempęs ar susierzinęs, greitai pavargti (justi nuovargį), jam sunku sukaupti dėmesį arba gali aptemti protas, jis gali būti irzlus, jausti raumenų įsitempimą, gali sutrikti miegas. Ši būklė skiriasi nuo kasdieninio gyvenimo sukelto streso ir įtampos.

 

 

2.       Kas žinotina prieš vartojant Brieka

 

Brieka vartoti negalima

-                 jeigu yra alergija pregabalinui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje).

 

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Brieka.

-                 Kai kuriems Brieka vartojantiems pacientams nustatyta simptomų, rodančių alerginę reakciją. Tokie simptomai yra: veido, lūpų, liežuvio ir gerklės patinimas bei išplitęs odos išbėrimas. Jeigu pasireiškė tokių reakcijų, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

-                 Brieka susijęs su svaiguliu ir mieguistumu, dėl kurio senyvi pacientai gali pargriūti ir susižaloti. Todėl vartodami šį vaistą, kol nepriprasite prie jo poveikio, būkite atsargūs.

-                 Brieka gali sukelti miglotą matymą, apakimą ar kitokių regėjimo pokyčių, kurių dauguma būna laikini. Jeigu atsirado regėjimo pokyčių, nedelsiant kreipkitės į gydytoją.

-                 Kai kuriems pacientams, sergantiems cukriniu diabetu ir priaugusiems svorio, vartojant pregabaliną gali prireikti keisti vaistų nuo cukrinio diabeto dozę.

-                 Tam tikras šalutinis poveikis (pvz., mieguistumas) gali pasireikšti dažniau, nes nugaros smegenų traumą patyrę pacientai gali vartoti kitų vaistų (pvz., skausmo malšinamųjų ar spazmų slopinamųjų), kurių šalutinis poveikis panašus į pregabalino. Šių vaistų vartojant kartu, šalutinis poveikis gali būti sunkesnis.

-                 Gauta pranešimų, kad kai kuriems Brieka vartojusiems pacientams pasireiškė širdies nepakankamumas. Dažniausiai tai buvo senyvi pacientai, kurių širdies ir kraujagyslių veikla sutrikusi. Jeigu sirgote širdies liga, prieš pradėdami vartoti šį vaistą, apie tai pasakykite gydytojui.

-                 Gauta pranešimų, kad kai kuriems Brieka vartojusiems pacientams pasireiškė inkstų nepakankamumas. Jeigu vartojant Brieka, sumažėja šlapimo išsiskyrimas, pasakykite gydytojui, nes nutraukus vaisto vartojimą būklė gali pagerėti.

-                 Nedaugelis žmonių, kurie buvo gydomi antiepilepsiniais vaistais, tokiais kaip Brieka, turėjo minčių apie savęs žalojimą arba savižudybę. Jeigu bet kuriuo metu turite tokių minčių, nedelsiant kreipkitės į gydytoją.

-                 Brieka vartojant kartu su kitais vaistais, kurie gali sukelti vidurių užkietėjimą (pvz., kai kuriais vaistais nuo skausmo), gali pasireikšti virškinimo trakto sutrikimai (pvz., vidurių užkietėjimas, žarnų nepraeinamumas, žarnų paralyžius). Jeigu užkietėja viduriai, apie tai pasakykite gydytojui, ypač, jeigu turite polinkį tokiam sutrikimui.

-                 Prieš pradėdami vartoti šį vaistą pasakykite gydytojui, jeigu sirgote alkoholizmu arba bet kokiu piktnaudžiavimu vaistu, arba priklausomybe nuo vaistų. Nevartokite daugiau vaisto nei paskirta.

-                 Vartojant Brieka arba netrukus po Brieka vartojimo yra gauta pranešimų apie po nutraukimo pasireiškusius priepuolius (traukulius). Jeigu pasireiškė traukuliai, nedelsdami pasakykite gydytojui.

-                 Vartojant Brieka yra gauta pranešimų, kad kai kuriems pacientams, kuriems buvo ir kitų būklių, pablogėjo smegenų funkcija (pasireiškė encefalopatija). Pasakykite gydytojui, jeigu buvo kokių nors sunkių būklių, įskaitant kepenų ar inkstų ligą.

 

Vaikams ir paaugliams

Ar saugu ir veiksminga pregabalinu gydyti vaikus ir paauglius (jaunesnius kaip 18 metų asmenis), nenustatyta, todėl šios grupės pacientams pregabalino vartoti negalima.

 

Kiti vaistai ir Brieka

Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

 

Brieka, kaip ir visi vaistai, gali veikti kitų vaistų poveikį (sąveika su kitais vaistais). Kartu su kai kuriais kitais vaistais vartojamas Brieka gali sustiprinti šių vaistų šalutinį poveikį, įskaitant kvėpavimo nepakankamumą ir komą. Svaigulys, mieguistumas ir sutrikęs dėmesio sukaupimas gali pablogėti kartu su Brieka vartojant vaistų, kurių sudėtyje yra:

-                 oksikodono ‑ (vartojamas skausmui malšinti);

-                 lorazepamo ‑ (vartojamas nerimui gydyti);

-                 alkoholio.

 

Brieka galima vartoti kartu su geriamaisiais kontraceptikais.

 

Brieka vartojimas su maistu, gėrimais ir alkoholiu

Brieka kapsules galima vartoti ir valgant, ir nevalgius.

 

Vartojant Brieka patariama nevartoti alkoholio.

 

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Nėštumo metu Brieka vartoti negalima, nebent gydytojas nurodė kitaip. Vaisingos moterys turi naudoti veiksmingas kontracepcijos priemones. Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

 

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Brieka gali sukelti galvos svaigimą, mieguistumą ir pabloginti gebėjimą sukaupti dėmesį. Negalima vairuoti automobilio, valdyti jokių mechanizmų, dirbti pavojingų darbų, kol nesužinosite ar šis vaistas trikdo Jūsų gebėjimą vykdyti šią veiklą.

 

 

3.       Kaip vartoti Brieka

 

Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

 

Gydytojas nustatys tinkamiausią dozę.

 

Brieka galima tik vartoti per burną.

 

Periferinis ir centrinis neuropatinis skausmas, epilepsija arba generalizuoto nerimo sutrikimas:

-                 Vartokite tiksliai tiek kapsulių, kiek nurodė gydytojas.

-                 Dozė, kuri buvo nustatyta atsižvelgiant į Jūsų būklę, paprastai yra nuo 150 mg iki 600 mg per parą.

-                 Gydytojas nurodys gerti Brieka du arba tris kartus per parą. Vartojant Brieka du kartus per parą, vieną dozę reikia išgerti ryte, o kitą vakare, kiekvieną dieną maždaug tuo pačiu metu. Vartojant Brieka tris kartus per parą, vieną dozę reikia išgerti ryte, antrą po pietų, trečią vakare, kiekvieną dieną tuo pačiu metu.

 

Jeigu manote, kad Brieka veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

 

Jeigu esate senyvas žmogus (vyresnis kaip 65 metų) ir nesergate inkstų ligomis, Brieka vartokite įprastai.

 

Gydytojas gali keisti dozavimo planą ir (arba) dozę, jeigu Jūsų inkstų veikla sutrikusi.

 

Nurykite visą kapsulę ir užsigerkite vandeniu.

 

Vartokite Brieka tiek laiko, kiek nurodys gydytojas.

 

Ką daryti pavartojus per didelę Brieka dozę?

Nedelsiant kreipkitės į gydytoją arba artimiausios ligoninės skubiosios pagalbos skyrių. Turėkite su savimi Brieka kapsulių dėžutę arba buteliuką. Pavartojus per daug Brieka, galite pajusti mieguistumą, sumišimą, susijaudinimą ar neramumą. Taip pat buvo pranešta apie priepuolių (traukulių) atvejus.

 

Pamiršus pavartoti Brieka

Labai svarbu Brieka kapsules vartoti reguliariai kasdien tuo pačiu metu. Pamiršus pavartoti dozę, išgerkite ją iškart prisiminę, išskyrus tuos atvejus, kai laikas gerti kitą dozę. Tokiu atveju pavartokite kitą dozę kaip įprasta. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

 

Nustojus vartoti Brieka

Nenutraukite Brieka vartojimo, kol nenurodė gydytojas. Jei gydymas yra nutraukiamas, tai reikia daryti palaipsniui mažiausiai per vieną savaitę.

 

Turite žinoti, kad baigus ilgalaikį ar trumpalaikį gydymą Brieka, galite patirti tam tikrą šalutinį poveikį. Tai varginantis mieguistumas, galvos skausmas, pykinimas, nerimo pojūtis, viduriavimas, į gripą panašūs simptomai, traukuliai, nervingumas, depresija, skausmas, prakaitavimas, svaigulys. Tokių simptomų gali atsirasti dažniau ir jie gali būti sunkesni, jeigu Brieka vartojama ilgą laiką.

 

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

 

 

4.       Galimas šalutinis poveikis

 

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

 

Jeigu Jums patino veidas ar liežuvis arba paraudo, lupasi oda ar ant jos atsirado pūslių, nedelsiant kreipkitės į gydytoją.

 

Labai dažnas (gali pasireikšti daugiau kaip 1 iš 10 žmonių):

-                 svaigulys, mieguistumas, galvos skausmas.

 

Dažnas (gali pasireikšti mažiau kaip 1 iš 10žmonių):

-                 padidėjęs apetitas;

-                 pakili nuotaika, sumišimas, orientacijos sutrikimas, lytinio potraukio sumažėjimas, dirglumas;

-                 dėmesio sukaupimo sutrikimas, grubumas, atminties sutrikimas, atminties praradimas, drebulys, kalbos sutrikimas, dilgčiojimo pojūtis, tirpimo pojūtis, slopinimas, pernelyg didelis mieguistumas, nemiga, nuovargis, bloga savijauta;

-                 miglotas regėjimas, dvejinimasis akyse;

-                 galvos sukimasis, pusiausvyros sutrikimas, griuvimas;

-                 burnos džiūvimas, vidurių užkietėjimas, vėmimas, dujų kaupimasis žarnyne, viduriavimas, pykinimas, pilvo išsipūtimas;

-                 erekcijos sutrikimas;

-                 kūno patinimas, įskaitant galūnių patinimą;

-                 apsvaigimo pojūtis, nenormali eisena;

-                 padidėjęs kūno svoris;

-                 raumenų mėšlungis, sąnarių skausmas, nugaros skausmas, galūnių skausmas;

-                 gerklės skausmas.

 

Nedažnas (gali pasireikšti mažiau kaip 1 iš 100 žmonių):

-                 apetito nebuvimas, kūno svorio sumažėjimas, cukraus (gliukozės) koncentracijos kraujyje sumažėjimas, cukraus (gliukozės) koncentracijos kraujyje padidėjimas;

-                 savęs suvokimo pakitimas, nerimastingumas, depresija, susijaudinimas, nuotaikų kaita, pasunkėjęs žodžių parinkimas, haliucinacijos, nenormalūs sapnai, panikos priepuolis, apatija, agresija, pakili nuotaika, psichikos sutrikimas, pasunkėjęs mąstymas, lytinio potraukio padidėjimas, lytinės funkcijos sutrikimai, įskaitant negalėjimą patirti orgazmą, ejakuliacijos (sėklos išsiliejimo) vėlavimą;

-                 regėjimo sutrikimas, neįprasti akių judesiai, regėjimo pokyčiai, įskaitant tunelinį matymą, blyksėjimas akyse, trūkčiojantys judesiai, refleksų susilpnėjimas, padidėjęs aktyvumas, svaigulys stojantis, odos jautrumo padidėjimas, skonio pojūčio išnykimas, deginimo pojūtis, drebulys judesio metu, sąmonės pritemimas, sąmonės netekimas, alpimas, jautrumo triukšmui padidėjimas, bloga savijauta;

-                 akių džiūvimas, akių patinimas, akių skausmas, regėjimo nusilpimas, ašarojimas, akių dirginimas;

-                 širdies plakimo sutrikimai, padažnėjęs širdies ritmas, kraujospūdžio sumažėjimas, kraujospūdžio padidėjimas, pulso pokyčiai, širdies nepakankamumas;

-                 paraudimas, karščio bangos;

-                 pasunkėjęs kvėpavimas, nosies džiūvimas, nosies gleivinės paburkimas;

-                 padidėjęs seilių išskyrimas, rėmuo, stingulys aplink burną;

-                 prakaitavimas, išbėrimas, šaltkrėtis, karščiavimas;

-                 raumenų trūkčiojimas, sąnarių patinimas, raumenų sustingimas, skausmas, įskaitant raumenų skausmą, kaklo skausmas;

-                 krūtų skausmas;

-                 pasunkėjęs ir skausmingas šlapinimasis, šlapimo nelaikymas;

-                 silpnumas, troškulys, sunkumas krūtinėje;

-                 kraujo ir kepenų tyrimų rodmenų pokyčiai (kreatinino fosfokinazės suaktyvėjimas kraujyje, alanino aminotransferazės suaktyvėjimas, aspartato aminotransferazės suaktyvėjimas, trombocitų kiekio sumažėjimas, neutropenija, kreatinino koncentracijos kraujyje padidėjimas, kalio koncentracijos kraujyje sumažėjimas);

-                 padidėjęs jautrumas, veido patinimas, niežulys, dilgėlinė, skystos išskyros iš nosies, kraujavimas iš nosies, kosulys, knarkimas;

-                 skausmingos menstruacijos;

-                 šaltos rankos ir pėdos.

 

Retas (gali pasireikšti mažiau kaip 1 iš 1000 žmonių):

-                 nenormalaus kvapo jutimas, besisupantis vaizdas, šviesos stiprumo suvokimo pokytis, regėjimo ryškumas, apakimas;

-                 vyzdžių išsiplėtimas, žvairumas;

-                 šaltas prakaitas, spaudimas gerklėje, liežuvio patinimas;

-                 kasos uždegimas;

-                 rijimo pasunkėjimas;

-                 sulėtėję ar sumažėję kūno judesiai;

-                 negalėjimas tinkamai rašyti;

-                 skysčių kaupimasis pilve;

-                 skysčių kaupimasis plaučiuose;

-                 traukuliai;

-                 elektrokardiogramoje (EKG) rodmenų pokyčiai, kurie rodo širdies ritmo sutrikimus;

-                 raumenų pažaida;

-                 išskyros iš krūtų, nenormalus krūtų augimas, krūtų padidėjimas vyrams;

-                 nutrūkusios menstruacijos;

-                 inkstų funkcijos nepakankamumas, šlapimo kiekio sumažėjimas, šlapimo susilaikymas;

-                 baltųjų kraujo kūnelių kiekio kraujyje sumažėjimas;

-                 netinkamas elgesys;

-                 alerginės reakcijos (kurios gali pasireikšti kvėpavimo pasunkėjimu, akių uždegimu [keratitu] ir sunkia odos reakcija, kuriai būdingas išbėrimas, pūslės, odos lupimasis ir skausmas).

 

Tam tikras šalutinis poveikis (pvz., mieguistumas) gali pasireikšti dažniau, nes nugaros smegenų traumą patyrę pacientai gali vartoti kitų vaistų (pvz., skausmo malšinamųjų ar spazmų slopinamųjų), kurių šalutinis poveikis panašus į pregabalino. Šių vaistų vartojant kartu, šalutinis poveikis gali būti sunkesnis.

 

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai, užpildę interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą, ir pateikti ją vienu iš šių būdų: raštu adresu (Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos), Žirmūnų g. 139A, LT 09120 Vilnius; nemokamu fakso numeriu (8 800) 20 131; telefonu (8 6) 143 35 34; el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt, per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

 

 

5.       Kaip laikyti Brieka

 

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

 

Ant kartono dėžutės po „EXP/Tinka iki“ ir ant lizdinės plokštelės arba buteliuko nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

 

Laikyti ne aukštesnėje kaip 30 °C temperatūroje.

 

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

 

 

6.       Pakuotės turinys ir kita informacija

 

Brieka sudėtis

-                 Veiklioji medžiaga yra pregabalinas. Kiekvienoje kietojoje kapsulėje yra 75 mg arba 150 mg pregabalino.

-                 Pagalbinės medžiagos: manitolis, perdirbtas krakmolas (pregelifikuotas krakmolas ir kukurūzų krakmolas), talkas, želatina, titano dioksidas (E 171), juodi spaustuviniai dažai (jų sudėtyje yra šelako, juodojo geležies oksido (E 172), kalio hidroksido). 75 mg ir 300 mg kapsulėse taip pat yra raudonojo geležies oksido (E 172).

 

Brieka išvaizda ir kiekis pakuotėje

 

75 mg kapsulės: Baltos ir oranžinės spalvos kietosios kapsulės (14,5 mm), ant kurių korpuso užrašyta „PGB 75“.

150 mg kapsulės: Baltos kietosios kapsulės (18 mm), ant kurių korpuso užrašyta ,,PGB 150“.

 

Brieka 75 mg tiekiamos aštuonių dydžių pakuotėmis, pagamintomis iš PVC ir aliuminio folijos po 14, 21, 30, 56, 60, 84, 90 ir 100 kapsulių.

Brieka 150 mg tiekiama penkių dydžių pakuotėmis, pagamintomis iš PVC ir aliuminio folijos po 14, 30, 56, 60 ir 100 kapsulių.

 

Taip pat Brieka tiekiama plastikiniuose buteliukuose, kuriuose yra po 100 kapsulių.

 

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

 

Registruotojas ir gamintojas

 

Registruotojas

Actavis Group PTC ehf.

Reykjavikurvegi 76-78

220 Hafnarfjörður

Islandija

 

Gamintojas

Balkanpharma-Dupnitsa AD

3 Samokovsko Shosse Str.

Dupnitsa 2600

Bulgarija

 

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą:

UAB „Sicor Biotech“

Molėtų pl. 5

LT-08409 Vilnius

Tel.: +370 5 266 02 03

 

Šis vaistas EEE valstybėse narėse registruotas tokiais pavadinimais:

Švedija

Brieka

Austrija

Brieka 50 mg Hartkapseln, Brieka 75 mg Hartkapseln, Brieka 150 mg Hartkapseln Brieka 300 mg Hartkapseln

Bulgarija

Brieka

Čekija

Brieka 75 mg tvrdé tobolky, Brieka 150 mg tvrdé tobolky

Kipras

Brieka

Danija

Brieka

Estija

Brieka

Graikija

Brieka

Suomija

Brieka

Kroatija

BRIEKA 50 mg tvrde kapsule, BRIEKA 75 mg tvrde kapsule, BRIEKA 150 mg tvrde kapsule, BRIEKA 300 mg tvrde kapsule

Vengrija

Brieka 75 mg, 150 mg, 300 mg kemény kapszula

Airija

Brieka

Islandija

Brieka

Lietuva

Brieka 75 mg kietosios kapsulės, Brieka 150 mg kietosios kapsulės

Latvija

Brieka 50 mg cietās kapsulas, Brieka 75 mg cietās kapsulas, Brieka 150 mg cietās kapsulas

Malta

Brieka 50 mg capsules, Brieka 75 mg capsules, Brieka 150 mg capsules, Brieka 300 mg capsules

Lenkija

Brieka

Rumunija

Brieka 75 mg kapsule, Brieka 150 mg kapsule, Brieka 300 mg capsule

Slovakija

BRIEKA 50 mg trde kapsule, BRIEKA 75 mg trde kapsule, BRIEKA 150 mg trde kapsule, BRIEKA 300 mg trde kapsule

Slovakija

Brieka 75 mg, Brieka 150 mg, Brieka 300 mg

 

 

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2019-09-16.

 

 

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/.