Kodas 84292
Gamintojas Dispotech Srl, Italija

BONUM ICE SPRAY, šaldomasis purškalas, 400 ml

Bonum Ice spray 400ml

Purškiamas šaldiklis. Medicinos prietaisas.Talpa 400 ml.

Vietiškai veikiantis šaldiklis. Naudojamas sumažinti skausmą, sukeltą traumų, sumušimų, patempimų metu ir, kai tik reikia atšaldyti. Ant sumuštos vietos papurškus, veikia kaip anestetikas.


NAUDOJIMAS: Purškalas naudojamas ant sumuštos vietos purškiant 3- 4 sekundes bent 15- 20cm atstumu. Baikite purkšti, kuomet ant nukentėjusios vietos pasirodo baltas šerkšnas. Jei būtina, pakartokite procedūrą. Nenaudokite ant žaizdų ir nubrozdinimų. Jei problemos išlieka, konsultuokitės su gydytoju.


SUDĖTIS: izobutanas, propanas, butanas, mentolas.

ĮSPĖJIMAS: Talpoje yra padidintas slėgis. Laikykite toliau nuo saulės spindulių ir saugokite nuo didesnės kaip +50 laipsnių temperatūros. Po naudojimo talpos nepradurkite ir nedeginkite. Saugokite nuo ugnies ir kibirkščių. Nenaudokite, kur yra elektros išlydis. Išvenkite netinkamo ir besaikio purškalo naudojimo, kad nesusikauptų degios dujos. Neįkvėpkite ir nepurkškite į akis. Jei taip įvyktų, nuplaukite vandeniu ir kreipkitės į gydytoją. Nepurkškite ant žaizdų, sudirgusios bei pažeistos odos.

YPATINGAI DEGUS! Prieš naudojant įsitikinkite, ar nesate alergiški medžiagoms tokioms kaip mentolas ir kitoms šio produkto sudedamosioms dalims. Patalpoje, kurioje naudojamas šis purškalas, nerūkyti. Tik išoriniam naudojimui.
MEDICINOS PRIETAISĄ SAUGOTI NUO VAIKŲ! Galiojimą ir seriją žiūrėti po dangteliu.

 

Gamintojas: Dispotech Srl, Italija.

Platintojas: UAB ,,FD Group“, Švitrigailos 11A-214, Vilnius.