Kodas 102861
Gamintojas Coswell

BIOREPAIR GUM PROTECTION, antibakterinis, tirštas skaliklis, 500 ml

BIOREPAIR® GUM PROTECTION antibakterinis, tirštas skaliklis 500 ml.

Patentuotas dantų emalį atstatantis ir dantenų jautrumą mažinantis, antibakterinis burnos skalavimo skystis, skirtas kasdieniam naudojimui.

Sudėtyje yra microRepair® dalelių, kurių sudėtis ir struktūra yra identiška dantų audiniui (dentinui). Skaliklis sukuria apsauginį

microRepair® sluoksnį, kuris apsaugo nuo ėduonies, apnašų, dantų akmenų, stiprina ir apsaugo dantis ir dantenas. Hialurono rūgštis drėkina ir apsaugo uždegimines ir paraudusias dantenas bei padeda atstatyti pažeistus dantenų audinius. Ksilitolio, spirulinos ir medetkų ekstraktai pasižymi raminančiomis savybėmis. Cinko PCA veikia antibakteriškai. Skaliklis yra unikaliai klampus, tvirčiau prilimpa prie dantenų linijos, todėl padidėja microRepair® mikrodalelių veiksmingumas ir pailgėja ant dantų emalio sukurto apsauginio sluoksnio veikimas.

Naudojimas: prieš naudojimą suplakite. Skalaukite 15 ml neskiesto skaliklio 30 sekundžių. Nenurykite! Suaugusiems ir vaikams nuo 6 metų

Sudėtyje nėra fluoro.

 

Ksilitolio, spirulinos ir medetkų ekstraktai pasižymi raminančiomis savybėmis. Cinko PCA veikia antibakteriškai.

Biorepair®, kurios pagrindą sudaro microRepair® – biomimetinės hidroksiapatito mikrodalelės.

MicroRepair® - BIOMIMETINIS HIDROKSIAPATITAS YRA IDENTIŠKA  DANTŲ EMALIO AUDINIAMS. 

MicroRepair® dalelės, atkartoja biologinę danties emalio struktūrą. Jos gali prasiskverbti į danties emalio ir dentino mikro įbrėžimus, sukurdamos naują apsauginį sluoksnį ant danties paviršiaus.

MicroRepair® atkuria 100% emalio kiekvieno naudojimo metu.

MicroRepair® yra saugi ir efektyvi  fluoro alternatyva.