Kodas 100555
Gamintojas ICIM International

BIONIKE TRIDERM LENIL+, lokalaus poveikio kremas dermatito ir egzemos paveiktai odai, 50 ml

BIONIKE TRIDERM LENIL+, lokalaus poveikio kremas dermatito ir egzemos paveiktai odai, 50 ml

Med. pask. prekė

 

Kremas  lokaliam dermatito (ekzemos) paveiktos odos gydymui.

Padeda gydyti uždegimo paveiktą odą. Alternatyva hormoniniams tepalams.

 

Kremas simptominio ir kontaktinio (sudirgimas, alergija) atopinio ir seborėjinio dermatito gydymui. Padeda gydyti odos uždegimus, ypač egzeminio pobūdžio. Rekomenduojamas suaugusiems ir vaikams nuo 3 metų. Kūdikiams ir vaikams iki 3 metų gali būti naudojamas esant medicininėms indikacijoms. Antioksidacinis patentuotos veikliosios medžiagos poveikis apsaugo odą nuo ląstelių pažeidimo, kurį sukelia laisvieji radikalai, skatinantys uždegimą. Kompleksinio raminamųjų ir minkštinamųjų ingredientų poveikio dėka kremas skatina greitą odos pusiausvyros ir epidermio barjero vientisumo atstatymą bei paraudimo, perštėjimo ir niežėjimo raminimą.

 

Naudojimas ir atsargumo priemonės: tepti ant paveiktų odos plotų 2 kartus per dieną, kol simptomai išnyks, tačiau ne ilgiau nei 30 dienų, nebent gydytojas nurodė kitaip. Gali būti naudojamas keliems skirtingiems asmenims, jei laikomasi tinkamų higienos reikalavimų: būtina nuplauti rankas, pereinant prie kito paciento ir prieš produkto tepimą, arba mūvėti vienkartines pirštines. Vengti pirštais liesti tūbelės angą. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nuplauti dideliu kiekiu šalto vandens. Vengti kontakto su gleivinėmis. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, kambario temperatūroje. Atidarius sunaudoti per 3 mėnesius. Nelaikyti saulės spindulių atokaitoje ar dideliame šaltyje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Tik išoriniam naudojimui. Pasireiškus reakcijai į produktą ar bet kokiam kitam nepageidaujamam poveikiui, nutraukti naudojimą ir kreiptis į gydytoją. Jei produktas neveiksmingas, rekomenduojama pasitarti su gydytoju.

 

Nepageidaujamas poveikis: retais atvejais buvo pastebimas deginimas ir paraudimas, ypač turintiems gležną odą, pvz., vaikams ir naujagimiams. Nestiprus perštėjimas pirmą kartą panaudojus yra normalus. Jei užtepus deginimas išlieka ilgesnį laiką, patariama produkto nebenaudoti. Nenaudoti, jei pasireiškia alergija bet kuriai iš sudedamųjų dalių.

Sąveika: TRIDERM LENIL+ nesąveikauja su medikamentais, paprastai naudojamais dermatitui gydyti. Prieš naudojant produktą kartu su kitais vaistais, būtina pasitarti su gydytoju.

 

NIKELIO mažiau nei 0,00001 %.

BE GLITIMO.

BE PRIDĖTINIŲ KVAPIKLIŲ.

BE KONSERVANTŲ (be EB reglamento Nr. 1223/2009 V priede leistinų naudoti konservantų).

 

Ingredients:

Composition: FURFURYL PALMITATE, GLYCEROPHOSPHOINOSITOL, BISABOLOL, VITAMIN E ACETATE, PHYTOSPHINGOSINE, 18-ß-GLYCYRRHETINIC ACID, SODIUM STEAROYL LACTATE.

Excipients: EMULSIFIERS, EMOLLIENTS, STABILISERS, DEIONISED AND FILTERED WATER q.s. to 100.

 

Geriausias naudoti iki datos, nurodytos ant produkto pakuotės.

Gamintojas / Kilmės šalis

ICIM International / Italija

Importuotojas

Allium UPI UAB, Juozapavičiaus g. 9, 09311 Vilnius (8 5) 2699217 | info@allium.lt