Kodas 96284
Gamintojas Boderm

BIONATAR, šampūnas psoriazės ir seborėjinio dermatito požymiams lengvinti, 200 ml

Šampūnas Bionatar™ – tai efektyvi neinvazinė medicinos priemonė, padedanti sureguliuoti psoriazės pažeistos odos mikroaplinką. Kremas sumažina psoriazės simptomus, padeda pasišalinti pleiskanoms, sumažina niežulį bei eritemą.

Šampūnas BionatarTM skirtas palengvinti psoriazės ir seborėjinio dermatito požymius. Šampūnas valo ir ramina odą bei padeda pašalinti negyvas odos ląsteles. Tinka plaukų ir viso kūno priežiūrai.

 

Sudėtyje gausu ichtiolo (sodium shale oil sulphonate), baltųjų gluosnių ekstrakto, glikolio rūgšties, inca inchi (Plukenetia Volubilis) riešutų aliejaus ir pantenolio.

 

Šių ingredientų kombinacija padeda suminkštinti ir pašalinti pleiskanas, kurių gamyba ypač padidėja esant hiperkeratozei. Šampūnas drėkina ir ramina  sudirgusią odą, suteikdamas jai komforto pojūtį.

Privalumai:

  1. Kruopščiai valo ir ramina odą;
  2. Padeda pašalinti negyvas odos ląsteles ir pleiskanas;
  3. Drėkina ir ramina sudirgusią odą, suteikdamas jai komforto pojūtį;
  4. Patogus naudojimas, nes yra dozatorius.
  5.  

Naudojimas: nedidelį kiekį BionatarTM šampūno įmasažuokite į drėgnus plaukus ar odą. Po 5-10 min. nuskalaukite. Patekus į akis, nedelsiant plaukite vandeniu. Saugus naudoti ilgą laiką.

Laikymas:

Laikyti sausoje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 28°C temperatūroje. Tik išoriniam naudojimui.