Kodas 96283
Gamintojas Boderm

BIONATAR, kremas psoriazės ir seborėjinio dermatito požymiams mažinti, 75 ml

Bionatar™ – tai efektyvi neinvazinė medicinos priemonė, padedanti sureguliuoti psoriazės pažeistos odos mikroaplinką. Kremas sumažina psoriazės simptomus, Padeda pasišalinti pleiskanoms, sumažina niežulį bei eritemą.

BIONATAR™ kremo unikalią kremo formulę sudaro ichtiolas, baltojo gluosnio ekstraktas, salicilo rūgštis ir provitaminas D3.

Šių komponentų derinys padeda suminkštinti ir pašalinti dėl hiperkeratozės atsiradusias pleiskanas. Taip pat drėkina ir ramina pažeistus odos plotus, palikdamas malonų pojūtį.

Tam, kad jums būtų lengviau išsirinkti priemonę, norime jums dar labiau padėti apsispręsti! Todėl žemiau rasite nuoširdžiai pateiktus priemonės pliusus ir minusus, tačiau, turėkite omenyje, kad pateikta informacija yra subjektyvi, kuri kiekvienam gali būti skirtinga:

Privalumai:

  1. Greitai susigeria į odą ir nepalieka nemalonaus lipnumo;
  2. Patogi pakuotė, kuri tinkama keliaujant;
  3. Minkština odą, drėkina ir ramina pažeistus odos plotus;
  4. Padeda pašalinti pleiskanas;
  5. Tinkamas naudoti su hormoniniais tepalais.

 

Naudojimas: Bionatar™ kremą rekomenduojama naudoti 2-3 kartus per dieną. Pirmiausia švelniu prausikliu nuplaukite pažeistą odą, tada užtepkite Bionatar™ kremą. Geriausiems rezultatams pasiekti, neplaukite odos artimiausias 2-3 valandas po procedūros. Jei kremą nuplovėte, tepkite pakartotinai.

Laikymas:

Laikyti sausoje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 28°C temperatūroje. Tik išoriniam naudojimui.