Kodas 6505
Gamintojas Beres Industrial Ltd.

BERES DROPS PLUS, geriamieji lašai, 100 ml

Béres Drops Plus 30ml / 100 ml geriamasis skystis

Maisto papildas

BERES DROPS  - mineralų kompleksas, kurio sudėtyje esantys mineralai palaiko imuninę sistemą (varis), kraujodarą (geležis) ir apsaugą nuo oksidacinės pažaidos (selenas), o taip pat padeda  mažinti nuovargį (geležis). BERES DROPS yra pagamintas vandens pagrindu, be jokių kvapų ar skoninių medžiagų. Puikiai tinka tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Be skoninių medžiagų, kvapų, dažiklių, konservantų, cukraus

1 ml (18 lašų) yra:

2,00 mg geležies

2,2 mg cinko

0,31 mg mangano

255 mcg vario

190 mcg molibdeno

12 mg seleno

0,090 mg fluoro

18 mg chromo

Vartojimas:

2 x 9 lašų per parą    (4–10 metų vaikams)

2 x 18 lašų per parą   (11–14 metų vaikams)

2 x 23 lašų per parą  (15–17 metų paaugliams)

2 x 27 lašų per parą   (Suaugusiems)

Beres Drops rekomenduojama vartoti valgymo metu kartu su mažiausiai 50 ml skysčio (pvz. vandens, vaisių sulčių, arbatos). Siekiant geresnio preparato įsisavinimo, rekomenduojama kiekvieną kartą vartoti su 50 mg vitamino C.

Sudedamosios dalyus: išgrynintas vanduo, geležies sulfatas, cinko sulfatas, glicerolis, rūgštingumą reguliuojančios medžiagos: sulfato rūgštis, gintaro rūgštis, vyno rūgštis, aromato ir skonio stipriklis: glicinas, stabilizatorius: natrio kalio tartratas, vario sulfatas, mangano sulfatas, amonio molibdatas, natrio fluoridas, chromo (III) chloridas, natrio selenitas.

 

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. Rekomenduojama laikyti buteliuką gamintojo pakuotėje, kad produktas būtų apsaugotas nuo šviesos.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dienos dozės! Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.  Maisto papildas nėra maisto pakaitalas. Svarbu subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.  

Gamintojas Beres Pharmaceuticals Co. Ltd., Hungary

Atstovas Lietuvoje UAB Entafarma Plius