Kodas 99113
Gamintojas Polpharma

BEOTEBAL, 10mg, tabletės, N30

Vaistinis preparatas.
Veiklioji medžiaga:

GRAŽŪS PLAUKAI, TVIRTI NAGAI, SVEIKA ODA

 

BEOTEBAL skirtas suaugusiųjų biotino trūkumo gydymui, kurio simptomai yra: plaukų slinkimas, trapūs ir lūžinėjantys nagai, plaukų ir nagų augimo sutrikimai, odos uždegimas aplink akis, nosį, burną ir ausis, gydytojui atmetus kitas priežastis.

 

BEOTEBAL yra nereceptinis vaistas. Priklauso vitaminų preparatų grupei. Jame esantis biotinas yra vandenyje tirpus vitaminas, įtrauktas į B vitaminų grupę. Biotino atsargų organizmas nekaupia, todėl jį privalome gauti su maistu ar maisto papildais.

 

Farmakoterapinė grupė – vitaminai, kiti grynų vitaminų preparatai, ATC kodas – A11HA05.

 

Biotinas, kaip kofermentas, padeda įvairiems fermentams  daugelyje karboksilinimo ir dekarboksilinimo reakcijų. Taigi biotinas vaidina svarbų vaidmenį gliukoneogenezėje, lipogenezėje, riebalų rūgščių sintezėje, propionatų metabolizme ir leucino skaidymo procese.

Biotinas palaiko keratino susidarymo procesus ir bei plaukų ir nagų epidermio ląstelių diferenciaciją.

Biotino struktūroje yra aktyvios sieros molekulių, reikalingų keratinui (pagrindiniam baltymui, kuris yra pagrindinė plauko ir nago matricos statybinė medžiaga) susidaryti. Plaukų storis, elastingumas ir trapumas priklauso nuo tinkamos keratinizacijos eigos.

 

Dozavimas:  suaugusieji, įskaitant senyvus pacientus po 10 mg biotino, t.y. 1 tabletė BEOTEBAL per parą.

Vaisto teigiamas poveikis įrodytas jau po 4 sav.vartojimo.

 

Produkto privalumai:

 

1. Beotebal- vienintelis OTC vaistas, veiklioji medžiaga biotinas. BEOTEBAL kaip vaistas yra patvirtintas FDA, turi  klinikinius tyrimus dėl to, kad veikia taip, kaip aprašo gamintojas ir kad yra saugus vartoti.

2. Tyrimais įrodytas vaisto efektyvumas jau po 4 savaičių.

3. Biotino dozė vienoje tabletėje 10mg-  suaugusiųjų biotino deficito gydymui reikalinga dozė.

4. Dviejų dydžių pakuotės - N.30- pirmam gydymo etapui ir įsitikinimui produkto veiksmingumu.

5. N.60 dydžio ekonominė pakuotė, skirta ilgesniam vartojimui, nes produktą patariame vartoti ne mažiau kaip 2-3 mėnesius.