Kodas 99397
Gamintojas Pierre Fabre

AVENE TOLERANCE HYDRA-10, drėkinamasis fluidas, 40ml

Skirtas normaliai, mišriai, jautriai veido odai, netekusiai skaistumo ir komforto. Fluidas padeda apsaugoti odos mikrobiomą. Fluido sudėtyje yra natūralios kilmės haliurono rūgšties, ir yra visiškai sterilus visą naudojimo laiką.

Padeda atkurti natūralius odos drėgmės resursus ir drėkina iki 48* val. Odai artimi fluido ingredientai padeda apsaugoti natūralią odos mikrobiomą. 100% natūralūs ingredientai, dėl to oda gerai toleruoja, o „sterilios kosmetikos“ technologija užtikrina, kad sudėtyje nėra jokių konservantų, kvapiklių. 100% biometiniai ingredinetai- tik tai, ko reikia odai.

Drėkina: natūralios kilmės hialiurono rūgštis,  kuri gali sugerti net 1000 kartų daugiau vandens nei pati sveria. Natūralios kilmės glicerinas ir emulsikliai.

Minkština: didelė terminio šaltinio vandens AVENE koncentrcija.

Lengva tekstūra: natūralios kilmės cukrai.

Naudojimas: tepkite ryte ir vakare ant švarios odos. Tepkite veidą, kaklą, akių kontūrą.

*Kartotonis instrumentinis tyrimas su 30 vartotojų. Venkite patekimo į akis. Tik išoriniam vartojimui. Nekomedogeninis. Minimali alerginių reakcijų rizika.

Ingredients: AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. GLYCERIN. MYRISTYL ALCOHOL. CITRUS LIMON (LEMON) PEEL POWDER (CITRUS LIMON PEEL POWDER). DIUTAN GUM. MYRISTYL GLUCOSIDE. SCLEROTIUM GUM. SODIUM HYALURONATE

Gamintojas: Pierre Fabre

Kilmės šalis: Prancūzija

Atstovybė Lietuvoje: UAB Berner Lietuva

Galiojimo terminas: žiūrėti ant pakuotės