Kodas 91688
Gamintojas Opko Health Spain

ARTILANE CLASSIC, skystis vienkartiniuose buteliukuose, 30 ml x 15 vnt.

Fermentais hidrolizuotas ypač grynas kolagenas, Hialurono rūgštis, Magnis ir cinkas, Antioksidantai: Kofermentas Q10, likopenas, kvercetinas, vitaminas C

  • Kolagenas yra baltymas, natūraliai randamas kremzlėse, kauluose ir odoje. Jis yra būtinas sąnarių struktūrai ir funkcijai.
  • Hialurono rūgštis yra pagrindinis sąnarių elementas.
  • Magnis padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį, padeda palaikyti normalią energijos apykaitą, raumenų funkciją ir kaulų būklę.
  • Cinkas padeda palaikyti normalią baltymų sintezę.
  • Vitaminas C padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai kaulų, kremzlių ir odos funkcijai, susidarymą.
  • Cinkas ir vitaminas C padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.

Vartojimas: Gerti po 1 buteliuką (30 ml) per parą. Gerti visą buteliuką iš karto, arba jo turinį ištirpinus pusėje stiklinės (150 ml) vandens. Prieš vartojimą suplakti. Vartojant dideliais kiekiais gali sukelti viduriavimą. Gali būti spalvos, kvapo bei skonio skirtumų, kurie neturi įtakos produkto kokybei. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Laikymas: Laikyti gėrai vėdinamoje, sausoje vietoje, apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių ir kitų šilumos šaltinių. Produktą laikyti originalioje pakuotėje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Grynasis kiekis: 450 ml (30 ml x 15 vienadozių buteliukų)

Gamintojas: OPKO Health Spain S.L.U, Ispanija