Kodas 83661
Gamintojas Bausch & Lomb

ARTELAC NIGHTTIME GEL, gelis, 10 g

Artelac Nighttime gel

Medicinos priemonė

 

Produktas idealiai tinka veiksmingai ir ilgam malšinti lėtinės ašarų plėvelės nepakankamumo sukeltą akių sausumą.

 

Produktas sukurtas taip, kad palaikytų visus tris ašarų plėvelės sluoksnius, įskaitant paviršinį lipidinį sluoksnį. Ašarų plėvelė padengiama didelio klampumo geliu, kuris ilgai išsilaiko akies paviršiuje ir sulaiko drėgmę. Jis drėkina akis, jas nuramina ir ilgam numalšina lėtinės ašarų plėvelės disfunkcijos simptomus, pavyzdžiui, sausumo, deginimo pojūtį, akių nuovargį, miglotą matymą ir net ašarojimą.

 

„Artelac Nighttime“ gelis užtikrina trijų sluoksnių apsaugą, kai įtariama, kad akys sausėja dėl sutrikusios ašarų gamybos ar sustiprėjusio garavimo, arba tuo atveju, jei akims reikalinga papildoma apsauga. Dauguma žmonių gelį vartoja vakare prieš miegą arba ryte.

 

„Artelac Nighttime“ sterilus vanduo drėkina, karbomeras išlaiko drėgmę akies paviršiuje, o trigliceridai palaiko ašarų plėvelės lipidų sluoksnį, kuris sulaiko drėgmę.

 

„Artelac Nighttime“  – tai didelio klampumo gelis, užtikrinantis ilgalaikę akies paviršiaus apsaugą.

 

Lengva vartoti, jis gerai toleruojamas ir saugus.

 

Sudėtis: 1 g „Artelac Nighttime“ gelio sudėtyje yra 2 mg karbomero, vidutinės grandinės trigliceridų, taip pat sterilaus vandens, sorbitolio ir natrio hidroksido. Cetrimidas naudojamas kaip konservantas.

 

 

Vartojimo būdas: Pavartojus „Artelac Nighttime“ gelį, iš pradžių matomas vaizdas būna miglotas, kol gelis pašalinamas mirksint, todėl daugelis žmonių vartoja šį stipraus poveikio produktą prieš miegą.

Akių sausumui gydyti produktas vartojamas pagal individualų poreikį, atsižvelgiant į simptomų sunkumą ir intensyvumą. Lašinkite po vieną „Artelac Nighttime“ lašą į akį likus 15 min. iki miego. Jei produktą pageidaujate vartoti gelio forma, galite lašinti nuo 3 iki 5 ar daugiau lašų per dieną.

 

Pakuotė: Artelac® Nighttime Gel tiekiamas 10 g tūbelėse.