Kodas 73631
Gamintojas VMD

ALU SPRAY 200 ml (VMD)

Veterinarijos tikslams. Mikronizuotas aliuminis turi sutraukiančių ir antibakterinių savybių. Jis greitina gijimo procesus ir gerina žaizdos atsparumą išoriniams veiksniams.

ALU SPRAY

Purškalas žaizdoms su aliuminiu

 

SAVYBĖS

Mikronizuotas aliuminis turi sutraukiančių ir antibakterinių savybių. Jis greitina gijimo procesus ir gerina žaizdos atsparumą išoriniams veiksniams.

PASKIRTIS

Purškiami aliuminio milteliai apsaugo žaizdą, sudarydami plėvelę. Purškalas naudojamas lokaliai, esant poreikiui (greitesniam žaizdų gijimui, nudegimų gydymui, po operacijų it t.t.).

TOSKIŠKUMAS

Nėra nustatytas produkto toksinis poveikis.

NAUDOJIMAS

Prieš naudojimą suplakti. Žaizdą švariai nuvalyti. Produktą purkšti 20-25 cm atstumu. Padengti odą plona plėvele. Sidabrinė metalo spalva reiškia, kad purškiamas plotas padengtas pakankamai. Jei gydoma srityse aplink akis, jas uždengti, kad purškalas nepatektų į odenas ir ragenas. Purškalui nudžiuvus antiseptinis poveikis gali tęstis keletą valandų.

SUDĖTIS

Mikronizuotas aliuminis - 2%, parafino aliejus - 8,3%, pentinas - 31,2%, butanas - 41%, propanas - 17,5%.

PAKUOTĖ

200 ml metalinis slėginis indas. 12 vienetų dėžutėje.

TINKAMUMAS

36 mėnesiai nuo pagaminimo datos.

LAIKYMO SĄLYGOS

Laikyti atokiai  nuo tiesioginių saulės spindulių kambario temperatūroje (2 °C - 25 °C).

ĮSPĖJIMAI

Vengti patekimo į akis. Slėginis indas. Nebadyti ir nedeginti. Saugoti nuo saulės šviesos ir nelaikyti aukštesnėje nei 50 °C temperatūroje. Nepurkšti į atvirą liepsną ar ant kokios nors įkaitintos medžiagos. Degus. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

GAMINTOJAS

V.M.D. N.V., Belgija