Kodas 88523
Gamintojas Giovanardi

ALPINO AMIDO MENTOLATO, "sausas kremas" nuo prakaitavimo, niežulio bei nemalonaus - greitai absorbuojantis, iš natūralios kilmės medžiagų, 100 g

Amido Mentolato „sausas kremas“ nuo prakaitavimo, niežulio bei nemalonaus kvapo – greitai absorbuojasi, iš natūralios kilmės medžiagų 100 g (44106)

 

Laboratorinių tyrimų metu sukurta unikali, novatoriška formulė, kuri suteikia greitą natūralių medžiagų - tyro kiniško mentolio ir farnesolio - rezorbciją bei išsaugo odą minkštą.

Stabdo ir patį prakaitavimo procesą, giliai įsiskverbdamas į epidermį, ir kovoja su jau esančiu prakaitu, absorbuoja drėgmę.

 

Naudojama nuo kojų prakaitavimo, niežulio, šalina nemalonų kvapą, dezodoruoja. Sugeria prakaitą.

Kukurūzų krakmolas padengia odą lyg sausu kremu.

 

Pagaminta iš natūralių medžiagų:

* Tyras kiniškas mentolis pašalina niežulį; turi antiseptinių, spazmolitinių savybių; anestetinių – esant pėdų niežuliui;

* Farnesolis, natūralios kilmės antiseptikas, užtikrina geresnę higieną, antibakterinis, dezodoruojantis – turi jazmino kvapą;

* gerai subalansuota kukurūzų krakmolo bei mentolio mikstūra ramina bei sugeria drėgmę;

* kukurūzų krakmolas yra augalinės kilmės, daug sugeriantis ir neturi kontrindikacijų;

* kukurūzų krakmolas gerai absorbuoja prakaitą, neužkemša porų, minkština odą;

* gera rezorbcija apsaugo odą nuo paraudimo ir dirginimo, kurį sukelia išoriniai veiksniai; pabarstykite paveiktą odą ir šiek tiek trinkite, kartokite šią procedūrą keletą kartų per dieną;

* cinko oksidas veikia antiseptiškai, antigrybelinė profilaktika;

* neturi kontrindikacijų;

 

Tinka mišriam, sausam ir riebiam odos tipui.

 

Alpino kojų linijos tobulinimo gamybos procese buvo išskirti preparatai pagal odos tipą.

Jei odos tipas nėra sausas (riebus odos tipas) arba mišrus  ir yra gausus prakaitavimas – labiau tinka Talco Mentolato.

Jei odos tipas sausas (neriebus), mišrus- tinka ir riebiai odai – labiau tinka Amido Mentolato. Jis stabdo ir patį prakaitavimo procesą, giliai įsiskverbdamas į epidermį, ir kovoja su jau esančiu prakaitu, absorbuoja drėgmę.

Skirtumas Talco Mentolato ir Amido Mentolato.

Mentolato gamybos sudedamoji dalis yra talkas. Talkas gerai sugeria drėgmę (prakaitą), jo fone išryškėja natūralaus tyro kiniško mentolio savybės. Talkas yra natūralus mineralas. Kosmetinis talkas gaminamas sumalant iškastą talką i nusijojant per itin tankų sietą, bei daugelį kartų patikrinamas, prieš pripažįstant jį tinkamu kosmetikai. Labiau tinka riebiam odos tipui.

Amido Mentolato – tobulinant produktą pagal odos tipą, talkas pakeistas natūraliu kukurūzų krakmolu. Novatoriškos formulės dėka užtikrinama greita mentolio ir farnesolio resorbcija į odą. Taip pat absorbuoja drėgmę (prakaitą). Malonus natūralaus kiniško mentolio ir farnesolio (jazminų) kvapas. Tinka sausam, mišriam ir riebiam  odos tipui.

 

 

Patartina naudoti sportininkams bei žmonėms, avintiems sportinę ar uždarą avalynę.

 

Sudėtis: kukurūzų krakmolas, kiniškas mentolis, farnesolis, cinko oksidas. 

PARDAVINĖJIMO ARGUMENTAI: Amido Mentolato yra priskiriama kosmetikos priemonėms,todėl prekybai  negalioja jokie specifiniai suvaržymai. Įpokavimas:100 g indelis su pudros barstymo antgaliu.

 

Amido Mentolato dezodoruoja bei aromatizuoja kojų pėdas, tačiau avalynė gali skleisti prakaito kvapą. Kartu naudojant  ilgalaikio dezodoruojančio poveikio Alpino vidpadžius, sudarytus iš želatininių mikrokapsulių, visiškai pašalinsime kojų prakaito kvapą. Želatininės mikrokapsulės sudarytos iš dviejų medžiagų :viena dezodoruoja, kita kvėpina avalynę. Palaipsniui spaudžiant kūno svorio jėgai, iš želatininių mikrokapsulių atpalaiduojamos veikliosios medžiagos.

 

Gamintojas: Giovanardi Farmaceutici Italy,   

Importuotojas: UAB „Li & Ra”, Verdulių 40, Šiauliai,

tel: 8647 47507, 8612  74734, liirra@yahoo.com, liraprekyba@yahoo.com