Kodas 79022
Gamintojas Kiti gamintojai

ALLERGAN OPTIVE PLUS, lašai akims, 10 ml

 Optive Plus akių lašai 10ml

Optive Plus yra sukurtas Optive pagrindu, pridedant specialiu būdu stabilizuoto ricinos aliejaus.

Optive Plus pasižymi trejopu poveikiu:

  1. Lubrikacija bei hidratacija (Karboksimetilceliuliozė + Glicerinas)
  2. Osmoprotekcija (L-karnitinas + Eritritolis)
  3. Lipidinio ašarų plėvelės sluoksnio sustiprinimas (Ricinos aliejus)

Optive Plus greitai atstato visus tris ašaros plėvelės slujoksnius ir užtikrina visapusišką ir ilgai trunkančią apsaugą sausoms akims.

 

Esminiai skirtumai nuo kitų emulsijos pagrindu sukūrtų preparatų :

  1. Turi osmoprotekcinį poveikį, kas užtikrina greitą vandeninio ir mucininio ašaros plėvelės sluoksnio atsistatymą ir ilgam apsaugo ląsteles nuo vandens praradimo.
  2. Ricinos aliejus imituoja natūralius ašaros lipidus ir pasiskirsto labai plonu sluoksniu natūraliame ašarų plėvelės lipidiniame sluoksnyje. Jo kiekio pakanka, kad sustabdyti vandens išgaravimą iš ašarų plėvelės ir tuo pačiu jo tiek mažai, kad nesukeltų jokių pašalinių reiškinių (susiliejančio vaizdo, kurį laiką pablogėjusio matymo dėl per didelio riebalų sluoksnio ašaros plėvelėje ir pan.)

 

Pasiskirstymo akies paviršiuje mechanizmas:

Visi Optive Plus komponentai yra stabilizuoti polysorbato-80 pagalba ir sudaro polimerus, kurie „susipakavę“ tarsi į mažas kapsules, kurių lipofilinė dalis viduje, o hidrofilinė išorėję. Užlašinus ant akies paviršiaus, natūralios ašaros druskos , tarsi, „atidaro“ polimerų kapsules ir visi Optive Plus komponentai pasiskirsto per visus tris ašarų plėvelės sluoksnius: neutraliosios dalelės keliauja į vandens-mucininį sluoksnį ir pagal poreikį įsiurbiamos į ląsteles užtikrina ląstelių apsaugą nuo vandens praradimo; glicerolis ir karboksimetilceliulioze pasiskirsto vandens mucininiame sluoksnyje ir fiksuoja vandens molekules prie akies epitelio paviršiaus užtikrindami ilgalaikį drėkinimą; ricinos aliejus keliauja į viršutinį lipidinį sluoksnį ir įsiterpia tarp natūralių ašaros plėvelės lipidų tokiu būdu sustiprindamas lipidinį sluoksnį dėl ko vanduo nebegali greitai išgaruoti iš ašarų plėvelės.

 

Mechanizmas unikalus. Tokiu principu veikia tik Optive Plus.

 

Konservantas tas pats kaip Optive : naujos kartos konservantas Purite

Atidarytas Optive Plus galimas vartoti 6 mėn

Talpa 10 ml

 

Optive Plus skirtas vidutinio sunkumo ir stipriai išreikštam sausų akių sindromui gydyti. Tinka esant meibomiaus liaukų disfunkcijai

Optive skitras lengvo laipsnio sausų akių sindromui . Patogus vartoti kontaktinių lęšių nešiotojams, nes galimas lašinti ant kontaktinių lęšių

Gamintojas:

Allergan Pharmaceuticals Ireland

Castlebar Road

Westport, Co. Mayo

Airija

Vietinis atstovas:

Ewopharma AG atstovybė

Konstitucijos pr. 7

LT-09308 Vilnius