Kodas 92649
Gamintojas Roche

ACCU-CHEK SAFE-T-PRO PLIUS, adata-lancetas, 200 vnt.

Šiuo vienkartiniu dūrimo prietaisu galima pasirinkti tris skirtingus įdūrimo gylius.

Tai leidžia reguliuoti įdūrimo gylį, atsižvelgiant į kiekvieno paciento odos struktūrą ir kraujo, reikalingo specifiniam tyrimui, kiekį. Įdūrimo gylis pažymėtas skirtingo ilgio grioveliais ant vienkartinio dūrimo prietaiso korpuso.

 

Pasiruošimas imti kraują

 

Vaikai iki 1 metų

 

Vaikams iki 1 metų kapiliarinis kraujas turi būti imamas iš kulno. Kraują galima imti tik iš šoninių pado zonų. Durti galima tik statmenai padui. Kraujo ėmimo metu vaiką reikia laikyti taip, kad koja būtų vertikaliai nukreipta žemyn. Į tą pačią vietą durti antrą kartą negalima. Siekiant pagerinti kraujo pritekėjimą į kulną, prieš imant kraują jį galima šiek tiek pašildyti įvyniojant, pvz., į šiltą, drėgną ne aukštesnės kaip 42 °C temperatūros medžiagą. Kulną reikia dezinfekuoti ir po to jį visiškai nudžiovinti. Imdami kapiliarinį kraują vaikams iki 1 metų iš kulno, galite nustatyti tik nedidelį arba vidutinį gylį. Jeigu dursite giliai galite pažeisti Calcaneus (kulnakaulį).

 

Vaikai nuo 1 metų ir suaugusieji

 

Rekomenduojame kapiliarinio kraujo paimti iš piršto galiuko šono, nes ši vieta yra mažiausiai jautri

skausmui. Dūrimui tinka bet kuris pirštas. Paciento rankos turi būti nuplautos šiltu vandeniu su muilu

ir po to gerai išdžiovintos. Taip bus išvengta įdūrimo vietos užteršimo ir pagerės kraujotaka. Jeigu naudojate spiritu sumirkytus tamponus, pirštas taip pat turi būti visiškai sausas.