Kodas 73288
Gamintojas Roche Diagnostics

ACCU-CHEK ACTIVE LCM, gliukometras, pradedančio pakuotė, 10 juostelių

Gliukometras.

Tikslus, patogus ir paprastas matavimas

  • Paprastas kodavimas: tereikia įdeti juostelių mikroschemą. Pradedami kiekvieną naują juostelių pakuotę, iš gliukomačio išimkite seną ir įdėkite naują juostelių mikroschemą.
  • Labai paprastas ir patogus naudojimas: didelis ir aiškus ekranas; paprastas valdymas, nes matavimui atlikti nereikia spausti jokių mygtukų. Yra galimybė užlašinti kraujo ant juostelės ją ištraukus iš gliukomačio.
  • Patikimi rezultatai greičiau nei per 5 s. Matavimų rezultatai apskaičiuoti ir rodomi kraujo plazmoje, jų tikslumas yra artimas rezultatams, gautiems laboratorijoje.

 

Patikimiems rezultatams - ypatingas dėmesys

 

Įspėjimas apie per mažą kraujo mėginį. Gliukomatis įspėja apie užlašintą per mažą kraujo kiekį. Optimalaus lašo dėka užtikrinamas tikslus matavimas.

Įspėjimas apie pasibaigusį juostelių galiojimo laiką. Accu-Chek Active juostelės gali būti naudojamos tik iki datos, nurodytos ant juostelių indelio. Jeigu matuosite su pasibaigusio galiojimo juostelėmis, Accu-Chek Active gliukomatis įspės Jus ir automatiškai pažymės gautą matavimo rezultatą "exp" ženkliuku. Įspėjame, kad matuojant su pasibaigusio galiojimo juostelėmis, gauti rezultatai gali būti netikslūs.

Dviguba pasitikrinimo galimybė. Atlikus matavimą, pačios juostelės dėka Jūs galite greitai palyginti gautą matavimo rezultatą vizualiai ir įsitikinti jo tikslumu.

Suderinamas su kitais Accu-Chek prietaisais:

Accu-Chek Smart Pix duomenų nuskaitymo prietaisas.
Jokių laidų ar programinės įrangos. Su šiuo prietaisu perkelsite duomenis iš gliukomačio infraraudonųjų spindulių jungtimi tiesiai į kompiuterį.

Accu-Chek Softclix praduriklis.
Beskausmis pradurimas dėka Clixmotion technologijos.

Accu-Chek Active gliukozės kiekio matavimo juostelės.
Naujajam Accu-Chek Active gliukomačiui tinka juostelės, kurios buvo naudojamos su ankstesniu modeliu.