Kodas 91200
Gamintojas Gintarinė vaistinė

ŽIEDĖ, veido kremas drėkinamasis su agurkų sėklų aliejumi, 50 ml

DRĖKINAMASIS VEIDO KREMAS SU AGURKŲ ALIEJUMI, 50 ml

Pagaminta vaistinėje

 

ŽIEDĖ – tai natūrali vaistinėje pagaminta kosmetika.

 

PASKIRTIS: agurkų aliejus stipriai drėkina ir suteikia kremui malonų, gaivų kvapą. Avių pieno ekstraktas, šilkas ir alavijai suteikia odai aksominio švelnumo. Natūralus betainas drėkina, didina jos elastingumą. Kremas papildytas liofilizuotu bičių pieneliu, kuris jaunina, stangrina odą, natūraliai apsaugo nuo žalingų ultravioletinių spindulių. Sudėtyje yra: agurkų, agurklių ir erškėtrožių aliejai, alyvuogių ir kviečių gemalų vaškai, liepų žiedų ir rugiagėlių hidrolatai, bičių pienelis, sviestmedžio esteriai, žaliojo obuolio eterinis aliejus.

 

SUDĖTIS: Tilia cordata flower water, Centauria flower water, Cucumis sativus, Borago officinalis, Rosa canina, Phytic acid, Shea butter ethyl esters, Lactis ovis, Aloe vera, Silk, Betaine, Beeswax, Sesame oil, Lecithin, Cetearyl olivate and sorbitan olivate, Cetearyl wheat straw glycosides, Retinyl palmitate, Tocopheryl acetate, Pyrus malus fruit extract, Potassium sorbate, Sodium benzoate, Benzyl alcohol.

 

Kosmetiką ŽIEDĖ sukūrė profesionalūs farmacininkai, vaistinėje gaminantys vaistus. Pasitelkę ilgametę patirtį, kurią sukaupė gamindami individualias kosmetikos priemones, nusprendė pasidalyti savo idėjomis su Jumis ir pagaminti unikalią kosmetikos liniją. ŽIEDĖ yra veiksmingas aromaterapijos, kosmetikos žinių ir farmacinės patirties derinys. Farmacijos specialistai labai gerai žino, su kokiomis kosmetinėmis problemomis dažniausiai susiduria klientai. Įsigilinę į šias problemas, išsiaiškinę Jūsų lūkesčius, pradėjo ieškoti geriausių sprendimų. Tvirtai nutarė, kad kosmetiką gaminsi naudodami natūralias, ekologiškas veikliąsias medžiagas ir eterinius aliejus.

Kviečiame Jus išbandyti kosmetiką ŽIEDĖ. Kad ir kurį gaminį pasirinksite – Jūs pasirinksite sveiką ir veiksmingą, tik iš natūralių ir ekologiškų žaliavų pagamintą priemonę. Esame tikri, kad ŽIEDĖ Jums patiks. Juk viskas, kas daroma su meile, virsta tikru grožiu.

 

GAMINTOJAS: UAB „Gintarinė vaistinė“, P.Baublio g. 2, Vilnius

 

www.ziede.lt