Kodas 97842
Gamintojas Gintarinė vaistinė

ŽIEDĖ, slyvų kauliukų aliejus, 50 ml

Žiedė slyvų kauliukų aliejus, 50 ml

 

ŽIEDĖ – tai natūrali vaistinėje pagaminta kosmetika.

 

PASKIRTIS: Nuostabaus marcipanų kvapo natūralus slyvų kauliukų aliejus iš Prancūzijos. Sudėtyje yra daug omega, oleino rūgščių, vitaminų A, E ir antioksidantų, todėl aliejus saugo ir maitina ištroškusią odą, ji atrodo jaunatviškesnė. Lengvos konsistencijos aliejus puoselėja odą, užtepus nebūna riebumo pojūčio. Tinka plaukų priežiūrai – gerina plaukų būklę, ilgam suteikia blizgesio, saugo plaukų galiukus nuo skilinėjimo.

 

NAUDOJIMAS:

1. Vietoje kūno losjono. Tepti kelis lašus pasirinkto aliejaus ant drėgnos kūno odos iš karto po vandens procedūrų. Oda tampa švelni ir minkšta, maloni liesti.

2. Išsausėjusiems plaukams gaivinti. Vakare lengvai ištepti plaukus (ypač galiukus, galima ir šaknis) pasirinktu aliejumi, ryte galvą kruopščiai ištrinkti. Plaukai atsigaus, taps minkštesni, švelnesni, geriau augs.

3. Vietoje veido kremo ar serumo. Švarų veidą sudrėkinti vandeniu ar hidrolatu ir patepti 3–4 lašais pasirinkto aliejaus. Procedūrą galima užbaigti veido kremu arba palikti tik aliejų.

4. Nagams stiprinti. Lengvai pašildyti pasirinktą aliejų, tuomet merkti kruopščiai nuvalytus nagus ir palaikyti 10–15 minučių. Kartoti kelis kartus per savaitę.

 

SUDĖTIS: nerafinuotas ekologiškas slyvų kauliukų aliejus (Prunus domestica).

 

SUDEDAMOSIOS DALYS: ekologiškas, šaltai spaustas, nerafinuotas slyvų kauliukų aliejus.

 

Kosmetiką ŽIEDĖ sukūrė profesionalūs farmacininkai, vaistinėje gaminantys vaistus. Pasitelkę ilgametę patirtį, kurią sukaupė gamindami individualias kosmetikos priemones, nusprendė pasidalyti savo idėjomis su Jumis ir pagaminti unikalią rankų darbo kosmetikos liniją. Ir jiems pavyko. ŽIEDĖ yra veiksmingas aromaterapijos, kosmetikos žinių ir farmacinės patirties derinys. Farmacijos specialistai labai gerai žino, su kokiomis kosmetinėmis problemomis dažniausiai susiduria klientai. Įsigilinę į šias problemas, išsiaiškinę Jūsų lūkesčius, pradėjo ieškoti geriausių sprendimų. Tvirtai nutarė, kad kosmetiką gaminsi naudodami natūralias, ekologiškas veikliąsias medžiagas ir eterinius aliejus.

Kviečiame Jus išbandyti kosmetiką ŽIEDĖ. Kad ir kurį gaminį pasirinksite – Jūs pasirinksite sveiką ir veiksmingą, tik iš natūralių ir ekologiškų žaliavų pagamintą priemonę, tinkamą būtent Jums. Esame tikri, kad ŽIEDĖ Jums patiks. Juk viskas, kas daroma su meile, virsta tikru grožiu. Kosmetika ŽIEDĖ gaminama iš ekologiškų medžiagų

 

GAMINTOJAS: UAB „Gintarinė vaistinė“, P.Baublio g. 2, Vilnius

 

KOKYBĖS TELEFONAS: 8 800 10008