Kodas 95460
Gamintojas Gintarinė vaistinė

ŽIEDĖ, ramunėlių hidrolatas, 100 ml

ŽIEDĖ – tai natūrali vaistinėje pagaminta kosmetika.

 

Ramunėlių hidrolatas gaivina bei drėkina veido odą. Tai vaikystę primenantis raminantis aromatas. Tinkama priemonė sudirgusios, paraudusios, jautrios odos priežiūrai: ramina, minkština, švelnina sudirgusią odą, slopina niežulį, saugo nuo uždegimo, kai oda labi jautri, raudona ir sausa. Tinka net jautriai vaikų ir kūdikių odai raminti: purškite po maudynių nuo vystyklų, prakaito sudirgusias, išbertas vietas. Tinka kompresams ruošti. Ramunėlių vandens galima pilti į vonią, taip pat naudoti kaip patalynės purškiklį. Puikiai tinka rankų higienai, todėl patogu naudoti kelionėse.

Naudojimas: rekomenduojama naudoti kaip toniką ar drėkiklį būnant sausose patalpose ar saulėje – apipurkšti odą ir leisti hidrolatui natūraliai nudžiūti. Patartina hidrolatu drėkinti odą prieš tepant kremą, alieju ar serumą.

Įspejimai: laikyti tamsioje, vėsioje vietoje sandariai uždarytą. Jei jūsų oda itin jautri, galima maišyti su levandų vandeniu. Tinka sausai, jautriai ir probleminei odai.

SUDĖTIS: Ekologiškas vaistinių ramunėlių vanduo (Chamomila recutita flower water).

 

Kosmetiką ŽIEDĖ sukūrė profesionalūs farmacininkai, vaistinėje gaminantys vaistus. Pasitelkę ilgametę patirtį, kurią sukaupė gamindami individualias kosmetikos priemones, nusprendė pasidalyti savo idėjomis su Jumis ir pagaminti unikalią kosmetikos liniją. Ir jiems pavyko. ŽIEDĖ yra veiksmingas aromaterapijos, kosmetikos žinių ir farmacinės patirties derinys. Farmacijos specialistai labai gerai žino, su kokiomis kosmetinėmis problemomis dažniausiai susiduria klientai. Įsigilinę į šias problemas, išsiaiškinę Jūsų lūkesčius, pradėjo ieškoti geriausių sprendimų. Tvirtai nutarė, kad kosmetiką gaminsi naudodami natūralias, ekologiškas veikliąsias medžiagas ir eterinius aliejus.

Kviečiame Jus išbandyti kosmetiką ŽIEDĖ. Kad ir kurį gaminį pasirinksite – Jūs pasirinksite sveiką ir veiksmingą, tik iš natūralių ir ekologiškų žaliavų pagamintą priemonę. Esame tikri, kad ŽIEDĖ Jums patiks. Juk viskas, kas daroma su meile, virsta tikru grožiu.  

 

GAMINTOJAS: UAB „Gintarinė vaistinė“, P. Baublio g.2, Vilnius.

 

www.ziede.lt