Kodas 95460
Gamintojas Gintarinė vaistinė

ŽIEDĖ, ramunėlių hidrolatas, 100 ml

Žiedė ramunėlių hidrolatas, 100 ml

 

ŽIEDĖ – tai natūrali vaistinėje pagaminta kosmetika.

 

Hidrolatas – tai gėlių vanduo. Hidrolatai gaunami vaistinius augalus distiliuojant vandens garais. Taip hidrolatas prisodrinamas gerųjų augalų savybių: eterinių aliejų, organinių augalinių rūgščių ir kt. Tai veido priemonė, kuri puikiai drėkina, ramina, gaivina ir tonizuoja odą. Gėlių vanduo yra išimtinai augalinės kilmės produktas, be dirbtinių priedų.

 

PASKIRTIS: ramunėlių hidrolatas gaivina bei drėkina veido odą. Tai vaikystę primenantis raminantis aromatas. Tinkama priemonė sudirgusios, paraudusios, jautrios odos priežiūrai: ramina, minkština, švelnina sudirgusią odą, slopina niežulį, saugo nuo uždegimo, kai oda labi jautri, raudona ir sausa. Tinka net jautriai vaikų ir kūdikių odai raminti: purkšite po maudynių nuo vystyklų, prakaito sudirgusias, išbertas vietas. Tinka kompresams ruošti. Ramunėlių vandens galima pilti į vonią, taip pat naudoti kaip patalynės purškiklį. Puikiai tinka rankų higienai, todėl patogu naudoti kelionėse. Įspėjimai: laikyti tamsioje, vėsioje vietoje sandariai uždarytą. Jei jūsų oda itin jautri, galima maišyti su levandų vandeniu. Tinka sausai, jautriai ir probleminei odai.

 

NAUDOJIMAS:

Ø  Kaip papildoma drėkinamoji priemonė prieš tepant kremą arba serumą. Apipurkškite veidą pasirinktu hidrolatu, leisti natūraliai nudžiūti, tuomet tepti serumą arba kremą.

Ø  Kaip drėkiklis ir gaiviklis būnant sausose patalpose arba saulėje. Periodiškai apipurkšti veidą bei plaukus pasirinktu hidrolatu ir leisti natūraliai nudžiūti. 

 

SUDĖTIS: ekologiškas vaistinių ramunėlių vanduo (Chamomila recutita flower water).

 

SUDEDAMOSIOS DALYS: ekologiškas vaistinių ramunėlių vanduo.

 

Kosmetiką ŽIEDĖ sukūrė profesionalūs farmacininkai, vaistinėje gaminantys vaistus. Pasitelkę ilgametę patirtį, kurią sukaupė gamindami individualias kosmetikos priemones, nusprendė pasidalyti savo idėjomis su Jumis ir pagaminti unikalią rankų darbo kosmetikos liniją. Ir jiems pavyko. ŽIEDĖ yra veiksmingas aromaterapijos, kosmetikos žinių ir farmacinės patirties derinys. Farmacijos specialistai labai gerai žino, su kokiomis kosmetinėmis problemomis dažniausiai susiduria klientai. Įsigilinę į šias problemas, išsiaiškinę Jūsų lūkesčius, pradėjo ieškoti geriausių sprendimų. Tvirtai nutarė, kad kosmetiką gaminsi naudodami natūralias, ekologiškas veikliąsias medžiagas ir eterinius aliejus.

Kviečiame Jus išbandyti kosmetiką ŽIEDĖ. Kad ir kurį gaminį pasirinksite – Jūs pasirinksite sveiką ir veiksmingą, tik iš natūralių ir ekologiškų žaliavų pagamintą priemonę, tinkamą būtent Jums. Esame tikri, kad ŽIEDĖ Jums patiks. Juk viskas, kas daroma su meile, virsta tikru grožiu. Kosmetika ŽIEDĖ gaminama iš ekologiškų medžiagų

 

GAMINTOJAS: UAB „Gintarinė vaistinė“, P.Baublio g. 2, Vilnius

 

KOKYBĖS TELEFONAS: 8 800 10008