Kodas 96371
Gamintojas Gintarinė vaistinė

ŽIEDĖ, profilaktinis eterinių aliejų mišinys su eukaliptu, 10 ml

Žiedė profilaktinis eterinių aliejų mišinys su eukaliptais, 10 ml

 

ŽIEDĖ – tai natūrali vaistinėje pagaminta kosmetika.

 

PASKIRTIS: Sudėtyje yra arbatmedžių, eukaliptų, pipirmėčių, pelargonijų ir gvazdikėlių eterinių aliejų. Juos maloniai vainikuoja citrinų ir levandų eteriniai aliejai. Tai puiki ir efektyvi apsauga įvairių peršalimų metu, nes turi stiprių dezinfekcinių ypatybių. Eukaliptų eterinis aliejus šalina peršalimo simptomus, lengvina galvos skausmą, mažina nuovargį.

 

NAUDOJIMAS: Šį eterinių aliejų mišinį galima naudoti patalpų dezinfekcijai, garinimui, maudynių vonioje metu. Peršalimo ligų sezonu, einant į susibūrimų vietas, rekomenduojama užlašinti kelis lašus šio mišinio ant veido kaukės.

 

SUDĖTIS: Prunus Domestica seed oil, Oleum citri, Eucalyptus globulus, Mentha piperita, Lavandula angustifolia, Melaleuca alternifolia, Jasminum officinale, Pelargonium graveolens, Eugenia caryophyllus.

 

SUDEDAMOSIOS DALYS: Slyvų kauliukų aliejus bei daugybė eterinių aliejų: Arbatmedžio, Citrinos, Eukaliptų, Pipirmetės, Jazmino, Levandos, Pelargonijos, Gvazdikėlių.

 

Kosmetiką ŽIEDĖ sukūrė profesionalūs farmacininkai, vaistinėje gaminantys vaistus. Pasitelkę ilgametę patirtį, kurią sukaupė gamindami individualias kosmetikos priemones, nusprendė pasidalyti savo idėjomis su Jumis ir pagaminti unikalią rankų darbo kosmetikos liniją. Ir jiems pavyko. ŽIEDĖ yra veiksmingas aromaterapijos, kosmetikos žinių ir farmacinės patirties derinys. Farmacijos specialistai labai gerai žino, su kokiomis kosmetinėmis problemomis dažniausiai susiduria klientai. Įsigilinę į šias problemas, išsiaiškinę Jūsų lūkesčius, pradėjo ieškoti geriausių sprendimų. Tvirtai nutarė, kad kosmetiką gaminsi naudodami natūralias, ekologiškas veikliąsias medžiagas ir eterinius aliejus.

Kviečiame Jus išbandyti kosmetiką ŽIEDĖ. Kad ir kurį gaminį pasirinksite – Jūs pasirinksite sveiką ir veiksmingą, tik iš natūralių ir ekologiškų žaliavų pagamintą priemonę, tinkamą būtent Jums. Esame tikri, kad ŽIEDĖ Jums patiks. Juk viskas, kas daroma su meile, virsta tikru grožiu. Kosmetika ŽIEDĖ gaminama iš ekologiškų medžiagų

 

GAMINTOJAS: UAB „Gintarinė vaistinė“, P.Baublio g. 2, Vilnius

 

KOKYBĖS TELEFONAS: 8 800 10008