Kodas 96371
Gamintojas Gintarinė vaistinė

ŽIEDĖ, profilaktinis eterinių aliejų mišinys su eukaliptu, 10 ml

ŽIEDĖ profilaktinis eterinių aliejų mišinys su eukaliptais, 10 ml

 

ŽIEDĖ – tai natūrali vaistinėje pagaminta kosmetika.

 

PASKIRTIS: sudėtyje yra arbatmedžių, eukaliptų, pipirmėčių, pelargonijų ir gvazdikėlių eterinių aliejų. Juos maloniai vainikuoja citrinų ir levandų eteriniai aliejai. Tai puiki ir efektyvi apsauga įvairių peršalimų metu, nes turi stiprių dezinfekcinių ypatybių. Eukaliptų eterinis aliejus malšina peršalimo simptomus, lengvina galvos skausmą, mažina nuovargį.

 

AKTYVIŲJŲ SUDEDAMŲJŲ DALIŲ SĄRAŠAS: slyvų kauliukų aliejus ir daugybė eterinių aliejų: arbatmedžių, citrinų, eukaliptų, pipirmėčių, jazminų, levandų, pelargonijų, gvazdikėlių.

 

NAUDOJIMAS: eterinių aliejų mišinį galite naudoti patalpų dezinfekcijai, garinti, maudynių vonioje metu. Peršalimo ligų sezonu, einant į susibūrimų vietas, rekomenduojama užlašinti kelis lašus šio mišinio ant veido kaukės.

 

INGREDIENTS: Prunus Domestica seed oil, Oleum citri, Eucalyptus globulus, Mentha piperita, Lavandula angustifolia, Melaleuca alternifolia, Jasminum officinale, Pelargonium graveolens, Eugenia caryophyllus.

 

Įkvėpta saulės bučiuojamų skruostų, sužavėta pagal vėjo melodijas šokančių plaukų sruogų, pakerėta aksomo švelnumo odos. Po ilgų svajų apie natūralumą gimė ji - natūrali lietuviška kosmetika ŽIEDĖ.  Kiekvienas kosmetikos ŽIEDĖ lašas – nuostabi, kruopščiai vaistininkų kurta formulė, kurioje slypi gausybė aromaterapijos, kosmetologijos ir farmacijos žinių bei ilgametė patirtis.

Nuo 2012-ųjų vaistinės laboratorijose kvalifikuoti vaistininkai kosmetiką gamina su dideliu rūpesčiu, todėl už kiekvieno tamsaus buteliuko stiklo savo burtus skleidžia nuoširdi meilė natūralumui, grožiui ir sveikatai. Kiekvieną dieną įsimylime gamtą vis iš naujo. Su kiekvienu sodriai žaliu lapeliu, smailiu žolės stiebeliu, mažu pumpurėliu ar ryškiu žiedlapiu, o tada šią meilę skleidžiame toliau. Kosmetikoje užrakiname magiją ir gyvybės dovaną, kurioje klesti gamta.

Svarbu viskas – nuo kruopščiai atrinktų natūralių, ekologiškų ir sertifikuotų sudedamųjų dalių iki stiklo buteliukų. Būtent taip galime ne tik imti iš gamtos, bet ir saugoti ją.

 

Geriausia naudoti iki datos, nurodytos ant produkto pakuotės.

GAMINTOJAS: UAB „Gintarinė vaistinė“, P. Baublio g. 2, Vilnius

 

KOKYBĖS TELEFONAS: 8 800 10008