Kodas 99412
Gamintojas Gintarinė vaistinė
Sandėlyje Netiekiama

ŽIEDĖ eterinių aliejų mišinys energijos suteikiantis, 10 ml

Žiedė eterinių aliejų mišinys energijos suteikiantis, 10 ml

 

ŽIEDĖ – tai natūrali vaistinėje pagaminta kosmetika.

 

AKTYVIŲJŲ SUDEDAMŲJŲ DALIŲ SĄRAŠAS:

·         Aliejai: makadamijų.

·         Eteriniai aliejai: kedrų, šalavijų, santalų, jazminų, kvapiųjų vanilių, mandarinų, pelargonijų, tikrųjų miramedžių.

 

NAUDOJIMAS: gali būti naudojamas darbo aplinkoje, besimokantiems, taip pat namams kvepinti, vonioje, masažo procedūroms.

 

INGREDIENTS: Macadamia ternifolia, Cedrus atlantica bark oil, Salvia sclarea, Santalum album, Jasminum officinale, Vanilla planifolia, Citrus nobilis, Pelargonium graveolens, Commiphora myrrha.

 

Įkvėpta saulės bučiuojamų skruostų, sužavėta pagal vėjo melodijas šokančių plaukų sruogų, pakerėta aksomo švelnumo odos. Po ilgų svajų apie natūralumą gimė ji - natūrali lietuviška kosmetika ŽIEDĖ.  Kiekvienas kosmetikos ŽIEDĖ lašas – nuostabi, kruopščiai vaistininkų kurta formulė, kurioje slypi gausybė aromaterapijos, kosmetologijos ir farmacijos žinių bei ilgametė patirtis.

Nuo 2012-ųjų vaistinės laboratorijose kvalifikuoti vaistininkai kosmetiką gamina su dideliu rūpesčiu, todėl už kiekvieno tamsaus buteliuko stiklo savo burtus skleidžia nuoširdi meilė natūralumui, grožiui ir sveikatai. Kiekvieną dieną įsimylime gamtą vis iš naujo. Su kiekvienu sodriai žaliu lapeliu, smailiu žolės stiebeliu, mažu pumpurėliu ar ryškiu žiedlapiu, o tada šią meilę skleidžiame toliau. Kosmetikoje užrakiname magiją ir gyvybės dovaną, kurioje klesti gamta.

Svarbu viskas – nuo kruopščiai atrinktų natūralių, ekologiškų ir sertifikuotų sudedamųjų dalių iki stiklo buteliukų. Būtent taip galime ne tik imti iš gamtos, bet ir saugoti ją.

 

Geriausia naudoti iki datos, nurodytos ant produkto pakuotės.

GAMINTOJAS: UAB „Gintarinė vaistinė“, P. Baublio g. 2, Vilnius

 

KOKYBĖS TELEFONAS: 8 800 10008