Kodas 100140
Gamintojas UltraInvest

YOU2.0, Redew joints, 200g

Raumenims, kaulams, sąnariams. Praturtintas naudingu sąnariams kolagenu ir chondroitinu. Su vitaminu C geresniam maisto papildo įsisavinimui.

Maisto papildas

Milteliai geriamajam tirpalui

Grynasis kiekis 200 g

RAUMENIMS / KAULAMS / SĄNARIAMS

·       Vitaminas C padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai kaulų, kremzlių ir odos funkcijai, susidarymą.

·       Vitaminai D ir K padeda palaikyti normalią kaulų būklę.

·       Vitaminas D padeda palaikyti normalią raumenų funkciją bei normalią dantų būklę.

·       Vitaminas D padeda palaikyti normalią kalcio koncentraciją kraujyje.

·       Sudėtyje yra hialurono rūgšties. Jos itin daug yra sinoviniame skystyje, kuris sutepa sąnarinius paviršius, kremzlei tiekia maisto medžiagas ir deguonį.

·       Kolagenas yra vienas iš svarbiausių organizmo baltymų. Jo gausu odoje bei visame judėjimo aparate (kauluose, kremzlėse, sausgyslėse, raiščiuose, raumenyse). Maisto papildo sudėtyje taip pat yra chondroitino ir gliukozamino.

 

Sudedamosios dalys: hidrolizuoto kolageno (kolageno peptidų) milteliai, D-gliukozamino ir chondroitino sulfato miltelių mišinys, tikrųjų baobabo vaisių (Adansonia digitata) minkštimas, akacijų sakų (Acacia Seyal) milteliai, hialurono rūgštis, L-askorbo rūgštis, juodųjų serbentų (Ribes nigrum) uogų milteliai, džiovintų stambiauogių spanguolių (Vaccinium macrocarpon) ekstraktas, džiovintas gulsčiojo inkaruočio (Harpagophytum procumbens) ir velnio letenos (Harpagophytum zeyheri) ekstraktų miltelių mišinys, vitaminas K, vitaminas D3.

Vartojimas:

Du samtelius (5 g) arba keturis samtelius (10 g) ištirpinti 200-300 ml vandens (geriausia naudoti 40-45°C temperatūros). Gerai išmaišyti ir išgerti. Vartoti vieną kartą per dieną bet kuriuo paros metu. Rekomenduojama vartoti 2 mėnesius be pertraukos.

Vartojimo apribojimai:

Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Nėštumo ir žindymo laikotarpiu vartoti tik pasikonsultavus su gydytoju. Atsiradus jautrumui ar pasireiškus alerginiams simptomams būtina pasikonsultuoti su gydytoju. Netinka mažesniems kaip 3 metų amžiaus vaikams.

Laikymo sąlygos: 

Laikyti vėsioje ir sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

Gamintojas: Pagaminta ES pagal UAB Ultrainvest MED užsakymą.

Platintojas: UAB Ultrainvest MED, B. Dvariono g. 15-24, LT-08431 Vilnius, Lietuva