Kodas 82564
Gamintojas Weleda
Sandėlyje Netiekiama

WELEDA, maitinamasis šampūnas su soromis, 190 ml

Šampūnas su sorų ekstraktu tinka normalaus tipo plaukų reguliariai priežiūrai. Švelni šampūno tekstūra rūpestingai valo plaukus, nepažeisdama natūralaus elastingumo. Sudėtyje esantys ekologiškas makadamijų aliejus, sorų gemalų ir šalavijų ekstraktai valo, maitina ir saugo natūralų plaukų elastingumą. Šampūnas patikimas visai šeimai. Eteriniai greipfruto ir mėtų aliejai pripildys Jus gyvybiškos energijos, suteikdami Jūsų plaukams natūralų, apgaubiantį gaivų ir lengvą dvelksmą. Aromatų kompozicija papildytą minkštais amiris medžio akordais.
Sudėtyje nėra silikono, mineralinių aliejų, valančių medžiagų pagamintų sulfatų pagrindu, sintetinių aromatinių medžiagų ar konservantų.
Naudojimas: priklausomai nuo plaukų būklės ir tankumo sukamaisiais judesiais įtrinkite šampūną į drėgnus plaukus, nuplaukite vandeniu. Pagal poreikį procedūrą pakartokite su mažesniu šampūno kiekiu. Kruopščiai nuskalaukite. Patekus į akis gausiai praplaukite šiltu vandeniu. Geresniam poveikiui pasiekti po galvos trinkimo šampūnu naudokite Weleda kaukę arba balzamą-kondicionierių.