Kodas 95635
Gamintojas Benemedo GmBH

VITELLA TREOX, gelis, 15 ml

Skirtas sudirgusiai odai prižiūrėti esant įvairaus tipo dermatitui.

 

„Vitella Treox“ gelis skatina ląstelių regeneraciją ir epitelio atsinaujinimą, gali padėti pagreitinti gijimo procesus, sumažinti niežėjimą. Pasižymi uždegimą slopinančiomis, antibakterinėmis ir priešgrybelinėmis savybėmis. Be parabenų ir kvapiklių.

 

„Vitella Treox“ gelio sudėtyje yra trys veikliosios medžiagos: ozonuotas alyvuogių aliejus, hialurono rūgštis ir tokoferolis (vitaminas E). Ozonuotas alyvuogių aliejus yra unikalus patentuotas oksiduotas alyvuogių aliejus, išsiskiriantis uždegimą slopinančiu, priešbakteriniu ir priešgrybeliniu poveikiu, galintis padėti mažinti odos paraudimą, niežėjimą ir paskatinti ląstelių proliferaciją (atsinaujinimą). Hialurono rūgštis yra būtina odos ląstelių ir audinių regeneracijos procesuose, gerai žinoma dėl savo drėkinamųjų savybių, minkština odą, atkuria jos elastingumą ir drėgmę. Tokoferolis (vitaminas E) pasižymi antioksidacinėmis savybėmis ir apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų poveikio, o kartu su oleino rūgštimi veikia kaip stabilizatorius.

 

NAUDOJIMAS

 

Tepti pažeistas odos vietas 2–3 kartus per dieną. Naudoti ne ilgiau 3–4 savaites arba kol pažeistos vietos visiškai sugis.

 

Jeigu būklė nesikeičia, būtinai kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

 

Tik vietiniam naudojimui. Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis.

 

Po naudojimo, sandariai uždaryti tūbelę. Laikyti sausoje vietoje, toliau nuo šilumos ir tiesioginių saulės spindulių.

Sudėtis: Glyceryl Stearate Citrate, Glyceryl stearate, Cetyl Alcohol, Ozonized olive oil, Tocopheryl acetate, aqua, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Tetrasodium Glutamate diacetate, Sodium Hyaluronate.