Kodas 95635
Gamintojas Benemedo GmBH
Sandėlyje Netiekiama

VITELLA TREOX, gelis, 15 ml

Skirtas sudirgusiai odai prižiūrėti esant įvairaus tipo dermatitui.

„Vitella Treox“ gelio sudėtyje yra trys veikliosios medžiagos: ozonuotas alyvuogių aliejus, hialurono rūgštis ir tokoferolis (vitaminas E). Ozonuotas alyvuogių aliejus yra unikalus patentuotas oksiduotas alyvuogių aliejus, gali padėti aumažinti odos paraudimą, niežėjimą ir paskatinti ląstelių proliferaciją (atsinaujinimą). Hialurono rūgštis yra būtina odos ląstelių ir audinių regeneracijos procesuose, gerai žinoma dėl savo drėkinamųjų savybių, minkština ir drėkina odą, gali pagerinti odos elastingumą. Tokoferolis (vitaminas E) veikia kaip antioksidantas ir  gali apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų poveikio.

Įspėjimai: tik vietiniam naudojimui. Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis. Po naudojimo, sandariai uždaryti tūbelę. Laikyti sausoje vietoje, toliau nuo šilumos ir tiesioginių saulės spindulių.

Naudojimas: Tepti pažeistas odos vietas 2–3 kartus per dieną. Naudoti ne ilgiau 3–4 savaites arba tol, kol pagerės odos būklė. Jeigu būklė nesikeičia, būtinai kreipkitės į gydytoją arba dermatologą.

Ingredients: Glyceryl Stearate Citrate, Glyceryl stearate, Cetyl Alcohol, Ozonized olive oil, Tocopheryl acetate, aqua, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Tetrasodium Glutamate diacetate, Sodium Hyaluronate.

Produktas galioja 6 mėnesius nuo priemonės pakuotės atidarymo datos.

Kiekis: 15 ml.

Gamintojas: Benemedo GmbH. Importuotojas: UAB „Medexy“.

Kilmės šalis: Šveicarija.