Kodas 95637
Gamintojas Benemedo GmBH
Sandėlyje Netiekiama

VITELLA CLEREX, valomasis gelis rankomis, 50 ml

Vitella Clerex yra rankų odos nesausinantis hidroalkoholinis valomasis gelis, kuris dėl unikalaus veikliųjų medžiagų derinio ir patentuotos OzoilE® formulės, efektyviai drėkina odą.

OzoilE® formulė sukurta naudojant ozonuotą alyvuogių aliejų ir tokoferolio acetatą (vitaminą E). Šis unikalus aktyvių ingredientų derinys, išgaunamas patentuotos ir ekologiškos technologijos metu ir įrodyta, kad sunaikina net iki 99,99% bakterijų.

Veikliosios medžiagos:
ETILO ALKOHOLIS (65%) yra biocidas, dar žinomas kaip etanolis, pasižymi antiseptinėmis savybėmis. Kai kuriais atvejais jis yra pajėgus sunaikinti net iki 99,9% bakterijų ir kenksmingų mikroorganizmų.
NATRIO HIPOCHLORITAS
OZONUOTAS VANDUO
OZONUOTAS ALYVUOGIŲ ALIEJUS – tai unikali ir patentuota oksiduoto alyvuogių aliejaus forma. Ozonuotas alyvuogių aliejus drėkina odą bei apsaugo odos hidrolipidinį sluoksnį nuo vandens netekimo.
TOKOFEROLIO ACETATAS (VITAMINAS E) veikia kaip antioksidantas ir gali padėti apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų.

Masažuoti gelį ant nesudrėkintų rankų odos ir tarp pirštų leidžiant jam įsigerti į odą. Nereikia nuplauti ar nušluostyti.

Ingredients: Alcohol Denat., Aqua (Ozonized), Ozonized Olive Oil, Tocopheryl Acetate, Triethaloamine, Carbomer 940, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Hypochlorite, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

Galioja 6 mėn. nuo pakuotės atidarymo dienos.

Kiekis: 50 ml.

Įspėjimas: Tik išoriniam naudojimui. Nenuryti. Patekus į akis, nuplauti vandeniu. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti gerai vėdinamoje patalpoje.

Gamintojas: Benemedo GmbH. Importuotojas: UAB „Medexy“.

Kilmės šalis: Šveicarija.