Kodas 95637
Gamintojas Benemedo GmBH

VITELLA CLEREX, valomasis gelis rankomis, 50 ml

Vitella Clerex yra rankų odos nesausinantis hidroalkoholinis valomasis gelis, kuris dėl unikalaus veikliųjų medžiagų derinio ir patentuotos OzoilE® formulės efektyviai drėkina odą.

 

OzoilE® formulė sukurta naudojant ozonuotą alyvuogių aliejų ir tokoferolio acetatą (vitaminą E). Šis unikalus aktyvių ingredientų derinys, išgaunamas patentuotos ir ekologiškos technologijos metu ir įrodyta, kad sunaikina net iki 99,99% bakterijų.

 

Veikliosios medžiagos:

ETILO ALKOHOLIS (65%) yra biocidas, dar žinomas kaip etanolis, pasižymi antiseptinėmis savybėmis. Kai kuriais atvejais jis yra pajėgus sunaikinti net iki 99,9% bakterijų ir kenksmingų mikroorganizmų bei pasižymi priešvirusinėmis savybėmis.

NATRIO HIPOCHLORITAS yra priešmikrobinė medžiaga, pasižyminti priešvirusinėmis ir priešbakterinėmis savybėmis.

OZONUOTAS VANDUO pasižymi priešbakteriniu ir priešgrybeliniu poveikiu.

OZONUOTAS ALYVUOGIŲ ALIEJUS – tai unikali ir patentuota oksiduoto alyvuogių aliejaus forma. Ši forma pasižymi priešbakteriniu ir priešgrybeliniu poveikiu. Ozonuotas alyvuogių aliejus drėkina odą bei apsaugo odos hidrolipidinį sluoksnį nuo vandens netekimo.

TOKOFEROLIO ACETATAS (VITAMINAS E) turi antioksidacinių savybių bei apsaugo odos ląsteles nuo laisvųjų radikalų poveikio.

Kartu su oleino rūgštimi veikia kaip komplekse esančio ozono stabilizatorius.

 

NAUDOJIMAS

 

Masažuoti gelį ant nesudrėkintų rankų odos ir tarp pirštų leidžiant jam įsigerti į odą. Nereikia nuplauti ar nušluostyti.

 

Sudėtis: Alcohol Denat., Aqua (Ozonized), Ozonized Olive Oil, Tocopheryl Acetate, Triethaloamine, Carbomer 940, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Hypochlorite, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.