Kodas 92606
Gamintojas Vichy Laboratoires

VICHY PURETE THERMALE, micelinis vanduo mišriai ir riebiai odai, 200 ml

Valo odą, šalina makiažą ir nešvarumus, suteikia matinės išvaizdos. Veidui ir akims. Hipoalerginis. Tinka jautrioms akims.
Vienu metu nuvaloma oda ir pašalinamas makiažas. Dėl unikalios formulės, kurioje suderintas „Vichy“ mineralizuojantis vanduo ir cinko derivatyvas, oda lieka švari, komfortiška ir nuraminta. „Vichy“ vulkaninės kilmės mineralizuojantis vanduo, suderintas su dermatologinėmis natūralios kilmės veikliosiomis medžiagomis, stiprina moterų odą kiekvienu gyvenimo laikotarpiu, kovoja su vidiniais ir išoriniais žalingais veiksniais.
„Vichy“ kompaniją įkūrė novatoriškas gydytojas Prosperas Haleris, ir nuo tada šis, Prancūzijoje gaminamas, prekės ženklas yra įsipareigojęs kurti jautrios odos priežiūrai skirtas priemones.
Gimęs Prancūzijos ugnikalnių regione, „Vichy“ vulkaninis vanduo garsėja net 15 skirtingų mineralų gausa! Veiksmingumas įrodytas dermatologų.
 
Naudojimo būdas. Sudrėkinkite priemone vatos diskelį ir švelniai nuvalykite nuo veido nešvarumus ir makiažą. Nereikia trinti. Nereikia nuskalauti. Naudokite ryte ir vakare. Išbandytas ant riebios odos prižiūrint dermatologams.