Kodas 90498
Gamintojas Vichy Laboratoires

VICHY LIFTACTIV VITAMIN C, priemonė odai, 10 ml

Oda akimirksniu atrodo švelnesnė ir labiau švytinti, po 10 dienų oda atrodo skaistesnė, stangresnė, lyg pakelta, odos atspalvis atrodo tolygesnis. Naudokite keičiantis metų laikams, kai odą veikia tarša arba stresas. Priemonėje yra 15% gryno Vitamino C, kuris padeda odai kovoti su senėjimu. Šviesina ir sulygina odos atspalvį.

NAUDOJIMAS: užlašinkite 4-5 lašus priemonės į delną. Tepkite vieną kartą per dieną ant švarios, sausos odos, netepkite ant odos aplink akis. Rekomenduojama naudoti ne mažesnio kaip SPF15 apsaugos lygio priemonę prieš išeinant į saulę. Be kvėpiklių. Išbandyta prižiūrint dermatologams.

ĮSPĖJIMAS: Netepkite ant odos aplink akis. Jei pateko į akis, nedelsiant kruopščiai išskalaukite vandeniu. Jei pastebite odos išsausėjimą ar šerpetojimą, sumažinkite naudojimą iki 2-3 kartų per savaitę, kol oda pripras. Jei sudirgimas nepraeina, nutraukite naudojimą ir pasitarkite su gydytoju. Tik išoriniam naudojimui. Laikykite vėsioje sausoje vietoje vertikalioje padėtyje. Saugokite nuo šviesos ir karščio. Su laiku gali pakisti priemonės spalva, bet tai neįtakoja priemonės kokybės. Gali tepti drabužius. Ši priemonė yra labai aktyvi. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.