Kodas 90498
Gamintojas Vichy Laboratoires
Sandėlyje Netiekiama

VICHY LIFTACTIV VITAMIN C FRESH SHOT, priemonė su vitaminu C, 10 ml

Oda akimirksniu atrodo švelnesnė ir labiau švytinti, po 10 dienų –  skaistesnė, stangresnė, lyg pakelta, odos atspalvis atrodo tolygesnis.
Naudokite keičiantis metų laikams, kai odą veikia tarša arba stresas. Priemonėje yra 15 proc. gryno vitamino C, kuris padeda odai kovoti su senėjimu. Šviesina ir sulygina odos atspalvį. Be kvėpiklių. Išbandyta prižiūrint dermatologams.
Naudojimo būdas. Įlašinkite 4–5 lašus priemonės į delną. Tepkite vieną kartą per dieną ant švarios, sausos odos, netepkite ant odos aplink akis. Rekomenduojama naudoti ne mažesnio kaip SPF15 apsaugos lygio priemonę prieš išeinant į saulę.
ĮSPĖJIMAS: netepkite ant odos aplink akis. Jei pateko į akis, nedelsiant kruopščiai išskalaukite vandeniu. Jei pastebite odos išsausėjimą ar šerpetojimą, sumažinkite naudojimą iki 2–3 kartų per savaitę, kol oda pripras. Jei sudirgimas nepraeina, nutraukite naudojimą ir pasitarkite su gydytoju.  Tik išoriniam naudojimui. Laikykite vėsioje, sausoje vietoje, vertikalioje padėtyje. Saugokite nuo šviesos ir karščio. Su laiku gali pakisti priemonės spalva, bet tai neturi įtakos priemonės kokybei. Gali tepti drabužius. Ši priemonė yra labai aktyvi. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.