Kodas 92610
Gamintojas Vichy Laboratoires

VICHY LIFTACTIV PEPTIDE-C, ampulės veidui nuo senėjimo, 1,8 ml x 30 vnt.

Sudėtyje yra gryno vitamino C, peptidų, natūralios kilmės hialurono rūgšties ir vulkaninio Vichy vandens. Hipoalerginis. Akimirksniu drėkina ir stangrina.
Aktyvuota formulė. Be kvėpiklių.
„Liftactiv Specialist Peptide-C“ ampulės nuo senėjimo: „Vichy“ naujovė, padedanti kovoti su smulkiomis raukšlelėmis ir giliomis raukšlėmis. Ampulė apsaugo veikliųjų medžiagų veiksmingumą ir užtikrina priemonės šviežumą kiekvieną kartą naudojant.
Aukštos koncentracijos veikliosios medžiagos naudojamos dermatologų. Ši 30 dienų procedūra sukurta siekiant sumažinti dėl kolageno trūkumo odoje atsiradusias raukšles. Formulė skatina epidermio atsinaujinimą ir užpildo odą drėgme, lygina raukšles ir dailina odos tekstūrą. Formulės sudėtyje yra: gryno vitamino C, peptidų, natūralios kilmės hialurono rūgšties. Tai – galinga minimalistinė formulė, užtikrinanti reikiamą medžiagų kiekį apsauginėje ampulėje.
KLINIŠKAI ĮRODYTA: matavimas atliktas prižiūrint dermatologams po 30 dienų stebint raukšles akių kampučiuose bei kaktos raukšles. Moterys pastebėjo akivaizdų poveikį – oda atrodo lygesnė ir stangresnė, skaistesnė, atgavusi gyvybingumą bei akivaizdžiai jaunesnė (po 10 dienų lygina, skaistina ir stangrina; po 1 mėnesio  suteikia gyvybingumo ir sumažina raukšles).
ATSARGUMO PRIEMONĖS: ši priemonė yra itin aktyvi. Naudoti išoriškai. Negerkite. Nenaudokite injekcijoms. Saugokite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Gali tepti drabužius. Po panaudojimo nusiplaukite rankas. Netepkite ant akių vokų. Jei pateko į akis, nedelsiant kruopščiai išskalaukite vandeniu. Venkite tiesioginės saulės. Kiekvieną rytą naudokite apsauginę priemonę nuo saulės su ne mažesniu kaip SPF 15. Jei jaučiate sudirgimą, naudokite rečiau, jei sudirgimas nepraeina, nutraukite priemonės naudojimą ir pasikonsultuokite su gydytoju.
Naudojimo būdas. Tepkite ant švarios veido ir kaklo odos  ½ ampulės ryte ir  ½ vakare, netepkite aplink akis. Švelniai masažuokite, kol visiškai įsigers. Naudokite prieš veido kremą ar serumą. Lengvai ir saugiai atsidaro, perskaitykite instrukciją, esančią pakuotės viduje / ant pakuotės. Ampulę perlaužkite naudodamiesi servetėle arba vatos tamponėliu. Ant atidarytos ampulės uždėkite plastikinį aplikatorių. Supilkite ½ ampulės turinio į delną. Po panaudojimo, aplikatorių uždenkite plastikiniu kamšteliu iki kito karto. Po vakarinio naudojimo, ampulę išmeskite į šiukšliadėžę, tuomet išplaukite ir išdžiovinkite plastikinį aplikatorių. Šioje pakuotėje yra po 1 aplikatorių 10 ampulių.
LAIKYMAS: saugokite nuo kaitros ir šviesos, laikykite žemesnėje nei 30 °C temperatūroje. Optimaliai priemonės apsaugai galite priemonę laikyti šaldytuve iki pakuotės atidarymo. Atidarytą ampulę sunaudokite per 48 val., taip užtikrindami priemonės veiksmingumą. Ilgainiui priemonės spalva gali patamsėti, bet tai nepablogina priemonės veiksmingumo. Priemonė užsandarinta tamsintame stikle, be sąlyčio su oru.